konec (1:0)

13.08.2022, 18:30 • VELTINS-Arena, Gelsenkirchen • 2. kolo • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 3.36 4.0 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Schalke doma přivítalo Bundesligu remízou

Ve 29. minutě otevřel skóre Zalazar a těsný náskok Schalke drželo ještě dvacet minut před koncem. Jenže pak zažilo šest minut hrůzy. Nejprve srovnal Hofmann a po nedorozumění Alexe Krále s brankářem Schwolowem otočil Thuram pro Gladbach. Hra plynula dál až do nastavení, a když už se zdálo, že ani ve druhém zápase po návratu do Bundesligy si Schalke body nepřipíše, nařídil sudí po Herrmannově ruce penaltu. K té se postavil Bülter a tíhu okamžiku zvládl na výbornou. Schalke se tak rozešlo s Mönchengladbachem remízou 2:2. (20:37:20)
Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 9:5.
Rohy: 2:7. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 12:8.

90+4

90+4

Schalke právě vstřelilo branku!
Tíhu okamžiku MARIUS BÜLTER bez problémů zvládl a v nastaveném čase srovnal z penalty na 2:2! To je, panečku, radosti.

90+2

Žlutá karta pro tým Borussia Mönchengladbach (Patrick Herrmann).
Trest za avizovanou hru rukou.

90+2

Rozhodčí má jasno: penalta!

90

Pozor! Domácí se ještě dožadují penalty pro údajnou ruku. Tou měl podle nich zahrát Patrick Herrmann. A Sven Jablonski míří k monitoru.

89

Alassane Pléa zahrál u postranní čáry vysokou nohou. Z nařízené standardky míč doskákal až k brankáři, který pak s míčem na zemi ušetřil cenné vteřiny.

88

Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach:
ze hřiště odchází Kouadio Koné, přichází Marvin Friedrich.

88

ze hřiště odchází Jonas Hofmann, přichází Patrick Herrmann.

86

Fotbalisté Schalke by ještě rádi srovnali krok. Za tímto účelem odcentroval Thomas Ouwejan, jenže Yann Sommer dával dobrý pozor.

85

Střídání v týmu FC Schalke 04:
ze hřiště odchází Alex Král, přichází Danny Latza.

Nešťastný zápas pro Alexe Krále, který se přimotal k oběma inkasovaným gólům, končí předčasně.

84

Schalke bude střídat, připraven je Danny Latza.

82

Jeden na jednoho šel do souboje Florian Neuhaus. Odvaha se cení, ale důležitý je výsledek, který v tomto případě nebyl přijatelný.

80

Ouwejanův pas hosté zneškodnili jen za cenu rohového kopu. K němu se postavil sám Thomas Ouwejan, ale se svými spoluhráči nic kloudného nevymyslel.

78

Mönchengladbach právě vstřelil branku!
Co se Gladbachu nepovedlo před chvílí, to dokázal teď! Po odvráceném centru z rohového kopu padal balon k zemi, Alex Král neviděl za svými zády Schwolowa a bránil mu tak v zákroku. Toho využil MARCUS THURAM, před kterým zívala prázdná branka.

77

Alexander Schwolow dvěma blyštivými zákroky zabránil Borussii v obratu!

75

Po Thuramově sražené střele měl Mönchengladbach k dispozici roh. Jeho rozehrávky se ujal Jonas Hofmann, nikoho v zeleném však nenalezl.