5:4

konec (2:1, 1:1, 2:2)

19.03.2022, 22:00 • Nationwide Arena, Columbus • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 3.11 4.36 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (00:49:29)

3. Gustav Nyquist (CBJ) – 1+1
Je dobojováno! Columbus dnes dokázal ve velmi atraktivním duelu přemoct St. Louis 5:4. V utkání pokaždé vedl, přičemž soupeř jen a pouze dotahoval. Po dvou třetinách domácí drželi náskok 3:2. Vedení navýšil Sean Kuraly, avšak o pár sekund později se z přesilovky prosadil David Perron. Nakonec rozdílovou trefu zaznamenal v 53. minutě Jakub Voráček po velmi pěkné individuální akci. V úplném závěru ještě snižoval Perron, jenž zkompletoval svůj hattrick. Celkově posbíral v tomto utkání čtyři kanadské body.

59:47

Prázdnou branku se pokusil trefit z vlastního pásma Kuraly, ale obránci St. Louis jeho záměr zastavili.

59:23

Kotouč je ale ve středním pásmu. Blues musí podniknout další útočnou akci.

58:58

Hosté už jsou znovu bez brankáře. A opět drží kotouč v pásmu soupeře, tohle bude ještě pořádně horká minuta pro domácí.

58:40

58:40 David PERRON - 5:4

58:40

St. Louis právě vstřelilo branku!
DAVID PERRON si připisuje svůj sedmý hattrick v kariéře v NHL, avšak otázkou zůstává, jestli to jeho celku bude na body stačit. Nyní to naprosto perfektně trefil z kruhu, ale Bluesmani potřebují skórovat ještě jednou. 5:4. Asistence: Pavel Bučněvič a Jordan Kyrou.

58:17

Joonas Korpisalo zastavil ránu od modré čáry. Torey Krug se do kotouče sympaticky opřel.

58:01

Hosté s velkými obtížemi udrželi útočnou třetinu. Nyní získali klid na kotouči, ale času už mnoho nemají.

57:35

Gustav Nyquist zavezl puk směrem dopředu. K ráně do opuštěné klece ale dostatek času a prostoru neměl.

56:56

Brayden Schenn si pomohl jen a pouze nahozením. Následně Columbus podržel puk u mantinelu a posléze jej vyhodil tak, aby se nemusel pískat icing.

56:32

Hosté to už zkoušejí bez brankáře. Získali totiž kotouč ve třetině soupeře.

55:50

Ve chvíli, kdy se Perron vrátil na led, pálil zápěstím od modré čáry Werenski. Husso si připsal důležitý zákrok lapačkou.

55:18

Domácí to nyní hrají chytře. V této přesilovce nechtějí za každou cenu skórovat, ale především se snaží držet kotouč ve své moci.

54:57

Patrik Laine si při zpracování puku pomohl vysokou holí. Buly tedy bude vhozeno v neutrální zóně.

54:24

Husso si první zákrok při přesilovce domácích vychutnal. Kotouč se mu ale nepovedlo vytřepat z lapačky, takže je přerušeno.

53:49

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (David Perron – 2 min., držení).

5:4

Branky a nahrávky: 4. Bemström (E. Robinson, Gavrikov), 16. Nyquist (Laine, O. Bjorkstrand), 24. Laine (Nyquist, Roslovic), 47. Kuraly (E. Robinson, Bemström), 53. J. Voráček (Bean, O. Bjorkstrand) – 13. Perron (B. Schenn, Krug), 34. Toropčenko (Faulk, Perron), 49. Perron (B. Schenn, Krug), 59. Perron (Bučněvič, Kyrou)

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (47. Korpisalo) – Peeke, Werenski (A), Bean, Gavrikov, Kukan, G. Carlsson – Laine, Roslovic, Nyquist – O. Bjorkstrand (A), Sillinger, Domi – Činachov, Kuraly, J. Voráček – Bemström, Danforth, E. Robinson.
Trenér: Brad Larsen

St. Louis Blues: Husso (Binnington) – Parayko (A), M. Scandella, Faulk, Krug, Bortuzzo, Mikkola, Walman – Perron, R. O'Reilly (C), Saad – Sundqvist, B. Schenn (A), I. Barbašev – Kyrou, R. Thomas, Bučněvič – Toropčenko, MacEachern.
Trenér: Craig Berube

Rozhodčí: Pollock, Kozari – Barton, Nansen

Diváci: 19 005

03:22 CBJ 1:0 Bemström (E. Robinson, Gavrikov)
04:34 STL 2 Faulk, hákování