HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc

2:4

konec (0:2, 1:1, 1:1)

28.01.2022, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • 35. kolo • Michal Pospíšil

Je za námi utkání, ve kterém se Olomouc hned od prvních minut dočkala vedení, které i přes snahu domácích hráčů nepustila a odváží si z pardubické enteria areny plný bodový zisk. Ve třetí třetině se na 1:4 trefil v přesilové hře Matašovský, v 50. minutě na konečných 2:4 upravil Lichtag. (20:07:12)

59:94

Štetka mohl ještě skórovat, nepřehodil ale beton brankáře.

59:43

Mácha těsně míjí prázdnou klec.

59:14

Urbanova střela byla dobře vidět a gólman si s ní věděl rady.

58:44

Dynamo to zkouší v šesti hráčích!

58:44

Oddechový čas pro domácí tým.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:12

Teď se lepí na hole domácích už i smůla! Po Kmecově chybném vyjetí mohl mířit Costa od poloodkryté brány, jenže puk skončil těsně vedle.

55:17

Po Herčíkově střele se prodral k dorážce Kaplan, kterému nechybělo mnoho a mohl se radovat, puk skákal těsně vedle tyče!

54:43

Hosté se pod tlakem zbavují puků, píská se další zakázané uvolnění a puk směřuje před Kmece.

54:00

Palečkův bekhend mířil do boční sítě.

52:31

Štetkovi nechybělo mnoho a mohl odražený puk uklízet do opuštěné brány. Důležitým zákrokem se blýskl i Borovička, který zlikvidoval únik hostujícího útočníka!

51:30

Paleček ještě vracel puk na modrou čáru, k Hebkovi se puk už ale nedostal.

49:54

Dynamo právě vstřelilo branku!
Dynamo ještě nepříznivý vývoj rozhodně nebalí! V mezikruží se do puku opřel JAKUB LICHTAG a jeho střela skončila za zády brankáře soupeře – 2:4! Asistence: Pavol Štetka a Kale Costa

48:32

Pardubice operují v útočném pásmu, Olomouc všechny jejich střelecké pokusy kryje.

48:23

Handl posílal puk pod beton Borovičky, brankář Dynama se ale přelstit nenechal.

47:24

Olomouc právě vstřelila branku!
Hostům ještě stačilo využít dvojnásobnou početní výhodu! Po několika dobrých přihrávkách a střelách z první se puk odrazil na volného MARKA MATAŠOVSKÉHO, který dorazil puk za brankáře – 1:4! Asistence: Tobiáš Handl a Joshua James Mácha

46:23

Oddechový čas pro hosty.

2:4

Branky a nahrávky: 39. Urban (Lichtag, Costa), 50. Lichtag (Štetka, Costa) – 6. Belan (Fibigr), 19. Mácha, 38. Handl (Mácha, Tarnoczy), 48. Matašovský (Handl, Mácha)

HC Dynamo Pardubice: Borovička (Kadlc) – Hebek, Kubíček (C), Nedelka, Tvrdík, Chabada (A), Koudelka, Kaštánek – Štetka, Lichtag, Herčík, Costa, Urban, Paleček, Kloz, Novotný, Šťastný (A), Kaplan.
Trenér: Jiří Malinský

HC Olomouc: Kmec (Špunar) – Kočí, Rajzík, Přecechtěl, Groch, Panáček, Drábek, Poledna (C) – Tichý, Kučera, Havel, Fasner, Matašovský, Fibigr, Handl (A), Mácha (A), Tarnoczy, Belan.
Trenér: Jan Křivohlávek

Rozhodčí: Hejduk, Mejzlík – Polák, Zídek

05:53 OLO 0:1 Belan (Fibigr)
06:14 OLO 2 Mácha, vysoká hůl
12:14 PCE 2 Urban, krosček