23.02.2022, 04:10 • Honda Center, Anaheim • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.01 4.17 3.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Trevor ZEGRAS - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Anaheim Ducks.
Je rozhodnuto. Samostatné nájezdy ovládli domácí hráči a vítězný nájezd si po střele na lapačku připsal TREVOR ZEGRAS.

60:28

Vyloučení na straně Anaheimu, dvě minuty za držení dostal Jakob Silfverberg. Hosté tak budou hrát čtyři na tři.

58:32

Blízko možnému rozhodnutí byl Burns, když po Gregorově pasu trefil golfákem brankovou konstrukci!

53:09

53:09 Šimkův nedovolený zákrok na Terryho

53:09

Radim Šimek sroloval u mantinelu domácího Terryho a za svůj zákrok dostal dvě minuty za vražení na mantinel.

45:35

Vyloučení na straně Anaheimu, hosté si dají přesilovku. Dvě minuty za hákování dostal Simon Benoit.

38:04

Vylučuje se na straně San Jose, dvě minuty za hákování dostal Nick Bonino.

36:09

36:09 Rickard RAKELL - 3:3

36:09

Anaheim právě vstřelil branku!
Zase máme srovnáno. Domácí vyhráli v útočném pásmu buly, k puku se dostal RICKARD RAKELL, stahovačkou se zbavil Cogliana a prudkou ranou na lapačku překonal Reimera – 3:3. Asistence: Adam Henrique.

33:44

33:44 Logan COUTURE - 2:3

33:44

San Jose právě vstřelilo branku!
Přesilovka je nakonec využitá a hosté znova vedou. Kombinace byla vedena celým pásmem, až skončila u modré čáry, odkud vystřelil Burns, jeho ránu Stolarz pouze vyrazil před sebe a LOGAN COUTURE doslova dostrkal poskakující puk za brankovou čáru – 2:3. Asistence: Brent Burns, Timo Meier.

30:44

Zároveň se ale pískalo provinění na straně domácích a Hampus Lindholm dostal 2+2 minuty za vysokou hůl.

30:44

30:44 Gregorova dnes už druhá velká šance na gól

30:44

Dnes druhá velká šance hostujícího Gregora! Tentokrát si najel před branku na Barabanovovu přihrávku, jenže zakončení z bezprostřední blízkosti mu Stolarz dokázal zastavit!

28:34

Je tu navíc další přesilovka pro domácí, Alexandr Barabanov vyhodil puk přes mantinel a dostal dvě minuty za zdržování hry.

27:00

27:00 Rickard RAKELL - 2:2

27:00

V tuto chvíli se to ale San Jose moc nevyplatilo, neboř po buly přišla kombinace domácích, střela z levého kruhu, kterou Reimer vyrazil pouze před sebe a puk se poté odrazil od RICKARDA RAKELLA a skončil v síti – 2:2. Asistence: Trevor Zegras, Cam Fowler.

21:50

Je tu vyloučení na straně San Jose, dvě minuty za hákování dostal Alexandr Barabanov. Přesilovka pro Anaheim.

18:38

Jak domácí Nicolas Deslauriers, tak i hostující Jonah Gadjovich dostali pětiminutové tresty za bitku.

17:22

17:22 Brent BURNS - 1:2

17:22

Další výpad hostujícího celku a San Jose jde do vedení! Po přechodu do útočného pásma přihrál Nieto do druhé vlny na modrou čáru, kde napřáhl BRENT BURNS a jeho rána z první prošla skrz vše až za Stolarzova záda – 1:2. Asistence: Matt Nieto, Timo Meier.

16:24

16:24 Gregor svůj únik neproměnil

16:24

Šance hostů na vedení! Po zisku puku ve středním pásmu dostal přihrávku za obranu Noah Gregor, při sólu zkusil bekhendový blafák, jenže nechal pouze vyniknout Stolarzovu lapačku!

07:10

07:10 Logan COUTURE - 1:1

07:10

Po vyhraném buly v útočném pásmu je už ale vyrovnáno! Z levé strany vystřelil Burns, puk byl hráči před brankou ztlumen, aby jej tak mohl zblízka za Stolazre sklepnout pohotový LOGAN COUTURE – 1:1! Gólman Anaheimu byl připraven právě na prvotní střelu, sražený puk jej dokonale překvapil. Asistence: Brent Burns.

04:42

Je tu první vyloučení zápasu, přesilovku si zahrají hosté. Dvě minuty za vysokou hůl dostal Simon Benoit.

03:38

03:38 Derek GRANT - 1:0

03:38

Domácí tým jde do rychlého vedení. San Jose propadlo při bránění rychlého přechodu soupeře do útoku, takže z toho byla akce dva na nikoho, na kterou neměl Reimer moc šancí nějak zareagovat. Takže po rychlé výměně puku mohl DEREK GRANT zakončit do odkryté části branky a je to 1:0. Asistence: Sam Carrick, Nicolas Deslauriers.

4:3

Branky a nahrávky: 4. D. Grant (S. Carrick, Deslauriers), 27. Rakell (Zegras, Fowler), 37. Rakell (Henrique), rozh. náj. Zegras – 8. Couture (B. Burns), 18. B. Burns (Nieto, T. Meier), 34. Couture (B. Burns, T. Meier)

2:0   Rickard Rakell (ANA)

Anaheim Ducks: Stolarz (J. Gibson) – Shattenkirk, Fowler (A), Drysdale, H. Lindholm, Mahura, Benoit – T. Terry, Getzlaf (C), Milano – Rakell, Zegras, Henrique – Silfverberg (A), Lundeström, Steel – D. Grant, S. Carrick, Deslauriers.
Trenér: Dallas Eakins

San Jose Sharks: J. Reimer (Sawchenko) – M. Ferraro (A), Meloche, B. Burns (A), J. Middleton, M.-É. Vlasic, R. Šimek – Barabanov, Hertl, T. Meier – Balcers, Couture (C), Dzingel – Nieto, Bonino, Cogliano – Gregor, Weatherby, Gadjovich.
Trenér: Bob Boughner

Rozhodčí: Dwyer, Lee – Kovachik, Fournier

Diváci: 13 288

03:38 ANA 1:0 D. Grant (S. Carrick, Deslauriers)
04:42 ANA 2 Benoit, vysoká hůl
07:10 SJS 1:1 Couture (B. Burns)
17:22 SJS 1:2 B. Burns (Nieto, T. Meier)
18:38 ANA 5 Deslauriers, bitka
SJS 5 Gadjovich, bitka
21:50 SJS 2 Barabanov, hákování
27:00 ANA 2:2 Rakell (Zegras, Fowler)
28:34 SJS 2 Barabanov, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
30:44 ANA 2+2 H. Lindholm, vysoká hůl
33:44 SJS 2:3 Couture (B. Burns, T. Meier)
36:09 ANA 3:3 Rakell (Henrique)
38:04 SJS 2 Bonino, hákování
45:35 ANA 2 Benoit, hákování
53:09 SJS 2 R. Šimek, vražení na mantinel