po prodl. (2:1, 1:1, 0:1 - 1:0)

05.12.2021, 01:00 • Little Caesars Arena, Detroit • Milan Šplíchal

Tipsport: 2.44 4.12 2.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

51:29

Perné chvilky čekají domácí, na trestnou lavici usedl za sekání Rasmussen. Hosté budou mít dobrou možnost srovnat skóre.

44:09

Nepříjemnost pro domácí. Smith obdržel za hru vysokou holí trest na dvě minuty. Přesilovka pro Islanders.

30:11

Máme tu další vyloučení. Tentokrát míří na trestnou lavici Gagner za hákování, hosté budou mít první početní výhodu v tomto zápase.

11:02

Tak pozor, Mayfield je taktéž vyloučen, protože vyhodil kotouč mimo hřiště z vlastního pásma. Detroit bude hrát minutu a 17 sekund pět na tři!

10:19

Tresty se mají následovně: Erne z Detroitu inkasoval pět minut za bitku, jeho protějšek Wahlstrom rovněž pět minut za bitku a navíc dvouminutový trest za vyvolání rvačky a desetiminutový osobní trest za nesportovní chování. Detroit má přesilovku.

01:15

Nyní už se bude jistě vylučovat, Lee zezadu poslal na mantinel Seidera a rozhodčí jej vylučují na dvě minuty za krosček. Red Wings si zahrají první přesilovku.

4:3

Branky a nahrávky: 6. Hronek (Erne, M. Rasmussen), 8. Gagner (Givani Smith, Rowney), 34. Givani Smith, 64. Seider (P. Suter, Zadina) – 3. Clutterbuck (Pageau, Pelech), 31. Wahlstrom (Dobson, Barzal), 53. Wahlstrom (Barzal, Parise)

Detroit Red Wings: Nedeljkovic (Greiss) – Seider, Oesterle, Hronek, Leddy, G. Lindström, M. Staal – L. Raymond, Dylan Larkin, Fabbri – Zadina, P. Suter, Veleno – Erne, M. Rasmussen, Naměstnikov – Gagner, Rowney, Givani Smith.
Trenér: Jeff Blashill

New York Islanders: I. Sorokin (Varlamov) – Mayfield, Pelech, Dobson, Greene, Aho, Chára – Bailey, Barzal, A. Lee – Palmieri, Pageau, Bellows – Wahlstrom, Czarnik, Beauvillier – Clutterbuck, Parise, M. Martin.
Trenér: Barry Trotz

Rozhodčí: Wes McCauley, Dan O'Rourke – Tyson Baker, Devin Berg

01:15 NYI 2 A. Lee, krosček
02:45 NYI 0:1 Clutterbuck (Pageau, Pelech)
05:18 DET 1:1 Hronek (Erne, M. Rasmussen)
07:37 DET 2:1 Gagner (Givani Smith, Rowney)
10:19 NYI 5+2+10 Wahlstrom, bitka+bitka+bitka
DET 5 Erne, bitka
11:02 NYI 2 Mayfield, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
30:11 DET 2 Gagner, hákování
30:49 NYI 2:2 Wahlstrom (Dobson, Barzal)
33:19 DET 3:2 Givani Smith
44:09 DET 2 Givani Smith, vysoká hůl
51:29 DET 2 M. Rasmussen, sekání
52:33 NYI 3:3 Wahlstrom (Barzal, Parise)