23.12.2021, 10:30 • Fetisov Arena, Vladivostok • Patrik Czepiec

Tipsport: 5.24 4.66 1.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (12:50:37)
Česko-slovenská stopa
Libor ŠULÁK (VLD) – obránce, 0+0, 4 střely, 2 trestné minuty, čas na ledě: 22:14
Vojtěch MOZÍK (VLD) – obránce, 0+0, 3 střely, 2 trestné minuty, 2 bloky, 1 hit, čas na ledě: 20:36
Trestné minuty: 12:6 (4:6)
Duel končí za stavu 0:3. Jaroslavl trpělivým výkonem potvrdila roli favorita a zvládla udržet čisté konto, za což vděčí zejména brankáři Daniilu Isajevovi. Vladivostok přes dobrý výkon v první polovině partie zůstane na 25 bodech a tím pádem i na předposledním místě tabulky, kde ho ovšem může nahradit Kunlun. Jaroslavl dosáhla na páté místo Západní konference, ve třetí třetině její náskok ještě navýšil Denis Alexejev. Lokomotiv si dnes pomohl využitými přesilovkami a nenechává ve Fetisov Areně ani bod.

59:56

Icing už nepřijde, hosté tento zápas vyhrají o tři branky.

59:30

Už jen za branku poposune kotouč Georgij Ivanov. Pro Jaroslavl vypadá všechno růžově.

59:05

V poslední minutě ještě zaútočil Vladislav Kaletnik, nenápadnou střelu zápěstím ovšem pokryl Isajev.

58:49

Střela od modré čáry v podání Maxima Osipova změnila náhle směr, ale skončila jen na plexiskle.

58:30

Bekhendem nahazuje Jegor Averin, ale jeho spoluhráči nedokázali získat kotouč. Od modré pak prověřil Serebrjakova Alexandr Jelesin.

58:04

Po čtyřminutové pasáži bez přerušení přikryl kotouč u své levé tyče Daniil Isajev. Jeho jediným cílem v tuto chvíli bude čisté konto.

57:54

Blíží se poslední dvě minuty a Vladivostok se zdržuje ve středním pásmu. Musel by se stát zázrak, aby dosáhl na bodový zápis.

57:24

Pro puk se musí znovu vracet Šulák, navíc nepřihrál přesně a málem nabídl obří možnost Boucherovi. Ten měl ovšem potíže při zpracování.

56:57

Za vlastní bránou čerpá síly k rozehře Rušan Rafikov, střelec zatím rozdílového gólu.

56:38

Na poslední chvíli zastavil akci Jaroslavle Vladislav Kaletnik, který se vrátil.

56:00

O jeden skvělý zákrok musel rozšířit svůj účet Nikita Serebrjakov. V mezikruží na něj vyrukoval zcela nepokrytý Georgij Ivanov, který ovšem čtvrtý zásah nedokonal.

55:32

Přihrávka míří do obranného pásma hostů, rozehrává Denis Barancev. A nikam pochopitelně nespěchá.

54:57

Přečíslení dva na jednoho mohl vést Libor Šulák, ale rozhodl se pro na obránce velmi troufalou kličku. Neuspěl, takže Vladivostok čeká na čestný úspěch nadále.

54:25

Tentokrát se ze všech sil vydal Daniil Tesanov a skutečně zrušil signalizovaný icing. Hosté už by neměli o zápas přijít.

54:10

Zakázané uvolnění Lokomotivu zastaví dlouhou pasáž bez hvizdu sudích.

53:43

Na osamocený výlet se vydal Miks Indrašis, ale podpora kolegů mu v závěru akce chyběla. Jaroslavl se uklidňuje za vlastní klecí.

53:02

Tři minuty se hraje bez přerušení. Zprostředkovat ho mohl Arťom Iljenko, jenže před zívající bránou mu sjel kotouč z čepele a pak už nemohl mířit přesně.

52:36

V brankovišti se nedostal k preciznímu zakončení najíždějící Maxim Osipov, který teď podpořil útok hodně vysoko.

52:02

Hosté už jsou zpátky v plném počtu, ošemetné momenty zvládli ustát.

51:27

Na poslední steč se vydává Josh Kestner, tlak Vladivostoku nadále trvá, ale bez využití.

51:17

Zatím nejlepší přesilovka Admiralu nenese úspěch v podobě gólu, po kterém jsou domácí dost hladoví.

