Tipsport: 1.69 4.6 3.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Anton Forsberg (OTT) – 40 zákroků, 3 OG, úspěšnost 93%, odchytal 60:00
Cam Talbot (MNS) – 30 zákroků, 4 OG, úspěšnost 88,2%, odchytal 58:58

1. Thomas Chabot (OTT) 2+1
2. Kevin Fiala (MNS) 1+1
3. Brady Tkachuk (OTT) 1+0
Je konec. Ottawa Senators nakonec zvítězila nad Minnesotou Wild 4:3.
Už ve 3. minutě poslal domácí celek do vedení Chabot a v 18. minutě zvýšil náskok Tkachuk. Ovšem ve 27. minutě snížil Fiala a ve 33. minutě srovnal na 2:2 Spurgeon. Nakonec ale ve druhé periodě šli Senators do vedení, neboť se ve 37. minutě prosadil Stützle. Ve 45. minutě srovnal Merrill, ale v 55. minutě rozhodl o výhře domácích druhou brankou Chabot.

59:58

Skvělá přihrávka hledala na pravé straně Kirilla Kaprizova, který by zakončoval do odkryté svatyně, ale domácí obránce skvěle zblokoval puk.

59:52

Anton Forsberg vyrazil pokus Fialy z voleje bekhendem a Minnesota pokračuje v tlaku.

59:38

Střela Minnesoty z levé strany byla zblokována a Ottawa je pod velkým tlakem.

59:08

Střela hostů z levé strany byla zblokována do ochranné sítě.

58:58

Minnesota Wild hraje bez brankáře!

58:36

58:02

Ottawa samozřejmě nikam nespěchá a užívá početní výhody.

57:25

Hosté nyní pouze vyhodili kotouč přes celé kluziště a mohou vystřídat.

57:02

Cam Talbot skočil po kotouči, který nepříjemně skákal před jeho bránou po přihrávce Connora Browna.

56:36

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Jordan Greenway – 2 min., podrážení).

56:26

Alex Goligoski nebezpečně vypálil z levé strany, ale nakonec minul bránu soupeře.

56:14

Ottawa je velmi blízko k výhře po pěti domácích prohrách, ale konec utkání bude velmi dramatický.

55:33

Domácí se dostali ke střele, ale ta byla zblokována.

54:15

54:15 Thomas CHABOT - 4:3

4:3

Branky a nahrávky: 3. Chabot (Zub, Tierney), 18. B. Tkachuk (Chabot, C. Brown), 37. Stützle (J. Brown, C. Brown), 55. Chabot (Gaudette, Brännström) – 27. K. Fiala (D. Kulikov, Bjugstad), 33. Spurgeon (Hartman, K. Fiala), 45. Merrill

Ottawa Senators: A. Forsberg (F. Gustavsson) – Zub, Chabot (A), N. Zajcev, Holden, J. Brown, Brännström – Gaudette, Stützle, B. Tkachuk (C) – C. Brown (A), N. Paul, Sanford – Ennis, Tierney, Formenton – Watson, Kastelic, P. Kelly.
Trenér: D. J. Smith

Minnesota Wild: C. Talbot (Kähkönen) – Spurgeon (C), Goligoski, D. Kulikov, J. Brodin, Addison, Merrill – N. Sturm, Hartman, Kaprizov – Boldy, F. Gaudreau, K. Fiala – M. Foligno (A), J. Eriksson Ek (A), Greenway – Duhaime, Bjugstad, Dewar.
Trenér: Dean Evason

Rozhodčí: Furlatt, Chmielewski – Berg, Barton

Diváci: 7 602

02:09 OTT 1:0 Chabot (Zub, Tierney)
07:18 OTT 2 N. Zajcev, podrážení