SHK LAPP Zlín – SHK Mustangové AUTO IN

7:0

konec (2:0, 1:0, 4:0)

25.03.2022, 14:45 • PSG aréna • O 3.–4. místo • Vít Káňa

Domácí měli dobrý vstup do třetí patnáctiminutovky. Už ve 33. minutě byl Martin Joppa na konci parádního ťukesu, 4:0. Ve 35. minutě byla na levé straně otevřená dálnice, po které se projel útočník Zlína Zdeněk Hábl, ten se u levého kruhu odhodlal ke střele a nachytal Kudelu, 5:0. Mustangové byli bez dechu a jen vyhazovali puky. To se jim vymstilo ve 41. minutě, Martin Joppa dostal přesnou přihrávku do mezikruží, odkud prostřelil gólmana Kudelu, 6:0. Ve 43. minutě přidal sedmý gól Zlína do odkryté branky Robért Turic. Zlín vyhrál nad Mustangy z Pardubic vysoko 7:0 (16:48:25)

44:32

Zlín ale ještě nemá dost a jde do útoku.

44:23

Molek byl v pernamenci.

43:52

Kudela si pohrál s pukem, ale málem se mu to vymstilo.

43:30

Mustangové opět vyhodili puk do pásma Zlína.

42:54

Zlín právě vstřelil branku!
Sedm kulí jako v Sarajevu, po skvělé přihrávce na zadní tyč se prosazuje ROBERT TURIC, který dával puk do odkryté branky. Asistence: Ligda, Joppa.

42:40

Kudela vytáhl další parádní zákrok, bude se vhazovat po jeho levici.

42:29

Joppa to zavíral na zadní tyči, ale minul branku Kudely.

41:58

Kudela skončil po závaru před brankou na zemi. Mustangům už docházejí síly.

41:35

Zlín to chtěl dohrát do kuchyně, ale Palát v zakončení selhal.

41:08

Kudela šel na zem a hokejkou poslal puk do rohu kluziště.

40:56

Kudela si poradil s nahozením od modré.

40:47

Kudela musel zaskakovat za obránce, kteří dovolila další nájezd na jeho branku.

40:36

Ofsajd zabrzdil útočnou akci Zlína.

40:27

MARTIN JOPPA dostal přesnou přihrávku do mehzikruží, odkud prostřelil gólmana Kudelu, jeho střela šla do levého horní ho rohu branky. Asistence: Hábl Zdeněk.

39:49

Davidl Hábl to zkoušel od modré, ale minul branku Mustangů.

39:32

Kubeš to zkoušel lobem, ale Molek zasáhl vyrážečkou.

7:0

Branky a nahrávky: 4. Ligda (Joppa), 14. Joppa (Ligda), 30. Hábl, 32. Joppa (Hábl), 35. Hábl (Hábl), 41. Joppa (Hábl), 43. Turic (Ligda, Joppa)

SHK LAPP Zlín: Molek (Matoušek) – Julina (A), Mach, Ferenčík, Hábl – Stodůlka, Zdražil, Zicha, Joppa (A), Turic, Hábl, Ligda (C), Panák, Palát, Zubek, Šafařík, Korman.
Trenér: Tomáš Sedláček

SHK Mustangové AUTO IN: Kudela – Kubeš (C) – Neuman, Kolek, Šurc, Raška, Michalec, Buhr, Doležal (A), Kořínek, Chudomský.
Trenér: Michal Tereska

Rozhodčí: Pavel Blažek, Marek Šiška

03:35 ZLS 1:0 Ligda (Joppa)
13:49 PCS 2 Michalec, nedovolené bránění
14:00 ZLS 2:0 Joppa (Ligda)