2:1

po prodl. (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)

23.12.2021, 17:30 • LOGSPEED CZ Aréna • 34. kolo • Jakub Štěrba (@sterba19)

Tipsport: 2.1 4.3 2.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku čtvrtečního večera se s vámi loučím a u dalších zápasů z plzeňské LOGSPEED CZ Arény se opět budu těšit, na shledanou. (20:11:47)
Je dobojováno, druhý bonusový bod tak bere plzeňská Škodovka. Utkání bylo vyrovnané a zaslouženě dospělo až do prodloužení. V něm měla více štěstí domácí Plzeň.

63:55

63:55 Vojtěch BUDÍK - 2:1

63:55

Plzeň právě vstřelila branku!
Dnešní utkání opravdu mohl rozhodnout jen moment jaký je tento. Tomáš Mertl našel na levé straně VOJTĚCHA BUDÍKA, který v pádu zadkem dovezl puk do sítě. Plzeňský obránce tak parádně oslavil dnešní prodloužení smlouvy v plzeňském klubu. Asistence: Tomáš Mertl.

63:55

Zkoumá se video. Tomáš Mertl předložil pas před branku Vojtěchu Budíkovi, jenž puk doslova zadkem dopravil do brány. Bude gól z půlky rozhodující moment v dnešním duelu?

63:22

Alex Lintuniemi chtěl jít do zakončením, do toho ho ovšem nepustil Michal Bulíř, který dnes hraje skvěle dopředu i do obrany.

62:15

Plzeň ale získala puk zpět na své hokejky, Suchý předložil parádní pas Přikrylovi, ten ale utkání nerozhodl.

62:06

Petr Kodýtek byl na modré čáře pod tlakem a nakonec také o puk přišel.

61:30

Plzeň se zatím ke střele dostat nemůže, v dobré pozici byl Mertl, ale raději zahrál opět ke své brance.

60:38

Prozatím puk drží hosté, z hranice slotu pálil Šťastný, Svoboda ale jeho pokus dokázal vyrazit.

60:01

Šedesát minut hry nenašlo vítěze dnešního duelu, utkání dvou Škodovek tak půjde do prodloužení. Obě branky dnešního večera padly již v první periodě. Za hosty se prosadil Matyáš Kantner, skóre za domácí srovnal Filip Suchý. Indiáni tak v letošní sezóně získávají proti Boleslavi svůj první bod v letošní sezóně, bude i druhý?

Střely na bránu: 32 – 32.

60:00

59:25

Plzeň měla snahu rozhodnout, jenomže Martinš Dzierkals byl v postavení mimo hru, což neuniklo očím čárového rozhodčího.

58:35

Obě mužstva si předhazují kotouče z vlastní třetiny. Přijde ještě rozhodující úder?

58:01

Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:31

Krátce po buly vyslal nepříjemnou ránu Matyáš Kantner, jeho ránu ale Svoboda viděl a explzeňský hráč tak nevstřelil svou druhou branku dnešního večera.

2:1

Branky a nahrávky: 19. F. Suchý (Kodýtek, Schleiss), 64. Budík (Mertl) – 12. Kantner (P. Kousal)

HC Škoda Plzeň: Miroslav Svoboda (Pavlát) – L. Kaňák, Čerešňák (A), Graňák, Budík, Kvasnička, J. Kindl (C), Kremláček – Dzierkals, Mertl, J. Dufek – F. Suchý, Bulíř, Schleiss – Blomstrand, Kodýtek (A), G. Thorell – M. Lang, F. Přikryl, Adamec.
Trenér: Václav Baďouček, Miloš Říha.

BK Mladá Boleslav: J. Růžička (Krošelj) – Pavel Pýcha, Ševc (C), Bernad, Pláněk (A), Jánošík, Lintuniemi, Šidlík – Kelemen, Fořt, D. Šťastný – Kantner, O. Najman, P. Kousal – Kotala, Claireaux, Pospíšil – Lunter, Bičevskis, J. Stránský (A).
Trenér: Radim Rulík.

Rozhodčí: Hradil, Svoboda – Brejcha, Votrubec.

Diváci: 1000

11:42 MBL 0:1 Kantner (P. Kousal)
14:28 MBL 2 Pláněk, držení
17:19 MBL 2 Claireaux, zdržování hry / porušení postupu vhazování
18:02 PLZ 1:1 F. Suchý (Kodýtek, Schleiss)
22:21 PLZ 2 Blomstrand, nedovolené bránění
26:12 MBL 2 J. Růžička, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu, odpyká Lunter
39:25 MBL 2 O. Najman, krosček
44:32 MBL 2 Ševc, hrubost
45:32 MBL 2 nesportovní chování, odpyká Kantner
51:07 PLZ 2 Kvasnička, zdržování hry / zašlapování puku