Generali play off Tipsport extraligy

HC Oceláři Třinec – HC Vítkovice Ridera

2:1

konec (0:0, 1:0, 1:1) Stav série: 2:0

20.03.2022, 18:00 • WERK ARENA, Třinec • Čtvrtfinále • Michal Samiec (@MichalSamiec)

Tipsport: 1.48 5.0 5.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

53:26

53:26 Petr VRÁNA - 2:1

53:26

Třinec právě vstřelil branku!
Puk se dostal do předbrankového prostoru, odkud se nadvakrát prosadil přes ležícího Stezku kapitán PETR VRÁNA. Domácí si po čtyřech minutách berou vedení zpět. Asistence: Martin Růžička, Jan Zahradníček. Stav utkání 2:1.

49:05

49:05 Robert FLICK - 1:1

49:05

Vítkovice právě vstřelily branku!
Neuvěřitelná situace a hosté také využívají svou přesilovku. Ondřej Kacetl se vydal za branku sebrat puk, který tam nahodil Stehlík, ale ten se v rohu odrazil zcela nečekaným způsobem před odkrytou branku, odkud neměl problém poslat puk do sítě ROBERT FLICK. Brankář Kacetl inkasuje z holí vítkovických hráčů po 109 minutách čtvrtfinálové série první branku. Asistence: Jakub Stehlík, Ruslan Pedan. Stav utkání 1:1.

39:53

39:53 Andrej NESTRAŠIL - 1:0

39:53

Oceláři to ještě stihli, byť po vyloučení Kováře zbývalo do konce druhé třetiny 11 sekund. Puk rychle putoval po vyhraném buly v útočném pásmu až k ANDREJI NESTRAŠILOVI, který překonal Stezku nastavením hole a střelou prakticky pod ledem. Asistence: Vladimír Svačina, Tomáš Kundrátek. Stav utkání 1:0.

2:1

Branky a nahrávky: 40. A. Nestrašil (Svačina, Kundrátek), 54. P. Vrána (Martin Růžička, Zahradníček) – 50. Flick (Jakub Stehlík, R. Pedan)

HC Oceláři Třinec: Kacetl (Marek Mazanec) – Marinčin, M. Doudera, Kundrátek, D. Musil, Zahradníček, M. Zbořil – Martin Růžička (A), P. Vrána (C), Daňo – O. Kovařčík, M. Kovařčík, A. Nestrašil – Hrňa, Marcinko, Svačina – Chmielewski, Miloš Roman, Hrehorčák – Dravecký (A).
Trenér: Václav Varaďa

HC Vítkovice Ridera: Stezka (Dolejš) – A. Solovjov, R. Pedan, Jakub Stehlík, Plášil, P. Koch, L. Kovář – Bernovský, Marosz, L. Krenželok (C) – Lakatoš, J. Hruška (A), Fridrich – M. Kalus, Flick, Bitten – Lednický, Chlán, Dej – Guman.
Trenér: Miloš Holaň

Rozhodčí: O. Hejduk, Pilný – Brejcha, Malý

Diváci: 4 965

30:18 TRI 2 Marcinko, hrubost