50:51

Teď už se Jaroslavl osvobodila, ale domácí razili do rychlého kontru, který od modré zakončoval znovu Šulák. Minul vzdálenější tyč.

50:25

Domácí si přejí aspoň jednu "šajbu" a radost jim málem zprostředkoval Libor Šulák, jehož příklep prošel přes několik těl před bránou.

50:04

Ve středním pásmu přelomil soupeřovo náčiní Denis Barancev a schytává dvě minuty za sekání.

48:47

Střela Joshe Kestnera z úhlu a první vážnější zaváhání Isajeva, který nepředvedl precizní zákrok a musel se ohlížet, jestli náhodou kotouč nevisí v síti.,

48:14

Šulák zatáhl kotouč až do rohu, pak si do levého kruhu pro vhazování najel Miks Indrašis, ale ani jemu není přáno vstřelit branku.

47:48

Hosté se museli chvíli bránit v zataženém vzorci, ale pak hned dvakrát vyhazují, hlavně zásluhou Kraskovského.

47:11

S fauly se teď poněkud roztrhl pytel, dvě minuty za hru vysokou holí dostává též Alexandr Polunin.

47:05

47:05 Denis ALEXEJEV - 0:3

47:05

Jaroslavl právě vstřelila branku!
Indrašis si pořádně od plic zanadává, nic už ovšem nezmění na tom, že DENIS ALEXEJEV využívá další přesilovou hru. Vlastně to ani přesilovka nebyla, jelikož rozehrávající obránce zlomil své náčiní a v době, kdy padl gól, se tak v podstatě hrálo čtyři na čtyři. Alexejev si sjel před bránu a dostal tam ukázkový pas pro rázný příklep. Asistence: Reid Boucher a Artur Kajumov.

46:36

Proti Vladivostoku se osud otáčí zády. Na trestnou lavici musí i Miks Indrašis, který zřejmě něco pověděl sudím, dostává dvě minuty za nesportovní chování a s akciemi domácích to nevypadá dobře.

45:58

Od pravého mantinelu prověřil pozornost gólmana Josh Kestner, střelu vedle pak předvedl Dinar Chamidullin.

45:52

Libor Šulák věděl, že se za kotoučem nemusí otáčet příliš aktivně, protože Lokomotiv se znovu zakázaně uvolnil.

45:29

Po domácím ofsajdu následuje komerční přerušení. Ani v úvodu poslední periody nevidíme takovou ofenzivní aktivitu Vladivostoku, aby to zatím mohlo stačit na nějaký bodový zisk.

45:18

Těsné, ale přece jen právoplatné zakázané uvolnění Lokomotivu. Situaci nedobruslil Artur Kajumov.

44:44

Klička sice nevyšla Makarenkovi, ale nahození Leonida Metalnikova nadělalo velké problémy. Hostující brankář musel počítat i s případnou tečí, ta ovšem nakonec nepřišla.

44:30

Z pravé strany vyslal kotouč na Daniila Isajeva Dmitrij Lugin a poté vzniká před brankovištěm menší strkanice, jelikož příliš aktivně šel za nerealizovatelnou dorážkou Mark Verba.

44:08

Ne, hosté se ani nestihli v krátké početní převaze nastěhovat do útočného pásma a jejich výhoda končí.

43:32

Zkrácená přesilovka Lokomotivu právě začala, kotouč má ovšem v moci Vladivostok.

42:48

S rozehrávkou měl značné problémy Andrej Jermakov a nakonec ho dokázal dostihnout Arťom Iljenko. S takovou se domácím nepodaří obrat.

42:20

Lugin svým držením obírá Vladivostok o přesilovku, hrát se bude ve čtyřech.

42:20

Na branku postupoval sám jeden z hostujících hráčů, situace možná zaváněla i trestným střílením, ale unikající Reid Boucher nakonec tuto možnost nedostal.

41:47

Další souboj zaváněl faulem, ale u rozhodčích hosté obstáli a mohou tak znovu tahat čas vysokým napadáním v útočném pásmu.

41:32

Za podrážení si půjde odpočinout Artur Kajumov, což znamená, že vůbec poprvé v utkání se Admiral dočká početní výhody.

41:09

Přes obránce mířil na bránu Dmitrij Sajustov, ale jeho pokus neprošel až do nebezpečného prostoru.

40:48

Do útoku se vrhnul Nikita Čerepanov, ale hosté se dlouho za modrou čarou nezdržují.

