2. liga skupina Jih (ČR)

HC Baník Příbram – BK Havlíčkův Brod

0:4

konec (0:0, 0:3, 0:1)

23.02.2022, 18:30 • Zimní stadion Příbram • 41. kolo • Info o změnách stavu (Štěpán Ondráček)

Tipsport: 1.43 5.5 4.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Havlíčkův Brod si dnešním vítězství zajistil play off! Celek z Kotliny zadělal na tři body povedenou druhou částí, kde se prosadil hned třikrát, z toho dvakrát ve vlastním oslabení. Baník dělal, co mohl, ale Martina Nedvěda v brance hostů nepřekonal. (20:26:14)

58:45

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Je hotovo! Havlíčkův Brod si odveze z Baníku velmi cenné vítězství. Pod čtvrtý gól se podepsal JAKUB ČEJKA! Asistence: Luboš Voříšek.

40:01

Máme za sebou druhou třetinu, kde se hýbalo skóre. Havlíčkův Brod dvakrát udeřil v jednom oslabení. Aby toho nebylo málo, tak hosté z Vysočiny přidali třetí gól ve 27. minutě. Havlíčkův Brod vede nad domácí Příbramí 3:0, a co víc. Baník sáhl po třetí trefě soupeře ke změně v brance. Uvidíme, co nabídne třetí třetina.

Střely na branku ve druhé třetině (celkem): 9:9 (21:22)

40:00

26:29

Domácí Baník reaguje na nepříznivý vývoj utkání výměnou brankáře. Střídání v týmu HC Baník Příbram: ze hřiště odchází Jiroušek, přichází Šorf.

26:29

Povedená dvouminutovka Havlíčkova Brodu končí třetí brankou! Do střelecké listiny se zapisuje TOMÁŠ MLYNÁŘ! Asistence: Adam Dvořák a Jiří Benák.

25:07

Celek z Kotliny přidává druhý gól v oslabení! Autorem druhé trefy je ostřílený matador LUBOŠ VOŘÍŠEK! Asistence: Vojtěch Holenda.

24:30

Hosté jdou do vedení ve vlastním oslabení! Tomáš Mlynář nahrál na PETRA KUCHTU, který se trefil za záda Jirouška! Asistence: Tomáš Mlynář.

23:29

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Čejka – 2 min., podrážení).

20:01

Skončila nám první třetina, ve které měla domácí Příbram dvojnásobnou přesilovku. Baník nedokázal využít zesílenou početní výhodu, a tak je stav po první části bezbrankový.

Střely po první části: 12:13

20:00

15:17

Vyloučení v týmu HC Baník Příbram (Rohlík – 2 min., podrážení).

11:46

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Nepokoj – 2 min., hákování).

11:19

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kliment – 2 min., hákování).

00:01

HC Baník Příbram: Jiroušek (Šorf) – Malý, Jelínek, Hlaváček, Havlín, Kutlák, Zdeněk, Saňa – Rohlík (A), Kraus, Seniov, Tlačil, Josefus (C), Pinkas, Furch, Panna (A), Svoboda, Gengel.
Trenér: Pavel Marek

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Chaloupek) – Kliment (A), Čermák, Nepokoj, Kabelka, Dvořák, Benák, Krejčí – Kalač, Mlynář, Kuchta (C) – Tecl, Voříšek, Holenda – Čejka, T. Ludvík (A), Bulín – J. Ludvík.
Trenér: Richard Cachnín

Rozhodčí: Michal Jílek – Radim Charvát, Filip Sýkora.

0:4

Branky a nahrávky: 25. Kuchta (Mlynář), 26. Voříšek (Holenda), 27. Mlynář (Dvořák, Benák), 59. Čejka (Voříšek)

HC Baník Příbram: Jiroušek (27. Šorf) – Malý, Jelínek, Hlaváček, Havlín, Kutlák, Zdeněk, Saňa – Rohlík (A), Kraus, Seniov, Tlačil, Josefus (C), Pinkas, Furch, Panna (A), Svoboda, Gengel.

Rozhodčí: Michal Jílek – Radim Charvát, Filip Sýkora