2:4

konec (1:0, 1:1, 0:3)

09.10.2022, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • 9. kolo • Lukáš Hrdina

Tipsport: 1.45 5.2 6.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to dnes vše. Jsem rád že jsem vás mohl provést zápasem devátého kola Tipsport extraligy a budu se těšit třeba někdy příště! Přeji příjemný zbytek nedělního večera. (20:43:16)
Zápas je u konce! Skvělý obrat nám ve třetí třetině předvedly Karlovy Vary, které režírovaly celou třetí třetinu a díky skóre třetiny 0:3 si z pardubické enteria areny odváží všechny tři body.

58:26

Střelu Říčky se nepodařilo dorazit do branky.

57:47

57:47 Tomáš VONDRÁČEK - 2:4

57:47

Karlovy Vary právě vstřelily branku! Po rozehrávce se puk dostal k jednomu z obránců, kterému puk sebral TOMÁŠ VONDRÁČEK a již bez problému dovezl puk až do prázdné pardubické branky.
Asistence: Jan Hladonik.

57:37

Radim Rulík si vybírá oddechový čas a nejspíš vyzkouší hru bez gólmana.

57:15

Paulovič vzal situaci dva na jednoho na sebe, ale trefil pouze zadní mantinel.

56:47

Musil adresoval puk na Pauloviče, kterému se povedlo vystřelit pouze do výstroje karlovarského gólmana.

54:48

Pulpánova střela od modré gólem nekončí.

53:48

Beránkova střela golfem byla zblokována mimo nebezpečí pardubické branky.

51:55

51:55 Petr KOBLASA - 2:3

51:55

Karlovy Vary právě vstřelily branku! Po zkoumání videa se dvojice rozhodčí rozhodla gól Karlových Varů uznat. Zmatek před domácí brankou dal prostor se skórování PETRU KOBLASOVI, který posílá hosty poprvé v zápase do vedení.
Bez asistence.

51:55

Varům se po zmatku před brankou podařilo skórovat, avšak domácí si myslí že nedovoleně, a tak se situace bude zkoumat u videa.

51:22

Kousalovu přihrávku na Pauloviče tečoval Bartejs.

50:30

Rachůnek probruslil přes celé hřiště, ale k zakončení se nedostal.

48:46

48:46 Ondřej BERÁNEK - 2:2

48:46

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Po střele Koblasy se k draženému puku dostal ONDŘEJ BERÁNEK a dostal puk do odkryté branky.
Asistence: Petr Koblasa a Jiří Černoch.

48:05

Kousalovo nahození před branku na Radila nenachází jeho hokejku.

2:4

Branky a nahrávky: 20. Radil (A. Musil, Čerešňák), 24. Cienciala (T. Dvořák, Říčka) – 32. Černoch (Vondráček), 49. O. Beránek (Koblasa, Černoch), 52. Koblasa, 58. Vondráček (Hladonik)

HC Dynamo Pardubice: Will (Frodl) – D. Musil, Čerešňák, T. Dvořák, Košťálek, Vála, Hrádek – R. Kousal (A), Zohorna (A), Radil – Říčka, Paulovič, Cienciala – Koffer, Poulíček (C), A. Musil – Urban, Rákos, Matýs.
Trenér: Radim Rulík

HC Energie Karlovy Vary: Lukeš (Habal) – Bartejs, Plutnar, Bernad, Dlapa, Havlín, Pulpán (A), Rohan – Rachůnek (A), Černoch, Kohout – Koblasa, Gríger, O. Beránek – Redlich, Hladonik, Vondráček (C) – Jiskra, J. Baláž, Kružík.
Trenér: David Bruk

Rozhodčí: Pilný, Šindel – Brejcha, Hynek.