Evropská liga (předkola)

Olympiakos Pireus – ŠK Slovan Bratislava

1:1

konec (0:0)

04.08.2022, 21:00 • Georgios Karaiskakis Stadium, Pireus • 3. předkolo • Daniela Mesíková sk

Tipsport: 1.49 4.42 6.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Belasí siahali na víťazstvo, po góle Greena zo 63. minúty vyhrávali 1:0, no Olympiakos vyrovnal v 86. minúte zásluhou striedajúceho El-Arabiho. Do odvety je všetko otvorené, škoda ale, že Slovan nedokázal streliť viac gólov, nakoľko Olympiakos vôbec nepodal ideálny výkon. (22:57:00)

90+6

90+5

Slovan vpredu dlho loptu nepodržal a domáci sú aktívni. Pas Randjelovica však nebol presný.

90+4

Center Valbuenu hlavičkoval Abena, následne po ďalšej hlavičke sa lopty zmocnil Chovan.

90+3

Po faule na Rodriguesa bude Olympiakos zahrávať priamy kop.

90+3

Hrá sa pred pokutovým územím Slovana.

90+2

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava:
z ihriska odchádza Čakvetadze, prichádza Čavrič.

90+1

z ihriska odchádza Kucka, prichádza Agbo.

90

Čakvetadze mal pred sebou otvorený priestor, následne spoza Sokratisa strieľal po zemi k pravej žrdi, ale jeho koncovke chýbala razancia.

89

Kuckov výborný center na Ramíreza, ktorý si nabehol do šestnástky, v stopercentnej šanci trafil Vaclíka!

88

Opäť roh, opäť Valbuenov center do toho istého priestoru, tentokrát ale smerovala hlavička vedľa pravej žrde.

86

86. Youssef EL-ARABI - 1:1

86

Olympiakos dal gól!
Veľká škoda, v posledných minútach sa Slovan zatiahol a inkasuje po rohovom kope. Center Valbuenu hlavičkoval na malom vápne nebránený YOUSSEF EL-ARABI.

85

z ihriska odchádza Zmrhal, prichádza Medveděv.

84

Ramírez zakončoval sám z diaľky, veľmi nepresne.

83

Slovan dlhšie drží loptu, chcelo by to pridať ešte jeden gól.

82

z ihriska odchádza Barseghjan, prichádza Ramírez.

82

Valbuenov center do pokutového územia bol našťastie neadresný.

80

Čakvetadze sa výborne zbavil Sokratisa a centroval na Pauscheka, ten v pokutovom území tesne na loptu nedosiahol.