4:2

konec (0:1, 2:0, 2:1)

23.02.2022, 18:00 • DD Elektromont Aréna • 48. kolo • Jan Přikryl (@PrikrylJ)

Tipsport: 2.15 4.3 2.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme tu konec dnešního pro domácí obrovsky důležitého utkání. HC Stadion utkání zvládl a připisuje si do tabulky obrovsky důležité tři body. Za hosty dal dnes oba góly PETR MRÁZEK. Za domácí se trefili ONDŘEJ MATÝS, PATRIK URBAN, TOMÁŠ ZEMAN a MICHAL MACHAČ. (20:16:28)

59:23

58:36

Linhartova rána od modré skončila na vyrážečce Bláhy.

57:56

Hosté vyváží puk až ke Kloučkovi.

57:23

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Robin Staněk – 2 min., hákování).

57:04

Hosté v šesti.

56:39

Pochobradský nepustil na Kloučka dělovku Račuka od modré.

56:07

Fantastický zákrok Kloučka vyrážečkou proti ráně Nováka.

55:13

55:13 Michal MACHAČ - 4:2

55:13

Vrchlabí vstřelilo branku!
Domácí vedou opět o dvě branky. Hostů chybělo málo a mohlo být vyrovnáno, ale na to se nehraje. Domácí udeřili. Mrňa našel zpoza branky na pravé straně MICHALA MACHAČE a ten z úhlu prostřelil Bláhu. Asistence: Pavel Mrňa, David Kajínek.

54:34

54:14

Puk již mířil do branky, Linhart však ze vzduchu puk odpálil pryč.

52:34

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Tomáš Kaut – 2 min., podrážení).

52:03

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Denis Kusý – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Petr Beránek – 2 min., hrubost).

51:44

Výborný obranný zákrok Voženílek, který vypíchl puk Tomáši Jáchymovi.

51:18

Hosté po tlaku domácí druhé formace jen vyhazují na zakázané uvolnění.

51:00

Mrňa trefil boční síť.

50:50

Icing Jestřábů.

49:46

Puk na domácí střídačce. Vhazování ve středním pásmu.

49:36

Tlak Jestřábů pokračoval, ale domácí tým odolal. Následuje komerční přestávka.

49:02

48:44

Novák v dobré šanci na brankovišti minul.

48:07

Domácí opět vyhazují až na Bláhu.

47:34

Výborný blok Kajínka proti ráně Tomáše Jáchyma a domácí mohou vyhodit.

47:02

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Ivan Lytvynov – 2 min., hákování).

Dnešní utkání sleduje 743 diváků.

45:18

Klimíček z levého kruhu trefil vyrážečku Kloučka.

44:25

Machač dostal zadovkou od Mrňi, na přední tyč Bláhu nepřekonal.

43:34

43:34 Petr MRÁZEK - 3:2

43:34

Jestřábi právě vstřelili branku!
Po rychlé akci hostů Prostějov snižuje na rozdíl jediné branky. Havlík zavezl puk za branku a perfektní zadovkou našel na brankovišti PETRA MRÁZKA a ten poslal puk pod horní tyč. Asistence: Adam Havlík, Marek Račuk.

43:07

43:07 Tomáš ZEMAN - 3:1

43:07

Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení. Po chybě hostů v rozehrávce se dostal k puku Tomáš Urban, který našel na pravém kruhu zcela volného TOMÁŠE ZEMANA, který prostřelil přesouvajícího se Bláhu. Asistence: Tomáš Urban, David Chalupa.

42:31

Kusý se přes Švece do útočného pásma nedostal.

41:36

Přihrávka rukou v podání domácích.

41:22

Nedbalovo nahození od modré tečoval Machač kousek vedle branky.

40:42

Klimíček od modré trefil připravenou lapačku Kloučka.

40:01

Buly pro Prostějov.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:42.
Po druhé třetině vede HC Stadion 2:1. Druhá třetina patřila domácí, kteří ji vyhráli 2:0. Matýs ihned v úvodu vyrovnal a na konci třetiny poslal domácí do vedení Patrik Urban.

40:00

39:15

Přízemní střela Matýse skončila na betonu Bláhy.

38:04

Tomáš Zeman sám proti Bláhovi trefil jeho vyrážečku.

