25.03.2022, 00:07 • TD Garden, Boston • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.48 3.94 2.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. (02:59:17)
Ještě doplním, že utkání sledovalo 17 850 diváků.

1. David Pastrňák (BOS) – 3+0
2. Erik Haula (BOS) – 0+2
3. Hampus Lindholm (BOS) – 0+1
Česká a slovenská stopa v utkání

David Pastrňák (BOS) – 3+0, +2 účast, 8 střel na branku, TM 2, čas na ledě 18:37

Střely na branku: 39 – 24
Je konec! Boston po fantastickém výkonu Davida Pastrňáka poráží Tampu Bay 3:2 a dostává se před ní v tabulce Východní konference. V úvodu třetí třetiny přitom vrátil hostům vedení Stamkos. O reakci se ale ve 49. minutě postaral David Pastrňák. Český hokejista pak rozhodl v 56. minutě, když byl ve správný čas na správném místě. Hosté v závěru zkusili hru bez brankáře, ale duel už do prodloužení neposlali.

59:33

Pro Boston to vypadalo dobře s možným výpadem na prázdnou branku, ale kotouč se svezl po hraně a nahození se následně od mantinelu dostalo mimo led.

59:04

Oddechový čas pro hosty.

59:04

Andrej Vasilevskij je na střídačce a Tampa zkouší vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!

58:19

Craig Smith si dal pozor na napadajícího soupeře a obloučkem nahodil puk do pásma útočného. Hosté se zatím nedostávají do situace, při které by mohli odvolat brankáře.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:39

Nick Foligno zavezl puk středem ledové plochy do útočného pásma, kde se zbavil soupeře, jenže následně už nevyprodukoval přesnou přihrávku.

57:06

Studnicka nahodil puk do rohu útočného pásma, ale tam uspěli zadáci Tampy, kteří byli oproti domácím hokejistům v početní převaze.

56:24

Boston se z rodícího se tlaku soupeře vymanil jen za cenu vyhození kotouče do útočného pásma. Zakázané uvolnění, vhazování se vrátí před Swaymana.

56:06

Hostům už navíc nezbývá moc času na vstřelení vyrovnávací branky! Tampa se ihned vydala do útočného pásma, ale Perry od hrazení nehrozil.

55:50

55:50 David PASTRŇÁK - 3:2

55:50

Bruins právě vstřelili branku!
Neskutečný výkon DAVIDA PASTRŇÁKA! Český útočník znovu prokázal fantastický výběr místa, když se před brankou Tampy dostal k odraženému kotouči a bez váhání jej poslal do sítě! Český útočník tak dovršil další hattrick – celkově už dvanáctý v NHL! Asistence: Taylor Hall.

3:2

Branky a nahrávky: 30. Pastrňák (Haula, H. Lindholm), 49. Pastrňák (Haula), 56. Pastrňák (T. Hall) – 28. Hagel (Palát), 44. Stamkos (B. Point, Kučerov)

Boston Bruins: Swayman (Ullmark) – McAvoy (A), Carlo, Grzelcyk, Clifton, Forbort, H. Lindholm – DeBrusk, Studnicka, B. Marchand (C) – Pastrňák, Haula (A), T. Hall – Craig Smith, Coyle, Frederic – Lazar, T. Nosek, N. Foligno.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (B. Elliott) – Rutta, Hedman (A), Černák, Sergačjov, Bogosian, McDonagh – Kučerov, B. Point, Palát – Hagel, Stamkos (C), Killorn – N. Paul, Cirelli, Colton – Perry (A), Bellemare, Maroon.

Rozhodčí: Chmielewski, Rehman – Smith, MacPherson

Diváci: 17 850

01:20 TBL 2+2 Černák, vysoká hůl
05:17 BOS 2 Craig Smith, vysoká hůl
14:19 TBL 2 Černák, nedovolené bránění
26:04 TBL 2 Sergačjov, vysoká hůl