3:2

po prodl. (0:0, 2:0, 0:2 - 1:0) Stav série: 4:3

19.04.2022, 18:30 • Semifinále • Daniela Mesíková sk

Tipsport: 1.57 4.93 4.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Predĺženie sa skončilo veľmi rýchlo, už po 61 sekundách, víťazný gól strelil Zigo. Slovan tak postupuje do finále, kde už v piatok nastúpi proti Nitre. Slovan v sérii víťazí 4:3. (21:22:54)

61:01

Slovan Bratislava dal gól!
Slovan išiel od úvodu predĺženia po góle a napokon sa mu ho aj podarilo streliť. Košičania nevyhodili puk z vlastnej tretiny, dostal sa k nemuTOMÁŠ ZIGO a zblízka prestrelil výborne chytajúceho Riečického.
Asistencia: Matthew MacKenzie

60:32

Jääskeläinen bol v dobrej pozícii na osi klziska, ale Riečický mu zmenšil strelecký uhol a strelu vyrazil.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Strely na bránu po tretej tretine: 41 – 22.
Košice zaznamenali v tretej tretine dva góly, ktoré strelili Deyl a Parshin a vyrovnali na 2:2. Tri tretiny o postupujúcom do finále nerozhodli, po prestávke nasleduje predĺženie. Hrať sa bude dovtedy, kým jeden z tímov nestrelí gól.
Predĺženie sa začne o 21:19.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:00

Slovan mal tlak, no gól sa mu streliť nepodarilo. Košice vyviezli puk.

57:53

Nasleduje buly v strednom pásme.

57:31

Aj Bretonov príklep Riečický vyráža.

56:35

Košice po dlhšej dobe v útočnom pásme, Ihnačákovu strelu z uhla Peters podvihol ramenom nad bránu.

55:20

Rogoň je už na ľade, tlak Slovana v útočnom pásme pokračuje.

54:56

Haščák si vybral Valacha, ten prihral napravo Yoganovi, jeho strelu Riečický udržal.