36:12

36:12 Patrik URBAN - 2:1

36:12

Domácí otáčejí skóre a jdou do vedení. Bláha si myslel, že PATRIK URBAN již puk nestihne a nevystřelí, ale domácí útočník to zvládl a bekhendovým zakončením pod břevno poslal domácí do vedení. Asistence: Pavel Mrňa, Pavel Lytvynov.

35:58

Mrázek byl v útočném pásmu dříve než puk a proto je z toho icing.

33:04

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Marek Švec – 2 min., sekání).

32:37

Nepovedená rozehrávka Jestřábů znamená icing.

32:28

Domácí nahazují za branku a střídají.

31:39

Rána Račuka z levého kruhu skončila v náručí Kloučka. Následuje komerční pauza.

31:11

Zeman v obrovské šanci z mezikruží minul o kousek branku.

30:27

Chalupa od modré trefil lapačku Bláhy.

30:23

Ofsajd nyní zastavil domácí.

30:02

Jiránkovo zakončení z pravého kruhu skončilo na betonu Kloučka.

29:06

Ševc v jasné šanci proti Kloučkovi neuspěl.

27:47

Tomáš Urban se prozjel proti Bláhovi, jeho zakončení mezi betony nebylo úspěšné.

27:47

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Šimon Jelínek – trestné střílení, hákování).

27:15

Valova dělovka od modré byla hodně nepřesná.

26:16

Miloslav Jáchym od modré vyslal dělovku, která skončila v náručí Kloučka. Následuje komerční přestávka.

25:49

Račuk z mezikruží přestřelil.

25:05

Zakázané uvolnění domácích.

24:02

Nahození Havlíka ze středního pásma Klouček raději přidržel v lapačce.

23:34

Mrázek z mezikruží vypálil vedle.

22:42

Rána Račuka z levého kruhu skončila navyrážečce Kloučka.

20:17

Máme srovnáno. Kaut našel na pravé straně ONDŘEJE MATÝSE, který zavezl puk do útočné třetiny a přesnou ranou na vyrážečku srovnal. Asistence: Tomáš Kaut, Ivan Lytvynov.

20:01

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:50.
Po první třetině vedou Jestřábi 0:1. První třetina přinesla množství šancína obou stranách, ale zatím jediným úspěšným střelecem je Mrázek.

20:00

18:21

Zakázané uvolnění Vrchlabí.

17:47

Machač z levého kruhu trefil náruč Bláhy.

16:59

Koffer od levého mantinelu trefil náruč Bláhy.

15:25

Kajínek od modré trefil prvního hráče před sebou.

15:01

Ofsajd HC Stadionu. Následuje komerční přestávka.

14:36

Hosté měli dvě obrovské šance, ale nedokázali překonal ležícího Kloučka.

13:37

Matýs v dobré šanci opět trefuje Bláhu.

13:14

Po hostující šanci zazvonila za Kloučkem tyč.

12:29

Zeman se chystal již pálit, hostující obránce mu puk v poslední chvíli vypíchl a bylo po zakončení.

11:34

Nahození od modré nedokázal Tomáš Jáchym před Kloučkem ztečovat.

11:02

Hra je přerušena, protože hostující útočník vychýlil domácí branku.

10:51

Ofsajd hostů.

09:51

09:51 Petr MRÁZEK - 0:1

09:51

Prostějov otevírá skóre dnešního utkání a opět se potvrdilo "Nedáš, dostaneš". Po ose Jáchym – Račuk se dostal puk na pravou stranu, kde vypálil z kruhu PETR MRÁZEK a ranou na vyrážečku překvapil Kloučka, domácí brankář asi nemá moc čisté svědomí u této branky. Asistence: Marek Račuk, Miloslav Jáchym.

09:32

Matýs z levého kruhu trefuje břevno.

08:53

Bekhednové nahození do brankoviště vypadalo nebezpečně, ale Klouček celou situaci viděl a puk přikryl lapačkou.

07:44

Rudovský se proti Linhartovi ke střele na pravé straně nedostal.

06:55

Machačovo zakončení z levého kruhu skončilo v náručí Bláhy.

06:24

Ofsajd Jestřábů. Následuje komerční přestávka.

