Mountfield HK – Berani Zlín

1:2

konec (0:0, 0:1, 1:1)

26.02.2022, 12:15 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Skupina A • Jan Brůna

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost při sledování onlajnu a hned vás zvu na další – od 16:00 nastoupí v ČPP Aréně hradecký dorost proti Jihlavě. Já se loučím a zase někdy na počtenou. (14:36:42)
Dnešní utkání je u konce. Hosté v něm od úvodu působili aktivněji, důrazněji a dokázali ubránit hradecké početní výhody, včetně těch dvojnásobných. Postupně si vypracovali vedení 2:0, na které domácí dokázali odpovědět jedinou brankou, a tak pod Bílou věží padli těsně 1:2.

Pro vývoj v tabulce to znamená, že Zlín po dnešku s jistotou zůstane poslední, avšak polepšil si na šest bodů. To Hradec bude čekat na zaváhání Třince, který nastoupí od 17:00 proti Plzni. Oceláře a Lvy totiž dělí jediný bod.

59:52

Poslední průnik Lvů do útočného pásma.

59:29

Berani zatím neměli šanci na trefení prázdné klece, ale dobře se brání.

59:11

Zlín šikovně vyhazuje z pásma, čas Hradce se krátí.

58:45

Východočeši kombinují v útočném pásmu, zatím beze střely.

58:34

Oddechový čas pro domácí. Burda zůstane na lavičce, hradecká kasa je prázdná.

58:34

Berani vyhazují jen na icing, Mountfield bude na dostřel soupeři.

58:22

Možná poslední útok Lvů.

57:57

Hradec je v útočném pásmu, Burda zatím zůstává v kase.

57:41

Oku rozhodčího neunikla přihrávka rukou a hra se přesune do neutrální zóny.

57:09

Mohlo být rozhodnuto, kdyby Zlínští lépe trefili zařízení. Takto mají k dispozici alespoň buly před Burdou.

56:40

Nahození Lvů od modré míří do rohu hřiště.

55:58

Jan Boukal bude jako první u puku a pokusí se o rozehrávku. Mountfield má na srovnání posledních pár minut!

55:53

Ačkoliv se to hostům nelíbí, píská se ofsajd a z jejich nadějného výpadu nic nebude.

54:54

Adam Laciga nestihl puk mířící dopředu a musel se vracet. Čeká nás velký boj v závěrečných minutách.

54:40

Šarman bez problému kryje nahození po zemi od modré čáry, buly bude provedeno v pásmu Zlínských.

1:2

Branky a nahrávky: 50. Pilný (Pelda) – 34. Talafa (Masař), 46. Dědek (Čechmánek, Burian)

Mountfield HK: Burda (Mrázek) – Červenka, Boukal, Havlíček, Naar (A), Perička, Pelda – Matěj Beneš, Kašpar (C), Lang, Šimek, Jirků, Novotný, Idžan, Šedivý (A), Pilný, Michal Beneš.
Trenér: Jiří Janoušek

Berani Zlín: Šarman (Synek) – Kunst, Burian, Nábělek, Talafa (A), Velikovský, Riedl (C), Kráčalík – Marek, Martinec, Dědek, Masař, Pilát, Heš, Chludil, Čechmánek, Laciga.
Trenér: Juraj Jurík

Rozhodčí: Battěk, Červenka – Svoboda, Svobodová