40:02

Chviličku po vhazování skáče zpátky na led vyloučený Libor Šulák. Nejen on se bude v dresu Vladivostoku snažit o vyrovnání současného skóre.

40:01

Týmy po přestávce vyjedou na ledovou plochu přibližně v 12:11.
Statistiky po 2. třetině
20:21 (7:10 ve 2. třetině)
Vhazování: 12:25 (8:13)
Zablokované střely: 14:4 (8:2)
Hity: 11:10 (6:1)
Trestné minuty: 8:0 (4:0)
Rozdíl jako mezi dnem a nocím se dal pozorovat ve druhé třetině utkání mezi Vladivostokem a Jaroslavlí. První polovina periody jednoznačně patřila domácím, ale nedůrazem v obranném pásmu a několika icingy pozvali Lokomotiv zpátky do hry. A ten začal trestat neduhy v obraně. Po vyloučení Vojtěcha Mozíka předvedl ukázkový příklep Rušan Rafikov a velkou hrubku v podání Daniila Kolokolceva zase svižným zápěstím na přední tyči potrestal Reid Boucher. Pokud Jaroslavl bude dál držet pozorný Daniil Isajev, je k vítězství za stavu 0:2 poměrně blízko.

40:00

39:29

Vyhození přes všechny čáry, ale hosté se rychle stěhovali vpřed. Reid Boucher v dobré pozici tentokrát promáchnul.

38:58

Krásnou kombinaci až do kuchyně nezakončil Jegor Korškov. Teď přežili domácí infarktový moment.

38:02

Se soupeřem ve slotu zametl Libor Šulák a je mu vyměřen dvouminutový trest za nedovolené bránění. Jedná se o čtvrtý přestupek Admiralu v utkání.

37:34

37:34 Reid BOUCHER - 0:2

37:34

Tak to je hodně laciný gól. Daniil Kolokolcev ve středním pásmu natřikrát nedokázal odpravit vyhození Denisa Baranceva do bezpečí, sám sebe dostal pod tlak a najetý REID BOUCHER ho obral. Pak navíc našel místo v mizerném postavení brankáře Nikity Serebrjakova. Nyní hraje všechno proti Vladivostoku, který měl přitom utkání slušně rozjeté. Manko je rázem dvoubrankové. Asistence: Denis Barancev.

37:04

Do zajímavé pozice směřoval Dmitrij Sajustov, přesto z pravé strany na klidného Isajeva nevyzrál.

36:47

Teď hostům prošlo jasné podrážení Osipova v obranném pásmu, což jen přidává na frustraci rozhozených domácích hokejistů.

36:19

Tlačenka u mantinelu v prostoru za bránou, která končí patovou situací. Po několika desítkách vteřin vyvážel touš Maxim Osipov.

36:08

Mozík dojel icing a poněkud vztekle posílá kotouč zpátky na chystané vhazování před brankářem Isajevem. Je vidět, že domácí průběh hodně rozhodil, prakticky nekontrolují puk.

35:48

Spoluhráči se nenabízí Vojtěchu Mozíkovi, který musí s pukem couvat a počkat na novou pětku, která mezitím naskakuje.

35:08

Znovu se domácí v ofenzivní zóně sotva ohřejí. Lokomotiv hodně vylepšil obranu, rozehrávky se chopí Rušan Rafikov.

34:56

U mantinelu sevřel puk i soupeře Andrej Obidin, vyhození ovšem zamířilo jen na střídačku.

34:38

Domácí reagují na nepřesnosti v rozehrávce právě nasazením Kolokolceva, kterého jsme zatím na ledě častokrát neviděli. Hraje s obličejovým krytem.

34:20

V nepříjemné pozici Daniil Kolokolcev, ale dokázal se otočit včas a zabránil nejhoršímu. Zezadu na něj dorážel útočící hráč Jaroslavle.

33:49

Do útočného pásma protečoval Josh Kestner, jenže tam už je zase pro domácí jasně daná stopka.

33:29

Alespoň daleko od brány teď odhazuje puk Vladislav Kaletnik. A narychlo rozehrávající Denis Barancev se dopustil icingu.

32:54

V mezihře teď nemá Admiral vůbec žádnou odpověď. Tlak Jaroslavle a následný gól z přesilovky domácí zcela konsternoval.

