Play-off NHL

Florida Panthers – Tampa Bay Lightning

1:2

konec (0:1, 1:0, 0:1) Stav série: 0:2

20.05.2022, 01:10 • FLA Live Arena, Sunrise • Semifinále V. konference • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.95 4.26 3.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:56

Trenér domácích si ještě bere timeout, času na případné vyrovnání je ale opravdu málo.

59:56

59:56 Ross COLTON - 1:2

59:56

Tampa právě vstřelila branku!
Ledová sprcha pro domácí tým. Vše směrovalo do prodloužení, když Tampa Bay podnikla ještě jeden útok, hráčům v červeném se nepovedlo vyhodit, Palát poslal po mantinelu puk za branku, odkud Kučerov našel zadovkou před brankou nepokrytého ROSSE COLTONA a ten pohotovým zakončením překonal Bobrovského – 1:2. Asistence: Nikita Kučerov, Ondřej Palát.

56:37

V závěru třetí třetiny si domácí tým zahraje přesilovku, dvě minuty za podrážení totiž obdržel Steven Stamkos.

55:52

55:52 Palátovu střelu lapil výborný Bobrovskij

55:52

Velkou šanci měl hostující Palát, když dostal přihrávku na pravý kruh, jenže jeho střelu do odkryté branky dokázal Bobrovskij pokrýt bleskovým přemístěním se a skvělou lapačkou!

48:44

Přesilovka pro hosty. Florida hrál a v šesti a trest za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Carter Verhaeghe.

42:18

42:18 Vasilevskij s trochou štěstí pokryl Bennettův pokus

42:18

Vasilevskij v problémech po přečíslení, nebyl si vůbec jistý, kde má puk. Nakonec si ale mohl oddechnout, Bennettova střela zůstala pod ním a ve zbytku akce mu pomohla obrana.

39:13

Navíc je tu přesilovka pro Floridu, dvě minuty za podrážení dostal Nikita Kučerov.

38:07

38:07 Eetu LUOSTARINEN - 1:1

38:07

Florida právě vstřelila branku!
Teď je už srovnáno! Domácí se vrátili do útočného pásma, na levé straně napřáhl EETU LUOSTARINEN, jeho golfák zpoza kruhu na vhazování Vasilevskij neudržel a puk propadl za jeho brankovou čáru – 1:1. Asistence: Gustav Forsling, Claude Giroux.

34:25

Vzápětí se pískalo a hosté si dají přesilovku. Dvě minuty za krosček dostal Radko Gudas.

30:24

Dnes druhá přesilovka pro Floridu, dvě minuty za držení hole dostal Victor Hedman.

22:18

První přesilovka o pro Floridu, dvě minuty za podrážení dostal Pierre-Édouard Bellemare.

12:06

12:06 Corey PERRY - 0:1

12:06

Přesilovka je využitá a hosté jdou do vedení. Po kombinaci v útočném pámsu nahodil z levé strany puk před branku Stampos, COREY PERRY skvěle nastavil hůl a svou tečí překonal Bobrovského – 0:1. Asistence: Steven Stamkos, Victor Hedman.

11:29

Je tu první vyloučení, přesilovku si zahraje Tampa Bay. Dvě minuty za hákování dostal Brandon Montour.

1:2

Branky a nahrávky: 39. Luostarinen (Forsling, Giroux) – 13. Perry (Stamkos, Hedman), 60. Colton (Kučerov, Palát)

Florida Panthers: Bobrovskij (Knight) – Ekblad (A), Chiarot, Weegar, Forsling, Gudas, Montour – Giroux, Barkov (C), Verhaeghe – Duclair, Bennett, Huberdeau (A) – Reinhart, Lundell, Acciari – Hörnqvist, Luostarinen, Lomberg.
Trenér: Andrew Brunette

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Elliott) – Černák, Hedman (A), Bogosian, McDonagh (A), Foote, Sergačjov, Rutta – Kučerov, Stamkos (C), Cirelli – Killorn, Paul, Palát – Perry, Colton, Hagel – Bellemare, Maroon.
Trenér: Jon Cooper

Rozhodčí: Hebert, Rooney – Brisebois, MacPherson

Diváci: 19 716

11:29 FLA 2 Montour, hákování
12:06 TBL 0:1 Perry (Stamkos, Hedman)