09.10.2022, 17:00 • Werk arena, Třinec • 9. kolo • Daniel Ježek

Tipsport: 1.67 4.5 4.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany to je pro dnešek vše, přeji hezký zbytek nedělního večera. Na shledanou. (19:37:22)
Nejlepší hráči zápasu

Marko Daňo (3+0) – Denis Godla (27 zásahů, 1 OG, 96,43 %)
Až na pátý pokus se úřadujícím mistrům z Třince povedlo zvítězit na vlastním ledě. Oceláři o svém vítězství rozhodli již v prvních osmi minutách hry, kdy se hattrickem blýskl Marko Daňo. Druhá dvacetiminutovka branky nenabídla, ve třetí třetině pak skóre na konečných 4:1 upravili Libor Hudáček a Patrik Zdráhal.

59:34

Třinec je v útočném pásmu. Nepřesně pálil Růžička, Marinčinova střela od modré pak byla zablokována.

58:56

Hudáček v útočném pásmu našel Nestrašila, ten chtěl střílet z první, jeho střelu ale hosté zablokovali. Kotouč se nicméně odrazil zpět k Nestrašilovi, jeho další pokus ale branku netrefil.

58:36

U třinecké branky zůstal ležet Filip Helt, sudí raději přerušili hru. Helt se ale již zvedl a odjel na střídačku.

58:16

58:16 Patrik ZDRÁHAL - 4:1

58:16

Litvínov právě vstřelil branku!
Hosté se přeci jen dočkali branky a korigují stav utkání. Rozjetý PATRIK ZDRÁHAL dostal kotouč do jízdy ve středním pásmu, hostující útočník se pak prosmýkl kolem bránící dvojice Doudera – Marinčin, aby následně po kličce do forhendu překonal brankáře Mazance! Asistence: Janis Jaks, Roberts Zile.

57:58

Snahu domácích o průnik do útočné třetiny zastavil ofsajd.

57:16

Třinec je v plném počtu, Litvínov zpět v útočném pásmu. Sraženou střelu od modré si Mazanec bez obtíží sebral ze vzduchu.

56:50

Marko Daňo ve středním pásmu zachytil hostující rozehrávku, tříbrankový střelec večera se pak vydal do protiakce, v útočném pásmu ladně obešel bránícího hráče, svůj bekhendový blafák ale pak nezakončil. Kotouč se však odrazil zpět k Daňovi, slovenský forvard rychle obkroužil branku, Godla ale tygřím skokem zastavil puk na brankové čáře!

56:20

3 668 diváků sledovalo obětavost domácích, kdy Marcinko lehl do střely Zileho a následné osvobození Třince. Godla se pokusil o rychlou rozehrávku na útočnou modrou, hostům ale je pískán ofsajd a vhazovat se bude před jejich brankou.

55:59

Abdul zpoza třinecké branky vyzýval k zakončení Guta, ten ale z brankoviště trestuhodně neproměnil. Další dva střelecké pokusy od modré pak vyrazil Mazanec.

55:25

Zile tvrdě vypálil od modré, Mazancovi kotouč proklouzl ve výstroji, naštěstí pro domácí se však odkutálel vedle branky. Hosté pokračují v tlaku.

54:57

Třinec se na chvíli usadil v útočném pásmu, Milan Doudera si pak ale nepohlídal svou hůl a zasáhl jednoho z protihráčů do obličeje. Dvouminutová přesilovka pro Vervu.

53:53

Zdráhal dlouho kombinoval s kotoučem na levé straně třinecké třetiny, své dva střelecké pokusy z mezikruží ale k Mazancovi neposlal. Kotouč pak do své moci získal Hrehorčák, který jej zavezl do soupeřova pásma, střelu ze zápěstí však poslal jen do Godlova betonu.

53:00

Litvínov se ještě nevzdává a chce něco s výsledkem udělat. Ke dvěma střelám se dostal Kudrna, v obou případech ale hostující útočník trefil prvního bránícího hráče.

52:12

Abdul se ve středním pásmu ladně vyhnul atakujícímu Hudáčkovi a zamířil si to do třinecké třetiny. Jeho spoluhráči ale byli příliš nedočkaví, čímž Abdula vystavili do ofsajdu. Komerční přestávka.

4:1

Branky a nahrávky: 2. Daňo (Jaroměřský), 6. Daňo, 8. Daňo (Nestrašil, J. Jeřábek), 51. Hudáček (Voženílek, Chmielewski) – 59. Zdráhal (Jaks, Zile)

HC Oceláři Třinec: Mazanec (Kacetl) – M. Doudera, Marinčin, Čukste, J. Jeřábek, Zahradníček, Jaroměřský – Voženílek, Marcinko (A), M. Růžička (C) – Nestrašil, Hudáček, Daňo – Chmielewski, Roman, Hrehorčák – Svačina, Dravecký (A), Kurovský.
Trenér: Zdeněk Moták

HC VERVA Litvínov: Zajíček (8. Godla) – Zile, Jaks, Freibergs, Šalda, Demel (A), Wesley, Zeman – Kudrna, Estephan, Zdráhal (A) – Abdul, Sukeľ, Š. Stránský – Berka, Gut, Hlava – Straka (C), Helt, Havelka.
Trenér: Vladimír Růžička

Rozhodčí: Šír, Mrkva – Lederer, Rožánek

01:30 TRI 1:0 Daňo (Jaroměřský)
01:46 LIT 2 Zile, zdržování hry / zašlapování puku
05:39 TRI 2:0 Daňo