32:22

Nahození od modré čáry v podání Kraskovského skončilo až za bránou, o chvíli později se do mezikruží stahoval Daniil Tesanov a těsně minul vzdálenější růžek.

31:54

Na ledě zůstává zraněný Dmitrij Lugin, který obětavě padl do rány Daniila Misjula. To muselo bolet. Přejme kapitánovi Vladivostoku brzké zotavění.

31:38

Další atak v brankovišti se obejde bez domácí újmy, Nikita Serebrjakov musel nicméně odolávat nepříjemnému ataku Artura Kajumova.

31:05

31:05 Rušan RAFIKOV - 0:1

31:05

Teď už ovšem přesilovka končí úspěšným zásahem. Z pravé strany dostal příležitost pálit příklepem RUŠAN RAFIKOV a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Na gól mu výtečně nabil Denis Barancev, se kterým si kotouč vyměnil po přihrávce Alexandra Polunina. Hosté se navzdory horšímu vstupu do utkání dočkali vedení. Asistence: Denis Barancev

30:48

Rána Denise Baranceva se zcela nečekaně odrazila do nebezpečného prostoru, ale hosté toho nevyužili.

30:26

Na lavici hanby zamířil Vojtěch Mozík, který bude po svém podrážení netrpělivě vyhlížet aktivitu hostů ve třetí přesilovce.

30:26

V polovině utkání sice trvá bezgólový stav, ale hosté přebírají otěže. Pro faul si v jasné šanci došel Jegor Averin.

29:55

Svůj celek nevyvedl z problémů ani Libor Šulák, muž, který by mohl tvořit kostru národního týmu na nadcházející olympiádě. Další rána Korškova ovšem v síti nezakotvila díky zásahu Serebrjakova.

29:26

Ke střele se dostal Alexandr Polunin, ale byl bráněný opravdu natěsno a nedokázal se naplno opřít do kotouče.

29:00

Ze souboje u mantinelu nevyšel vítězně Alexandr Ševčenko a hosté tak pokračují v dlouhém pobytu v útočném pásmu.

28:15

Další střela v podání Iljenka už končí v ochranné síti, znovu se činil Serebrjakov.

27:50

Z otočky bekhendem zakončoval Daniil Tesanov a pak naopak z forhendové strany další hostující útočník, Arťom Iljenko. Ten dokonce zahrál na brankovou konstrukci. Jaroslav má také své zajímavé momenty.

27:13

Po tvrdém hitu přidal aktivitu v útočném pásmu Dmitrij Sajustov, předávka před bránu se mu ovšem nevydařila.

27:04

Otevřenou pasáž uzavírá další sebevědomý zákrok Isajeva, který dnes hraje důležitou roli a stále drží čisté konto.

26:41

Skvělou akci vymyslel Vojtěch Mozík, jenže po jeho nabídce nedokázal dorazit Miks Indrašis, parkující toho času před gólmanem.

25:51

Krásně prostrčil puk Artur Kajumov na Denise Alexejeva a v pokračující akci ze slotu pálil Reid Boucher. Brankář Nikita Serebrjakov úplně zamrznul a zdálo se, že ho od inkasování ochránila tyč.

25:40

Domácí se uspěchali a Fjodor Beljakov zahrál jen na zakázané uvolnění. Končí tím pasáž, ve které byl Vladivostok o poznání lepším týmem.

25:12

A další ostrý atak, tentokrát na Andreje Obidina. Tady už asi měla pravice hlavního vyletět do vzduchu.

24:52

Admiral zatím rychle otáčí hru, v útočném pásmu pak padá Alexandr Ševčenko, ale vyloučení se konat nebude.

24:08

Přes trojici hráčů nedostal puk do brankoviště Josh Kestner, ale pak se ještě dokázal natlačit do clony další střely. Lokomotiv přežil perné chvilky.

23:40

Vypadá to, že Lokomotiv se ani v další části utkání nezbaví festivalu zakázaných uvolnění. Tohle bylo už třetí v rámci prostřední periody.

23:06

Nedostatečná rozehrávka vybídla ke skórování Reida Bouchera, který ještě poslal pas před bránu. Přizvednutý kotouč zakotvil až za domácí svatyní.

22:40

Nahození do útočného pásma obstaral Arťom Iljenko a pak se bez okolků natlačil až do brankoviště. Brána Serebrjakova se nadzvedla a sudí chvíli poté přerušili.

22:28

A další problém při rozehrávce Lokomotivu, ani Michail Beljajev nedohnal vyhozený puk.

