0:3

konec (0:1, 0:0, 0:2)

28.01.2022, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • 35. kolo • Robert Vosika

Ode mne je to pro dnešní den vše. Přeji pěkný zbytek pátečního večera a pohodlný víkend. (19:32:30)
Ve třetí třetině se hostům podařilo navýšit jejich náskok, čímž si zajistili tři body. O druhý gól Tygrů se postaral Petr Gajda ve dvojité přesilovce a v čase 50:22. O necelou minutu později se trefil ještě Filip Jansa a využil i tu normální početní výhodu.

60:00

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Nezbeda – 2 min., nedovolené bránění).

59:40

Odpískána přihrávka rukou. Vhazovat se bude na modré čáře blíže k Bočanovi.

58:58

Rozehrávka se nyní domácím nepovedla, tudíž mohli dopředu hráči Liberce. Jejich šanci ale ukončil Bočan.

58:12

Zlonaj v útočném pásmu zachytil liberecké vyhozené. Po střele se bude vhazovat po levici Krále.

58:00

Oznámeny poslední dvě minuty poslední třetiny.

57:59

57:01

Od modré poslal dělovku Vogel, branku minul.

56:45

Domácí se usazují v pásmu a hledají recept na Krále.

55:59

Domácí mají nyní šanci na snížení. Dvořák (LIB) totiž vyhodil puk až na tribuny, za což si odpyká dvě minuty.

55:19

Nyní se dlouho bojuje u mantinelu a nakonec se puk dostává ven ze třetiny domácích.

54:28

Liberec se po své chybě dostává z útočného pásma.

53:46

Krajčík teď zavezl puk do středního pásma a nahodil za Krále.

52:57

Jansa zkoušel dělovkou pozornost Bočana, ten vyráží.

52:04

Energie se snaží dostat do pásma, jenže nahrávku od spoluhráče se podařilo Csabimu jen tečovat.

51:16

Liberec právě vstřelil branku!

A i normální přesilovou hru hráči Liberce využívají! Po nahrávce Adama Starého se o navýšení vedení postaral FILIP JANSA. Asistence: Adam Starý, Šimon Pavlík.

50:22

Liberečtí nakonec využívají dvojitou přesilovou hru a jdou nyní do vedení o dva góly! O trefu se postaral PETR GAJDA. Asistence: Lukáš Nezbeda, Adam Měchura.

0:3

Branky a nahrávky: 10. Gajda (Starý), 51. Gajda (Nezbeda, Měchura), 52. Jansa (Starý, Pavlík)

HC Energie Karlovy Vary: Bočan (Ebenstreit) – Benda (A), Anton, Kočí, Vogel, Pohanka, Krajčík, Bulka, Zolnaj – Seidler, Kusak, Csabi, L. Adámek (C), Šmajda, Šlechta, Botoš, Handl, Pavelec
Trenér: Václav Eismann

Bílí Tygři Liberec: Král (Hambálek) – Kollert, Dvořák (A), Starý, Meisel, Patzelt, Hladík – Měchura (A), Nezbeda (C), Zajíček, Jenčovský, Jansa, Leden, Gajda, Pavlík, Cikhart

51:16 LIB 0:3 Jansa (Starý, Pavlík)
55:59 LIB 2 Dvořák, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
60:00 LIB 2 Nezbeda, nedovolené bránění