Evropská konferenční liga (předkola)

RFS Riga – Hibernians FC

1:1

konec (0:1)

04.08.2022, 18:00 • Daugava (Riga) • 3. předkolo • Info o změnách stavu (Lukáš Jasoněk)

Tipsport: 1.63 3.53 5.99 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Oslabení Hibernians zapsali v Rize skvělý výsledek

Riga s oslabenými Hibernians prohrávala a dlouho to vypadalo na blamáž. Teprve pět minut před koncem odvrátil ostudu Šarić, jenž svému týmu zařídil aspoň remízu. (20:06:09)
Držení míče: 58% : 42%.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 7:3.
Rohy: 6:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 16:9.

90+5

89

Střídání v týmu Hibernians FC:
ze hřiště odchází Apap, přichází Fonseca.

87

Žlutá karta pro tým Hibernians FC (Kone).

85

85. Tomislav ŠARIĆ - 1:1

85

RFS Riga právě vstřelila branku!
Pět minut před koncem řádné hrací doby je srovnáno! Autorem branky je TOMISLAV ŠARIĆ.

83

ze hřiště odchází Muritala, přichází Groothusen.

83

ze hřiště odchází Degabriele, přichází Kristensen.

80

Žlutá karta pro tým RFS Riga (Šarić).

77

Střídání v týmu RFS Riga:
ze hřiště odchází Fjodorovs, přichází Stuglis.

59

ze hřiště odchází Vella, přichází Attard.

56

ze hřiště odchází Rakels, přichází Kouadio.

50

Petr Mareš (RFS Riga) neobstál při pokutovém kopu! Velká škoda pro rodáka z Plané u Tachova.

49

Žlutá karta pro tým Hibernians FC (Soares).

46

Vyloučení Thaylora z 26. minuty Hibernians nepoložilo. Naopak. Maltský tým se ještě více semknul a na konci poločasu nečekaně překlopil misky vah na svou stranu. Tenhle zápas bude hodně zajímavý!