3. Česká fotbalová liga (B)

FK VIAGEM Ústí nad Labem – FK Přepeře

2:2

konec (1:1)

13.08.2022, 17:00 • Městský stadion, Ústí nad Labem • 2. kolo • Info o změnách stavu (Petr Pavlík)

Tipsport: 1.85 3.7 2.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

80

Tomáš Bulíř (PRP) naskočil do utkání v 57. minutě a přibližně o dvacet minut později vyfasoval žlutou kartu.

56

Svou první žlutou kartu v utkání si vysloužil Tomáš Jiránek (UNL).

45

Ještě před koncem prvního poločasu tu máme třetí žlutou kartu, tentokrát na straně hostí. Provinil se kapitán Přepeř Jaroslav Nesvadba (PRP).

39

Druhá žlutá karta pro domácí mužstvo, tentokrát pro kapitána ústeckého celku Vojtěcha Čítka (UNL).

32

Máme tu první žlutou kartu v tomto utkání. Tu vyfasoval od rozhodčích domácí fotbalista Marek Vobecký (UNL).