22:21

Pro zakázané uvolnění dojel Vojtěch Mozík a přesouvá se zpátky do pásma Jaroslavle.

21:51

K bekhendovému zakončení z ostrého úhlu sáhl Daniil Tesanov a na druhou stranu okamžitě vyrazil Dmitrij Sajustov. To byla asi největší dosavadní šance utkání, ale Daniil Isajev skvěle podržel svůj tým, když nevypustil kotouč z výstroje.

21:21

Nyní už jsou domácí v plném počtu, Josh Kestner se vrací.

20:54

Nyní neprošel příklep Denisa Baranceva a Vladivostok se pomalu blíží k přežití druhého oslabení.

20:28

Až od mantinelu vypálil Denis Alexejev, ale střela to nebyla vůbec marná. Nikita Serebrjakov zvládl důležitý zásah.

20:09

Hosté pokračují v započaté přesilovce, do pásma se probíjí Artur Kajumov.

20:01

Další část zápasu se rozeběhne asi v 11:21.
Trestné minuty: 4:0
I když domácí Vladivostok zatím působí ofenzivnějším dojmem, Jaroslavl se ubránila a drží tak bezgólový stav 0:0. Hosté si v první části užili dvě přesilové hry, jedna z nich bude pokračovat i v další třetině. Admiral nejvíce zahrozil zřejmě v 17. minutě, kdy přečíslení doplnil Vladislav Kaletnik a z dobré pozice zamířil jen těsně vedle.

20:00

19:34

Po urputném vhazování nakonec kotouč pro Vladivostok, který okamžitě vyhazuje. Dobře se pak vrátil Vladislav Kaletnik a znovu posílá puk za koncovou čáru.

19:21

Je tomu tak. Vladivostok posledním vyhozením nezasáhl tvrzené sklo a právě Josh Kestner se tak ze střídačky přesune na trestnou lavici. Dvě minuty odpyká za zdržování hry.

19:20

Po přerušení ještě pustí Josh Kestner a další jeho kolegové z útoku do hry čerstvé síly. Rozhodčí se zřejmě radí o případném vyloučení.

19:04

Poslední minutu chtěl střelou okořenit Maxim Osipov, zasáhl však prvního bránícího hráče a pak minul klec.

18:33

Na záda si musel dávat pozor Libor Šulák, ale soupeře odmítl a vyhodil do neutrální zóny. Tam už sbírá kotouč Maxim Osipov.

17:55

Nyní Indrašis nezvládl poslední kličku, kterou by se uvolnil do samostatného nájezdu. Velká škoda pro domácí celek.

17:39

Dopředu netrpělivě vyrážel Miks Indrašis, puk nicméně dostal rovnou na paty.

17:15

Pro puk se musí do hloubi vlastního pásma vracet Vjačeslav Ušenin. Navíc pak nezvládl protečovat a i Admiral hraje zakázané uvolnění.

16:38

Ihned po vhazování vypálil Maxim Osipov. V obrovské šanci se pak objevil Vladislav Kaletnik, okamžitou protiakci ovšem nezakončil do sítě.

16:32

Kotouč teď po ostrém souboji u mantinelu opouští hrací plochu a následuje druhá komerční pauza.

16:00

Na konci 16. minuty se málem prosadit Josh Kestner, protože zůstal v mezikruží bez stráže. Nedokázal zamířit přesně na pravou tyč.

15:47

Pobyt v útočném pásmu z pohledu Admiralu končí poté, co zpracování nezvládl Mark Verba. A pak je tu evergreen třetiny, icing Lokomotivu.

15:25

Po levé straně se dral Andrej Obidin, ale pak přece jen zvolil cestu nastřeleného kotouče na zadní mantinel.

14:45

Vpřed nahazuje Artur Kajumov a málem kotouč ještě sám dostihl. Napadání dělá Admiralu problémy, ale ke střele Denise Alexejeva nakonec nedochází.

14:24

Na přihrávku do jízdy nedosáhl Reid Boucher a to je jasné zakázané uvolnění. Hra se stěhuje po delší době zpátky před Isajeva.

14:03

Za svou bránou zastavil kotouč Daniil Isajev a hosté si po delší době dopřejí klidnější rozehrávku. Bez přerušení se hraje přes tři minuty.

13:38

Otevřená pasáž z obou stran, do pásma neproskočil rychlonohý Dmitrij Sajustov.

