25.03.2022, 19:00 • enteria arena, Pardubice • Čtvrtfinále • Petr Dejnožka

Tipsport: 1.9 4.35 3.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:40

57:40 David CIENCIALA - 1:2

57:40

Dynamo právě vstřelilo branku!
Smůla je prolomena, domácí hokejisté se dostávají na dostřel! Po sérii přihrávek přistál kotouč na čepele DAVIDA CIENCIALY mezi kruhy a ten ho z první zametl za záda Dominika Hrachoviny – 1:2! Asistence: Ondřej Vála a Robert Kousal.

37:03

37:03 Milan GULAŠ - 0:2

37:03

České Budějovice právě vstřelily branku!
Obrovská radost v sektoru hostí! MILAN GULAŠ postupoval s Holcem do přečíslení dva na jednoho, proti křižné přihrávce ještě Frodl dobře zasáhl, následně si ale nepohlídal zakončení budějovického kapitána takřka z nulového úhlu a díky této trefě vede Motor o dva góly – 0:2! Asistence: Lukáš Pech.

10:09

10:09 Josef KOLÁČEK - 0:1

10:09

Hosté se v polovině první třetiny dostávají do vedení! Nutno říct, že šlo o hodně šťastnou branku. Po kombinaci Motoru v útočné třetině přistál puk na čepeli JOSEFA KOLÁČKA, který puk trefil hodně špatně a právě proto se po ledě dokutálel o tyčku až do pardubické sítě. Frodl nemohl vidět vůbec nic – 0:1! Asistence: Jan Štencel a Jindřich Abdul.

1:2

Branky a nahrávky: 58. Cienciala (O. Vála, R. Kousal) – 11. Koláček (Štencel, Abdul), 38. Gulaš (Pech)

HC Dynamo Pardubice: Frodl (Klouček) – J. Mikuš (A), Nedbal, O. Vála, Košťálek, J. Kolář (A), Hrádek, Petgrave – Blümel, Poulíček (C), Camara – Říčka, R. Kousal, Cienciala – Anděl, Paulovič, O. Rohlík – Koffer, T. Kaut, T. Urban.
Trenér: Richard Král

Banes Motor České Budějovice: Hrachovina (Strmeň) – Štencel, Vráblík, Percy, Piskáček (A), Šenkeřík, Bučko, Štich – M. Beránek, M. Hanzl, Karabáček – Abdul, Pech (A), Holec – Vondrka, Koláček, Gulaš (C) – D. Voženílek, J. Novotný, Valský.
Trenér: Patrik Martinec

Rozhodčí: Pešina, Mrkva – Gebauer, Hlavatý

Diváci: 10 194 (vyprodáno)

03:57 CEB 2 Gulaš, nedovolené bránění
10:09 CEB 0:1 Koláček (Štencel, Abdul)
13:45 CEB 20 OK Štencel, nedovolený zásah do hlavy nebo krku