Evropská konferenční liga (předkola)

Paide Linnameeskond – RSC Anderlecht

0:2

konec (0:2)

04.08.2022, 18:45 • A. Le Coq Arena (Tallin) • 3. předkolo • Info o změnách stavu (Jiří Polášek (@Pol45Jiri))

Tipsport: 20.6 7.49 1.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 1:6. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 6:12. (20:42:09)
Druhý poločas už branku nepřinesl. Kupa střídání a nových hráčů na hřišti už se nějak extra nepředvedla. Anderlecht přidal další střely, Paide se bránilo. Celkově je z toho skvělý výsledek 0:2 a Anderlecht má do dalšího zápasu dobrý polštář.

90

81

Žlutá karta pro tým RSC Anderlecht (Marco Kana).

80

Střídání v týmu Paide Linnameeskond:
ze hřiště odchází Ebriha Singateh, přichází Sten Jakob Viidas.
ze hřiště odchází Karl Mool, přichází Sergej Mosnikov.

80

Střídání v týmu RSC Anderlecht:
ze hřiště odchází Fabio Silva, přichází Mario Stroeykens.
ze hřiště odchází Anouar Ait El Hadj, přichází Sebastiano Esposito.

73

ze hřiště odchází Kristián Arnstad, přichází Marco Kana.
ze hřiště odchází Michael Murillo, přichází Benito Raman.
ze hřiště odchází Yari Verschaeren, přichází Killian Sardella.

70

ze hřiště odchází Bubacarr Tambedou, přichází Kristofer Piht Záložník (Paide).
ze hřiště odchází Siim Luts, přichází Robi Saarma.

70

Žlutá karta pro tým RSC Anderlecht (Kristián Arnstad).

61

ze hřiště odchází Kaimar Saag, přichází Kevor Palumets.

46

První poločas je minulostí. Podle prognóz se vedení ujal Anderlecht. Ten poprvé skóroval již v desáté minutě. Pak se prosadil ještě jednou ve čtyřicáté, a udělal si tak druhý polštář. Statisticky byl belgický celkem také mnohem lepší, když vyslal dokonce až deset střel, z toho čtyři na branku.