2:5

konec (2:1, 0:2, 0:2)

26.02.2022, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • 42. kolo • Tomáš Sochor

Tipsport: 2.48 4.8 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Kobra zvládla třetí třetinu daleko lépe. Havlíčkův Brod ztratil tempo a hosté je potrestali ještě dalšími dvěma brankami. Kobra Praha tak nakonec vyhrála zaslouženě 5:2. (19:08:09)

59:59

Kobra právě vstřelila branku!
Dvě desetiny před koncem zápasu dává Kobra pátý gól. Ondřej Chaloupek nyní nebude mít čisté svědomí, jelikož mu mezi rukou a tělem prošla nepříliš důrazná střela z hole DOMINIKA NOVÁKA. Asistence: Kristián Ženíšek, Sebastian Janda.

59:40

Domácí vyhazují kotouč.

59:05

Trojice Tondr – Bříška – Šťastný znovu čaruje v přesilové hře. Po kombinaci na jeden dotek zakončoval z mezikruží Tomáš Šťastný, jemuž ale střela nesedla, a Chaloupek neměl žádný problém jí vyrazit.

58:39

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Mlynář – 2 min., sekání).

57:17

Domácí nyní úplně odešli. Dvě a tři čtvrtě minuty před závěrečnou sirénou mají hosté zápas pevně ve svých rukách.

56:13

Hosté se dostávají do dvoubrankového vedení. Martin Petrák vyhrál vhazování v útočném pásmu a sám vystřelil. Chaloupek jeho pokus vyrazil před sebe, kde čekal připravený FILIP HLINKA, jenž dorazil puk do brány. Asistence: Martin Petrák.

56:08

Po vyhraném vhazování zkusil z první vystřelit Daniel Čech. Jeho rána však byla sražená a skončila jen v ochranné síti.

55:41

Václav Zídek vyskočil z trestné lavice a odzbrojil okolo projíždějícího Bruslaře. Kotouč se naštěstí pro domácí odrazil k havlíčkobrodskému obránci.

55:24

Kobra se vyhozením osvobozuje.

54:55

Bruslaři nyní ve středním pásmu ztratili kotouč. Hosté mohli odskočit na dva góly, provinili se ale postavením mimo hru.

54:11

Ondřej Chaloupek míří na střídačku. Domácí to zkoušejí se šesti hráči v poli!

53:38

Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Zídek – 2 min., podrážení).

53:28

Daniel Kabelka málem skóroval, ale do vlastní brány! Havlíčkobrodský obránce srazil nahrávku hostů, odražený kotouč ale mířil přímo do brány a Ondřej Chaloupek na něj málem nedosáhl.
Dnešní utkání sleduje 310 diváků.

52:17

Jakub Čejka dostal dobrou přihrávku na střed hřiště. Havlíčkobrodský útočník chvíli mířil, střelou zápěstím ale nepřekonal skvěle rozchytaného Matyáše Ondríka.

51:37

Hosté se natlačili do brány domácích. Kotouč se odrazil ke z druhé vlny najíždějícímu Maximu Havrdovi, jehož dobrou střelu ale vychytal Ondřej Chaloupek.

51:05

Od modré čáry nakonec vyslal ránu na bránu Daniel Kabelka. Ondrík ale na střelu viděl, a neměl tak problém jí zastavit.

2:5

Branky a nahrávky: 7. Kuchta (Voříšek), 10. Mlynář (Kuchta) – 11. Bříška (Tondr, Holý), 26. Šťastný (Bříška), 35. Šťastný (Bříška, Tondr), 57. Hlinka (Petrák), 60. Novák (Ženíšek, Janda)

BK Havlíčkův Brod: Chaloupek (Nedvěd) – Nepokoj, Kabelka, Krejčí, Benák, J. Ludvík, Dvořák – Mlynář, Voříšek, Kuchta (C) – Tecl, Třetina, Holenda – Čejka, T. Ludvík (A), Pártl – Bulín, Kalač
Trenér: Richard Cachnín

HC Kobra Praha: Ondrík (Sochůrek) – Ženíšek, Janda, Šteiner, Svach, Zmeškal, Holý, Šesták – Tondr, Čech, Havrda, Bříška (C), Heldák, Petrov, Zídek, Novák, Šťastný, Petrák, Hlinka
Trenér: Miloslav Šeba

Rozhodčí: František Held – Marek Čelechovský, Josef Zapletal

Diváci: 310

06:25 HBR 1:0 Kuchta (Voříšek)
09:07 HBR 2:0 Mlynář (Kuchta)
10:15 KOB 2:1 Bříška (Tondr, Holý)
20:42 HBR 2 Kabelka, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
24:20 HBR 2 Ludvík, krosček
24:27 KOB 2 Šteiner, držení
25:01 KOB 2:2 Šťastný (Bříška)
26:12 HBR 2 Krejčí, krosček
30:07 KOB 2 Čech, sekání
33:03 HBR 5+20 OK Kuchta, faul kolenem+faul kolenem, odpyká Pártl
34:10 KOB 2:3 Šťastný (Bříška, Tondr)
45:35 KOB 2 Holý, podrážení