13:06

Na pas marně čekal Pavel Kudrjavcev. Nakonec ještě bojoval za bránou, ovšem domácí se osvobozují dlouhým vyhozením, které v útočném pásmu naháněl Kaletnik.

12:42

Domácí už se ubrání, na konci oslabení vyhnali Jaroslavl před vlastního gólmana.

12:18

Střela z levého křídla procvičila beton brankáře Serebrjakova, který se skvěle roztáhl v brankovišti.

11:54

Další vyhození v krátkém čase a Vladivostok už je za polovinou oslabení.

11:36

Nebezpečně na první tyč mířil Reid Boucher, ale rána neprošla do sítě. Pak se Admiral konečně osvobodí.

11:06

Po přihrávce Jegora Korškova se od brusle bránícího hráče odrazil kotouč rovnou pod lapačku Serebrjakova. Laciný zisk pro domácího brankáře.

10:44

Dvě minuty za držení dostává po skrumáži před bránou Leonid Metalnikov. Snažil se za každou cenu zabrzdit pronikajícího Iljenka.

10:19

Výhybka se nezdařila Obidinovi a na druhé straně vznikl velký tlak v brankovišti. Za dorážkou se tlačil Daniil Tesanov, puk dlouho zůstal ve hře, ovšem nakonec ho Nikita Serebrjakov zalehl.

09:48

Škoda teď pro domácí, že Vjačeslav Ušenin nedostal o chlup přesnější přihrávku. Už napřahoval k nebezpečnému příklepu.

09:20

Rozehrávku si vynutil Libor Šulák, jeho drzý průnik středním pásmem ovšem šanci Admiralu nepřinese.

08:50

Do neutrální zóny vyhnal soupeře Mark Verba a nedopustil tak další přesné zakončení.

08:31

Po kostrbaté rozehrávce se nedostal do pásma Alexandr Ševčenko a na druhé straně ohrožoval bránu střelou z větší vzdálenosti. Pohotový beton Serbrjakova vše vyřešil.

07:52

Na střely je to momentálně 7:2, ze středního pásma nahazoval Leonid Metalnikov ale Daniil Isajev dokázal odrazit černou pryž k mantinelu.

07:34

Po přerušení v neutrální zóně je tu první komerční přestávka a krátká úprava ledové plochy.

07:17

Od levého mantinelu přispěchal se střelou Alexandr Ševčenko a ještě se Vladivostoku nabídla možnost k bekhendové dorážce. Ta už míří vedle.

06:45

Na modré čáře neměl snadnou práci Vojtěch Mozík, český zadák ovšem dokázal v poslední chvíli zamezit nebezpečnému protiútoku.

06:42

Další nepřesnost a další zakázané uvolnění. Jaroslav musí ukáznit svou kombinaci.

06:10

Po buly zkusil ponechat kotouč ve hře Isajev, ale Daniil Gutik okamžitě napadal rozehrávku soupeře.

05:52

Tentokrát už se Misjul propracoval ke střele, ovšem ani tentokrát nepotřeboval Nikita Serebrjakov přesný zákrok. Pak Jaroslavli nevyšla rozehrávka a je z toho icing.

05:27

U mantinelu byl pozdě Daniil Misjul a domácím se podaří kotouč nakrátko dostat do středního pásma.

05:04

Po nahození Matelnikova vznikl velký zmatek před bránou Lokomotivu, ovšem ani dorážející Kaletnik nedokázal udeřit, když trefil ležícího Osipova.

04:49

Za brankou s kotoučem na holi operoval Josh Kestner a další bombu od modré čáry si připravil Libor Šulák. Zatím má práci pouze hostující gólman.

04:22

Nebezpečný pokus Joshe Kestnera na lapačku, Isajev tentokrát pouze vyráží před sebe a spoléhá se na pomoc obránců.

03:45

Jegor Korškov citlivou přihrávkou zkoušel hledat spoluhráče u pravé tyče, ale také nebyl přesný. Další útok odmítá Andrej Obidin a odchází střídat.

03:22

Teď nahození Andreje Obidina do brankoviště a puk raději podrží Daniil Isajev.

02:50

Rozehrávku si vzal na starost Alexandr Jelesin. Už se hraje více než dvě a půl minuty bez přerušení.

02:14

Od mantinelu se dostal až před bránu Daniil Tesanov, ale k přesné dorážce už nezbyl prostor.

