konec (0:0, 0:2, 0:1)

23.12.2021, 10:30 • Fetisov Arena, Vladivostok • Patrik Czepiec

Tipsport: 5.24 4.66 1.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

50:04

Ve středním pásmu přelomil soupeřovo náčiní Denis Barancev a schytává dvě minuty za sekání.

47:11

S fauly se teď poněkud roztrhl pytel, dvě minuty za hru vysokou holí dostává též Alexandr Polunin.

46:36

Proti Vladivostoku se osud otáčí zády. Na trestnou lavici musí i Miks Indrašis, který zřejmě něco pověděl sudím, dostává dvě minuty za nesportovní chování a s akciemi domácích to nevypadá dobře.

42:20

Lugin svým držením obírá Vladivostok o přesilovku, hrát se bude ve čtyřech.

41:32

Za podrážení si půjde odpočinout Artur Kajumov, což znamená, že vůbec poprvé v utkání se Admiral dočká početní výhody.

38:02

Se soupeřem ve slotu zametl Libor Šulák a je mu vyměřen dvouminutový trest za nedovolené bránění. Jedná se o čtvrtý přestupek Admiralu v utkání.

30:26

Na lavici hanby zamířil Vojtěch Mozík, který bude po svém podrážení netrpělivě vyhlížet aktivitu hostů ve třetí přesilovce.

19:21

Je tomu tak. Vladivostok posledním vyhozením nezasáhl tvrzené sklo a právě Josh Kestner se tak ze střídačky přesune na trestnou lavici. Dvě minuty odpyká za zdržování hry.

10:44

Dvě minuty za držení dostává po skrumáži před bránou Leonid Metalnikov. Snažil se za každou cenu zabrzdit pronikajícího Iljenka.

0:3

Branky a nahrávky: 32. Rafikov (Barancev), 38. Boucher (Barancev), 48. Denis Alexejev (Boucher, Kajumov)

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Sinjagin) – Mozík, Šulák, Metalnikov, F. Beljakov, Chamidullin, Jermakov, Kolokolcev, Gutik – Obidin, Lugin, A. Ševčenko – A. Garejev, Kestner, Sajustov – Indrašis, Vladislav Ušenin, Vjačeslav Ušenin – Makarenko, Kaletnik, Verba.
Trenér: Leonid Tambijev

Lokomotiv Jaroslavl: D. Isajev (Pasquale) – Misjul, Rafikov, Barancev, Jelesin, Čerepanov, M. Osipov, Lukičjov – Boucher, Kajumov, Denis Alexejev – Polunin, Kraskovskij, Korškov – J. Averin, Georgij Ivanov, P. Kudrjavcev – M. Beljajev, Arťom Iljenko, Tesanov – Perevalov.
Trenér: Igor Nikitin

Rozhodčí: Sergejev, Soin – Lazarev, Šalagin

10:44 VLD 2 Metalnikov, držení
19:21 VLD 2 Kestner, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
30:26 VLD 2 Mozík, podrážení
31:05 JAR 0:1 Rafikov (Barancev)
37:34 JAR 0:2 Boucher (Barancev)
38:02 VLD 2 Šulák, nedovolené bránění
41:32 JAR 2 Kajumov, podrážení
42:20 VLD 2 Lugin, držení
46:36 VLD 2 Indrašis, nesportovní chování
47:05 JAR 0:3 Denis Alexejev (Boucher, Kajumov)