Střely na bránu: 36 – 27 | Přesilová hra: 1/5 – 2/8 | Trestné minuty: 16 – 10

Brian Elliott (TBL) – 30 zákroků, 4 OG, úspěšnost 88,2%, odchytal 57:12
Elvis Merzlikins (CBJ) – 25 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,6%, odchytal 59:48

Tři hvězdy utkání

1. Oliver Bjorkstrand (CBJ) – 1+2
2. Elvis Merzlikins (CBJ) – 25 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,6%
3. Cole Sillinger (CBJ) – 1+0 (03:47:07)
Je rozhodnuto. Poslední třetina přinesla nakonec až čtyři branky. Už v úvodní minutě se trefil Roslovic a dal tak Columbusu již dvoubrankové vedení. V 50. minutě už na 4:1 navýšil Bjorkstrand. Tampa pak snížila po Perryho teči při risku bez brankáře, ale poslední slovo měl Peeke, který zaznamenal trefu do prázdné branky.

58:09

58:09 Andrew PEEKE - 5:2

58:09

Columbus právě vstřelil branku!
Tak nyní už je rozhodnuto! ANDREW PEEKE získal kotouč ve svém pásmu a krásným obloučkem ho vyhodil až do branky Tampy Bay Lightning. Bez asistence.

56:54

56:54 Corey PERRY - 4:2

56:54

Tampa právě vstřelila branku!
Hosté snižují při hře bez brankáře! Stamkos nahazoval kotouč ze strany, těsně před brankou ale tečoval kotouč COREY PERRY a tak je stav 4:2. Asistence: Steven Stamkos a Victor Hedman.

56:24

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets:
Jegor Činachov – 2 min., hákování.

55:06

Ondra Palát se snažil propálit z první Merzlikinse, který ale dnes chytá opravdu skvěle.

54:47

Cirelli vyhrál buly a dostal kotouč do držení. Sjel si tak až k brance a okamžitě prověřil gólmanovu pozornost.

53:42

53:01

Johnson si parádně sjel na dorážku těsně před braku, ale kotouč se k němu nakonec nedostal.

52:40

Černák se s ničím neobtěžoval a nepříjemného soupeře poslal tvrdě k zemi.

51:42

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning:
Steven Stamkos – 2 min., podrážení.

49:05

49:05 Oliver BJORKSTRAND - 4:1

49:05

Autorem branky je OLIVER BJORKSTRAND, jenž nyní předvedl opravdu parádní samostatnou akci .Nejprve si s kotoučem obešel protihráče, následně postupoval až k brance a u ní vymetl víko. Bez asistence.

48:35

47:18

47:04

Pěkná kombinace hostů při hře čtyř na čtyři skončila kombinací a zákrokem Merzlikinse.

5:2

Branky a nahrávky: 17. Voráček (K. Johnson, G. Carlsson), 31. Sillinger (Bjorkstrand, Kukan), 41. Roslovic (Bjorkstrand, Bean), 50. Bjorkstrand, 59. Peeke – 31. Kučerov (Hedman, Stamkos), 57. Perry (Stamkos, Hedman)

Columbus Blue Jackets: Merzlikins – Peeke, Gavrikov, Bean, Kukan, G. Carlsson, Bayreuther – Voráček, Roslovic, Nyquist – Bjorkstrand, Sillinger, T. Sikura – Bemström, Danforth, E. Robinson – Meyer, Gaunce, K. Johnson – Činachov.

Tampa Bay Lightning: Elliott – Černák, Hedman, C. Foote, McDonagh, Bogosian, Sergačjov – Kučerov, Stamkos, Palát – Colton, Point, Paul – Hagel, Cirelli, Killorn – Perry, Bellemare, Maroon.

11:51 CBJ 2 Roslovic, vysoká hůl
16:03 CBJ 1:0 Voráček (K. Johnson, G. Carlsson)
19:59 TBL 2 Killorn, hákování
22:51 CBJ 2 Gavrikov, hákování
30:05 CBJ 2 G. Carlsson, vysoká hůl
30:15 TBL 1:1 Kučerov (Hedman, Stamkos)
30:47 CBJ 2:1 Sillinger (Bjorkstrand, Kukan)