3:2

konec (1:0, 0:2, 2:0) Stav série: 3:2

15.04.2022, 18:30 • Semifinále • Daniela Mesíková sk

Tipsport: 1.52 5.16 5.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Slovan v tretej tretine otočil zápas zásluhou Yogana, ktorý strelil jeden gól z hry, druhý z trestného strieľania. Slovan dnes víťazí 3:2 a do Košíc cestuje s mečbalom. (21:11:51)

59:52

Strela Ihnačáka z prvej príklepom, Peters vyráža do rohu.

59:22

Zblízka zakončil Rogoň, Peters sa natlačil na pravú žŕdku a puk vytesnil.
Oddychový čas hostí.

59:02

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Breton – 2 min., hákovanie).

58:37

Riečický odkorčuľoval na striedačku, bránka Košíc je prázdna.

57:56

Slovan dobre bráni stredné pásmo a zachytáva útoky Košíc. Dopredu sa tak dostal Takáč, Košičania ho zastavili ešte pred zakončením.

56:46

Na druhej strane si Peters poradil so strelou Slováka.

56:26

Yogan išiel do kľučky, puk mu však skĺzol z čepele.

56:09

Slovan sa oslobodzuje za cenu zakázaného uvoľnenia.

55:30

McPherson mal dostatok priestoru, jeho strelu ale zblokoval Sersen.

55:05

Peters si po nastrelení od modrej čiary pripísal úspešný zákrok. Nasleduje reklamná prestávka.

54:52

Slovan Bratislava dal gól!
ANDREW YOGAN nedal Riečickému šancu, puk poslal po ľade popod ľavý betón. Slovan vyhráva 3:2.

54:52

Maier vysunul Yogana do úniku, fauloval ho Šedivý, je nariadné trestné strieľanie.

54:30

Hrá sa opatene na oboch stranách. Veľké šance nevidíme.

52:58

MacKenzieho strelu Riečický vyrážal, po ďalšej strele Ziga už schoval puk v lapačke.