01:35

Předávka Alexejeva směrem k modré čáře postrádala přesnost, Jaroslavl zatím nezaútočí.

01:09

U mantinelu byl jasně nejdůraznější Andrej Jermakov a hosté tak z útočného rohu zatím nic nevymyslí.

00:43

Bránění zvládl Leonid Metalnikov a domácí zase vyrážejí dopředu.

00:17

U pravého mantinelu dobře napadal Miks Indrašis a od modré čáry snesl svou úvodní ránu Libor Šulák. Kotouč končí v rukavici brankáře Isajeva.

00:01

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Sinjagin) – Mozík, Šulák, Metalnikov, F. Beljakov, Chamidullin, Jermakov, Kolokolcev, Gutik – Obidin, Lugin, A. Ševčenko – A. Garejev, Kestner, Sajustov – Indrašis, Vladislav Ušenin, Vjačeslav Ušenin – Makarenko, Kaletnik, Verba.
Trenér: Leonid Tambijev

Lokomotiv Jaroslavl: D. Isajev (Pasquale) – Misjul, Rafikov, Barancev, Jelesin, Čerepanov, M. Osipov, Lukičjov – Boucher, Kajumov, Denis Alexejev – Polunin, Kraskovskij, Korškov – J. Averin, Georgij Ivanov, P. Kudrjavcev – M. Beljajev, Arťom Iljenko, Tesanov – Perevalov.
Trenér: Igor Nikitin

Rozhodčí: Sergejev, Soin – Lazarev, Šalagin.
6. místo Západní konference, 41 zápasů, 50 bodů, skóre 99:98

HOstující celek zatím asi úplně neplní předsezónní očekávání, když se nachází až na 6 místě. Ovšem pouze pohled na postavení může být zavádějící, jelikož Jaroslavl ztrácí pouhých 6 bodů na Petrohrad, který drží prvenství v Západní konferenci.

Lokomotiv má za sebou porážku s Novisibirskem, kterému podlehl až v prodloužení. O jedinou branku Jaroslavle se postaral Jegor Korškov (8+11), který patří k tahounům hostujícího celku.

Hokejisté hostujícího celku našli svou hvězdičku v mladém útočníkovi ruského původu, není to nikdo jiný než Denis Alexejev, druhý nejproduktivnější hráč Lokomotivu (9+12).
ADMIRAL VLADIVOSTOK
11. místo Východní konference, 40 zápasů, 25 bodů, skóre 66:125

Nejhorší tým celé KHL, tak by se v krátkosti dal popsat domácí celek, který po minulé strašlivé sezóně nezaznamenal přes léto žádnou výraznou změnu, a proto se trápí i v letošním ligovém ročníku.

Domácí hokejisté zaznamenali v posledních třech utkání hned tři výhry, dvě z nich ovšem ukořistili proti Chabarovsku, který se letos také velmi trápí. V posledním utkání dokázali vyhrát nejtěsnějším možným výsledkem (1:0), když se o jedinou branku postaral Miks Indrašis.

Nejproduktivnějším hráčem domácího celku je český obránce, Libor Šulák, který si připsal již 19 kanadských bodů (5+14). Opomenout nesmíme ani na Rihardse Bukartse, ten je totiž bratrem Roberta, který nyní obléká dres ostravských Vítkovic
Přeji Vám krásné čtvrteční ráno, vítám všechny hokejové fanoušky KHL u dalšího kola. Dnes se podíváme na zápas mezi Admiralem Vladivostok a Lokomotivem Jaroslavl, utkáním Vás bude provázet Vojtěch Adamek
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

0:3

Branky a nahrávky: 32. Rafikov (Barancev), 38. Boucher (Barancev), 48. Denis Alexejev (Boucher, Kajumov)

Rozhodčí: Sergejev, Soin – Lazarev, Šalagin

10:44 VLD 2 Metalnikov, držení
19:21 VLD 2 Kestner, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
30:26 VLD 2 Mozík, podrážení
31:05 JAR 0:1 Rafikov (Barancev)
37:34 JAR 0:2 Boucher (Barancev)
38:02 VLD 2 Šulák, nedovolené bránění
41:32 JAR 2 Kajumov, podrážení
42:20 VLD 2 Lugin, držení
46:36 VLD 2 Indrašis, nesportovní chování
47:05 JAR 0:3 Denis Alexejev (Boucher, Kajumov)