06:15

Oba týmy střídají puk je za brankou Bláhy.

05:23

Chalupa místo střely nyní volil přihrávku, což bylo špatné řešení.

04:39

Nahození Klimíčka od modré si našel Klouček v lapačce.

04:13

Kusého zakončení od modré šlo vedle branky.

04:06

Pochobradského pokus přizvedl Staněk do ochranné sítě.

03:41

Kajínek nepustil Nováka k zakončení.

02:58

Na druhé straně mělKlouček problémy s ránou z levého kruhu.

02:44

Matýs dostal puk na útočnou modrou a ujel sám na Bláhu, ten jeho pokus i s dávnou štěstí vyrazil.

02:18

Hosté nahazují do útočného pásma a střídají.

01:44

Voženílkovo nahození ztečoval Kusý, Bláha puk pustil a následnou dorážku Denise Kusého si pohlídal.

01:25

Puk v hledišti. Vhazování ve středním pásmu.

01:03

Mrázkova rána z pravého kruhu skončila na vyrážečce Kloučka.

00:33

Linhart nepustil Račuka do útočného pásma a tak hrají domácí.

00:08

Matýsovo nahození od modré skončilo na vyrážečce Bláhy od které šel puk do ochranné sítě.

00:01

Úvodní buly pro Jestřábi.

00:01

HC Stadion Vrchlabí: Klouček (J. Soukup) – Linhart (C), Lytvynov, Kajínek, T. Kynčl, M. Voženílek, Nedbal, Oliva – Koffer, T. Kaut (A), Matýs – M. Machač, P. Urban (A), Mrňa – Pochobradský, Chrtek, Kusý – D. Chalupa, T. Urban, T. Zeman.
Trenér: Tomáš Jirků

LHK Jestřábi Prostějov: Bláha (M. Altrichter) – Staněk, Klimíček, M. Jáchym, A. Havlík, Vala, Zajíc – P. Beránek, T. Jáchym, M. Švec – Jiránek (A), Rudovský, Martin Novák (C) – Račuk, Mrázek, Štefka – T. Koblížek, Š. Jelínek.
Trenér: Aleš Totter

Rozhodčí: Wagner, Jaroš – Maštalíř, Juránek.
LHK Jestřábi Prostějov

Jsou v tabulce sice o pět příček výše než HC Stadion, ale dělí je od sebe pouze čtyři body. Prostějovu se podařili poslední dvě utkání. Proti Přerovu na domácím ledě vyhráli 4:2 a poslední utkání na ledě jistě sestupujících Benátek také zvládli a odvezli si výhru 2:4. Naopak v Porubě se mu nedařilo, svému soupeři nedokázal vstřelit ani branku a odjel s prohrou 0:2. Proti Vrchlabí bude muset zabojovat, jestli se chce udržet v první polovině tabulky. S krkonošským celkem to ale nebude mít jednoduché.

HC Stadion Vrchlabí

Nejenže v posledním odehraném utkání nezískal ani bod, ale bohužel nedokázal vstřelit jedinou branku. Soupeř ze Sokolova naopak dal góly dva a Vrchlabí se propadlo na 11. místo v tabulce. Předtím ale porazil favorizovanou Třebíč, a to rovnou 5:2. Vítězství se bohužel střídají leckdy se zbytečnými prohrami, hokejisté z Krkonoš předvádějí nevyrovnané výkony, ale do konce základní části už nezbývá moc zápasů, a tak je potřeba získat co nejvíce bodů.

Oliver Štěpánek 3,22 prů. na záp. 87,36 %
Příjemné středeční odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu ze 48. kola Chance ligy, která přinese zápas mezi HC Stadion Vrchlabí a LHK Jestřábi Prostějov. Úvodní buly je plánováno na 18:00 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

4:2

Branky a nahrávky: 21. Matýs (T. Kaut, Lytvynov), 37. P. Urban (Mrňa, Lytvynov), 44. T. Zeman (T. Urban, D. Chalupa), 56. M. Machač (Mrňa, Kajínek) – 10. Mrázek (Račuk, M. Jáchym), 44. Mrázek (A. Havlík, Račuk)

Rozhodčí: Wagner, Jaroš – Maštalíř, Juránek