13.08.2022, 15:30 • Wohninvest Weserstadion, Brémy • 2. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 2.33 3.68 3.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:19:53)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 2:7. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 6:10.
Je dobojováno! Oba celky berou po bodu, což je asi spravedlivé rozdělení, i když pro Stuttgart to bude málo. Hosté totiž ještě v poslední nastavené minutě vedli, avšak Burkemu se podařilo srovnat. Pochvalu si zaslouží i český brankář Jiří Pavlenka, který deset minut před koncem za stavu 1:2 vychytal samostatný únik Silase!

90+6

90+6

Celou situaci ještě kontroloval videorozhodčí, ale ten nakonec branku potvrdil. Vypadá to, že víc už se v tomto utkání nestane.

90+5

Werder právě vstřelil branku!
Nic nenasvědčovalo tomu, že by domácí měli vyrovnat, přesto se to stalo! Po dlouhém nákopu míč chytře prodloužil Weiser a OLIVER BURKE se rázem ocitl úplně sám před brankářem Müllerem, kterého dokázal překonat! Asistence: Mitchell Weiser.

90+4

Nastavený čas se pomalu blíží ke svému konci, domácí se stále nemohou dostat do žádného výraznějšího ohrožení hostující svatyně.

90+2

Další nepovedené zakončení. Müllerova rozehrávka trvala hodně dlouho, sudí Hartmann měl trpělivost a hostujícího gólmana netrestal.

90+1

Ve chvíli, kdy hlavní sudí přidal pět minut nad rámec druhého poločasu, tak domácí fotbalisté kombinují na pravé straně.

90

Jedna z posledních příležitostí domácího mužstva přijde z levé strany, Brémy budou rozehrávat zajímavou standardní sitauci!

89

Werder se rohového kopu dožadoval marně! Marvin Ducksch vidí žlutou kartu za protesty, domácí fandové hlasitě pískají.

87

Z následného rohu sice nic nebylo, ale domácí o balón rychle přišli. Je jasné, že hostující hráči teď s rozehrávkou pospíchat nebudou.

86

Hraje se daleko od Müllera, což hostům pochopitelně vyhovuje. Stuttgart bude rozehrávat svůj pátý roh v dnešním utkání.

84

Střídání v týmu Werder Brémy:
ze hřiště odchází Anthony Jung, přichází Lee Buchanan.
ze hřiště odchází Ilja Grujev, přichází Nicolai Rapp.
ze hřiště odchází Leonardo Bittencourt, přichází Oliver Burke.

83

Niklas Stark teď neměl na výběr, v rychlém brejku zastavil Ahmadu. Reakce rozhodčího byla blesková, žlutá karta.

81

Střídání v týmu VfB Stuttgart:
ze hřiště odchází Saša Kalajdžić, přichází Luca Pfeiffer.
ze hřiště odchází Silas, přichází Atakan Karazor.

80

Srovnání se nekonalo, naopak mohlo být ještě hůře, byl to totiž znovu Silas, který běžel sám na branku! V tomto případě si Pavlenka věděl rady a podržel svůj tým!

79

Domácí fotbalisté mají dobrou šanci brzy srovnat, vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany hřiště. Fanoušci Werderu zase ožili.

2:2

konec (1:1)

Branky: 4. Füllkrug (Jung), 90+5. Burke (Weiser) – 38. Endo (Kalajdžić), 77. Silas (Kalajdžić)

Karty:   16. Friedl (BRM), 71. Bittencourt (BRM), 83. Stark (BRM), 89. Ducksch (BRM) – 59. Kalajdžić (STU), 71. Ito (STU)

Werder Brémy: Pavlenka – Weiser, Pieper (46. Stark), Veljković, Friedl (C), Jung (84. Buchanan) – Grujev (84. Rapp), Bittencourt (84. Burke), Stage (78. R. Schmid) – Füllkrug, Ducksch.
Náhradníci: Zetterer – Agu, Schmidt, Goller.

Trenér: Ole Werner

VfB Stuttgart: F. Müller – Vagnoman (69. Stenzel), Mavropanos, Anton, Ito, Silas (81. Karazor) – Endo (C), Führich (70. Egloff), Ahamada – Kalajdžić (81. Pfeiffer), Tomás (59. Sosa).
Náhradníci: Bredlow – Mola, Millot, Perea.

Trenér: Pellegrino Matarazzo

Rozhodčí: Robert Hartmann