HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav

3:6

konec (3:3, 0:2, 0:1)

15.04.2022, 09:00 • RT TORAX aréna • Monika Baloghová

První zápas druhé hracího dne je za námi. Po první půli první třetiny by se dalo vše vsadit na hru Třince, který hrál s větším přehledem, sebevědomím a možná i chutí. Hosté se ale nevzdali a krůček po krůčku si do první sirény dokráčeli k nerozhodnému stavu, když dvě ze tří branek vstřelili v poslední minutě. Ve druhé části se třineckým nedařilo podle představ, zato hosté přidali dvě branky a rázem byli na koni. Ve třetí třetině se třinečtí snažili něco změnit, ale hosté se nechtěli nechat o náskok připravit. Ocelářům nepomohla sni v závěru hraná přesilovka 6 na 4, ve které nakonec inkasovali a tím byl osud tohoto zápasu zpečetěn. Já se s vámi pro dnešek loučím, ale Mistrovství ČR 9. tříd pokračuje dalším programem, proto si ho nenechte ujít. (11:20:40)

59:48

Třinečtí bojují ve svém obranném pásmu o puk.

59:32

Mladá Boleslav je na koni, ohrožuje domácí branku.

59:12

Javorská je zpět ve hře, Třinec pokračuje v klasické přesilovce.

59:12

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Dva hostující hráči se drali za vyhozeným pukem, ŠTĚPÁNA HORNÍČKA s pukem dohonil domácí Švančara a fauloval ho, sudí ihned zvedl ruku, že se bude vylučovat, ale puk se dostal do prázdné branky – 3:6. Bez asistence.

58:42

Třinečtí bojují u hostující branky jako lvi, ale to samé platí o Mladé Boleslavi.

58:16

Javorská podle očekávání zůstává na střídačce, Třinec hraje přesilovku 6 na 4.

58:16

Oddechový čas pro domácí.

58:16

Hosté půjdou do čtyř, kapitán Kristek je potrestán za zdržování hry – vyhození puku mimo hrací plochu.

58:11

Zakázané uvolnění tentokrát na opačné straně, vhazuje se u Kováře.

57:23

Makula si sklepl vysokou přihrávku, ale nečekal hostujícího hráče, který se jako první dostal k puku a změnil směr hry.

57:04

Domácí odesílají puk na zakázané uvolnění.

56:22

Rybnikár se snažil protlačit do pásma podél mantinelu, ale marně.

55:40

Hosté ztratili puk, Mach si jej v pásmu sebral, ujel za branku, nahrál do kruhu na spoluhráče, ale jeho hůl byla zblokovaná.

55:11

Mladá Boleslav prověřuje Javorskou v brance.

54:52

54:43

Oceláři na skok v pásmu, ale žádnou šanci si nevytvořili.

3:6

Branky a nahrávky: 1. Rybnikár (Barna, Holub), 3. Rybnikár (Barna, Švančara), 14. Rybnikár – 5. Novák (Hájek), 20. Hanyš (Trefil), 20. Kurka, 24. Macháček, 39. Trefil (Holoubek, Kristek), 60. Horníček

HC Oceláři Třinec: Javorská (Wrzecionko) – Holaň, Dravecký (C), Marek, D. R. Byrtus, Niemczyk, Holub, Grečmal – Makula, A. Byrtus, Krišica, Ostřížek, Barna, Rybnikár (A), Hladoník (A), Gladiš, Švančara, Murín

BK Mladá Boleslav: Kovář (Balák) – Barták, Macháček, Kováč (A), Tetiva (A), Šilhavý, Hora – Novák, Hájek, Trefil, Kristek (C), Holoubek, Polanský, Horníček, Hanyš, Růžička, Kupka, Poustecký

Rozhodčí: T. Cabák – V. Hladík, O. Veselý

00:34 TRI 1:0 Rybnikár (Barna, Holub)
02:34 TRI 2:0 Rybnikár (Barna, Švančara)
35:40 TRI 2 Maluka, podrážení
38:40 MBL 3:5 Trefil (Holoubek, Kristek)
52:52 MBL 2 Macháček, podrážení
58:16 MBL 2 Kristek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
59:12 MBL 3:6 Horníček