2. liga skupina Jih (ČR)

HC Kobra Praha – HC Klatovy

5:4

po prodl. (2:3, 2:1, 0:0 - 1:0)

23.02.2022, 18:00 • Zimní stadion HC Kobra Praha, Praha 4–Braník • 41. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.65 5.2 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Napočtenou někdy příště! (20:25:07)
Dohráno! První čtyřka skupiny Jih je s největší pravděpodobností kompletní – kousajícím Klatovům ve třetí třetině došly síly a ač střetnutí s Kobrou dotáhly do prodloužení, jeden bod jim stačit nebude. Pokud se ve středních Čechách nestane zázrak a Příbram nesmaže náskok Havlíčkova Brodu, který nyní činí už čtyři branky, do play-off poputují bruslaři.

61:43

Kobra právě vstřelila branku!
Na jihu Prahy máme hotovo, Kobra vítězí po prodloužení a klatovské šance na postup do vyřazovacích bojů jsou minulostí! Naděje hostů se rozplynuly po střele SEBASTIANA JANDY, který Polívku překonal zakončením do pravého horního rohu – 5:4! Asistence: Dominik Novák, Tomáš Šťastný.

61:25

Šťastný sbírá volný puk za svým brankovištěm a míří dopředu, domácí to zkusí znovu.

60:49

První akce domácích na úrodnou půdu nepadla, ani z klatovského protiútoku nic nebylo. Hra se opět přesouvá k brankovišti Patrika Polívky.

60:24

Do prodloužení vstoupila lépe Kobra, která se snaží rozjet kombinaci v útočném pásmu.

60:01

Tři třetiny jsou za námi, Klatovy dnes v Praze ztratí minimálně bod a to je pro ně vzhledem k tomu, že Havlíčkův Brod si stále drží tříbrankový náskok v Příbrami, výrazná komplikace! Svěřenci Michala Straky budou muset zvítězit aspoň v prodloužení a zároveň doufat, že Baník skóre ještě otočí.

60:00

59:40

Roubalova střela z modré čáry byla zblokována, prodloužení se pomalu ale jistě stává realitou.

58:58

Hraje se nahoru dolu, vše zatím nasvědčuje tomu, že v Braníku se v šedesáti minutách nerozhodne.

58:19

Jeden z domácích byl nevybíravě sražen k zemi, tohle byl celkem jasný krosček. Střídačka Kobry se zlobí, dle mého názoru oprávněně, pískat se ale nebude.

58:00

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:41

Kobra je v závěru třetí třetiny jednoznačně aktivnějším celkem na ledě, Klatovy ale kvalitně brání.

56:58

Situaci mohl změnit Hlinka, který z mezikruží nastřelil samotnou špičku Polívkova betonu.

56:45

Do konce základní hrací doby zbývá něco málo přes tři minuty. Zatím vše nasvědčuje tomu, že uvidíme prodloužení.

55:55

Bříška v souboji s Walterem přišel o hůl. Ač byl v kvalitní šanci, nemohl tak vytáhnout k brankovišti.

55:06

Uhlíkovo zakončení po Sochůrkově vyrážečce sjelo do mantinelu, Klatovy se snaží kousat.

5:4

Branky a nahrávky: 4. Hlinka (Ženíšek, Heldák), 7. Heldák (Bříška, Šteiner), 30. Zídek (Havrda, Novák), 32. Bříška (Holý, Tondr), 62. Janda (Novák, Šťastný) – 3. Tulačka (Roubal), 11. Procházka (Kolda, Eret), 17. Uhlík (Sysel, Vajner), 26. Roubal (Walter, Tulačka)

HC Kobra Praha: Sochůrek (26. Ondrík) – Ženíšek, Holý, Svach, Šteiner, Janda, Šesták, Zmeškal – Tondr, Bříška (C), Havrda, Novák, Petrák, Šťastný, Čech, Hlinka, Zídek, Hrubý, Heldák.
Trenér: Miloslav Šeba.

HC Klatovy: Polívka (Jiří Brtník) – Jan Brtník, Houfek, Vajner, Houdek, Sysel, Walter – Uhlík (A), Roubal, Beránek, Kaiser, Kolda, Tulačka (A), Eret, Roubal (C), Matoušek, Procházka.
Trenér: Michal Straka.

Rozhodčí: Bernat – Horažďovský, Jiruška.