Evropská konferenční liga (předkola)

Hamrun Spartan FC – Levski Sofia

0:1

konec (0:0)

04.08.2022, 19:30 • National Stadium (Ta' Qali) • 3. předkolo • Info o změnách stavu (Lukáš Jasoněk)

Tipsport: 4.86 3.48 1.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dlouho bezgólový zápas rozhodl v nastaveném čase Filip Krastev. Na poslední chvíli tak odčinil neproměněnou penaltu, která by jeho tým stála vítězství. Takhle se do odvety půjde mnohem lépe. (21:30:36)
Držení míče: 46% : 54%.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 4:8.
Rohy: 6:5. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 15:5.

90+5

90+5

90+5. Filip KRASTEV - 0:1

90+5

Levski Sofia právě vstřelila branku!
Studená sprcha pro Hamrun! Hosté dlouho kombinovali na soupeřově půlce, až najednou zrychlili hru. Ke zblokované střele z hranice šestnáctky se dostal FILIP KRASTEV, před obráncem si posunul míč z pravé nohy na levou a krásně přehodil brankáře Bonella.

88

Střídání v týmu Hamrun Spartan FC:
ze hřiště odchází Corbalan, přichází Micallef.

81

ze hřiště odchází Prša, přichází Montebello.

81

ze hřiště odchází Dodo, přichází Domingos.

80

Střídání v týmu PFC Levski Sofia:
ze hřiště odchází Bari, přichází Stefanov.

80

ze hřiště odchází Milanov, přichází Krajev.

78

ze hřiště odchází Ronaldo, přichází Petkov.

68

ze hřiště odchází Mashike, přichází Nedeljković.

68

ze hřiště odchází Jonny, přichází Sowe.

46

Hamrun drží v poločase nadějný bezbrankový stav. Nejkritičtější okamžik přečkal outsider z Malty v 11. minutě, kdy Filip Krastev neproměnil penaltu.