05.12.2021, 01:15 • Bridgestone Arena, Nashville • Igor Mainka (@igor_mainka)

Tipsport: 1.68 4.54 4.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

64:49

64:49 Filip FORSBERG - 4:3

64:49

Nashville právě vstřelil branku!
Montreal špatnou přihrávkou nabídl soupeři kotouč na poslední půl minutu. Domácí toho využili, Granlund objel branku po mantinelu ve směru hodinových ručiček, přihrál k druhé tyči FILIPU FORSBERGOVI, který z velkého úhlu napálil puk do horní poloviny branky! Asistence: Mikael Granlund, Roman Josi – 4:3!

62:30

Allen předvedl parádní zákrok, poté co si jeden z hráčů Nashvillu položil obránce a přihrál volnému Tomasinovi, který z první trefil beton gólmana Montrealu.

60:54

Po buly pláchl na branku Nashvillu Hoffman, nachystal si puk na forhendovou stranu a vystřelil k levé tyči. Saros se natáhl a puk zkrotil.

58:55

Na druhé straně zachránil Montrealu bod brankář Allen, když domácí jeli sami dva na gólmana Montrealu, Granlund to vzal na sebe, sjel si před brankáře, ale ten se nenechal položit na zem a domácího hráče vykryl!

58:20

Obrovská šance Montrealu! Saros ukázal svůj um, když zneškodnil samostatný únik Lehkonena. Domácí obrana zcela zapomněla na finského útočníka, ten mířil svou střelu k pravé tyči, ale neuspěl.

52:47

Rozhodčí si všimli, že hostů bylo na ledě šest a domácí budou hrát v početní výhodě. Na trestnou lavici odjel Drouin.

50:12

50:12 Luke KUNIN - 3:3

50:12

Domácím se povedlo vyrovnat! Kunin vybojoval puk za brankou, od modré vystřelil obránce Benning, brankář Allen nedokázal zkrotit kotouč, čehož využili dorážející Johansen s LUKEM KUNINEM, kteří dometli puk za brankovou čáru! Asistence: Ryan Johansen, Matt Benning – 3:3!

43:39

43:39 Bitka – Luke KUNIN vs. Brett KULAK

43:39

Kunin tvrdě sejmul Armiu, to se nelíbilo Kulakovi, sundal rukavice a rozdal si to s domácím útočníkem. Oba nyní čeká pětiminutová pauza na trestné lavici za bitku.

43:10

43:10 Brett KULAK - 2:3

43:10

Montreal právě vstřelil branku!
A Saros první střelu třetí části pustil do brány. Caufield sebral puk ze souboje u mantinelu, nabruslil si do útočného pásma a přihrávkou za kruhy uvolnil BRETTA KULAKA, který přesnou střelou do horní poloviny brány vrátil Montrealu vedení! asistence: Cole Caufield, Tyler Toffoli – 2:3!

39:57

V téže akci Hoffman zahákoval Granlunda a domácí budou dohrávat druhou třetinu v početní výhodě.

39:55

Velká šance Nashvillu, Granlund našel přihrávkou z levého kruhu na druhé straně Forsberga, ten si stáhl puk na bekhend a zkusil překonat ležícího Allena. Neuspěl první střelou, ani dorážkou!

38:34

Nashville je v tlaku, po přihrávce Carriera zpoza branky střílel z mezikruží Duchene, ale v gólové pozici minul soupeřovu branku!

37:24

37:24 Tanner JEANNOT - 2:2

37:24

Domácí zavřeli Montreal v obranném pásmu a nakonec to tam spadlo. Nahození Ekholma od modré čáry srazil ze vzduchu TANNER JEANNOT do branky za bezmocného Allena! Asistence: Mattias Ekholm, Alexandre Carrier – 2:2!

32:11

Hosté v závěru dvojnásobné přesilovky zakombinovali s akcí téměř do prázdné branky, ale nejprve Suzuki nedokázal uklidit puk do branky a o pár sekund později Toffoli zametl kotouč pod Sarose místo do branky.

30:57

Carrier ve snaze trefit puk ve vzduchu trefil hlavu Perrealuta a nabídl hostům více než minutovou dvojnásobnou přesilovku.

30:01

Domácí trenér si vzal trenérskou výzvu na nedovolené bránění brankáři, ale rozhodčí posoudili situaci jako dovolenou a gól platí. Montreal bude hrát přesilovou hru.

30:01

30:01 Christian DVORAK - 1:2

30:01

Canadiens jdou do vedení! Dvorak dojel nahozený puk za mantinelem, zpětnou přihrávkou uvolnil Toffoliho, ten našel v pravém kruhu Savarda, který měl dobrou střeleckou pozici. Jeho ránu vyrazil brankář Saros vedle sebe a CHRISTIAN DVORAK dorazil puk do domácí branky! Asistence: David Savard, Tyler Toffoli – 1:2!

24:48

24:48 Nick SUZUKI - 1:1

24:48

Canadiens využili přesilovou hru! Montreal nepustil Nashville z obranného pásma, Suzuki od Widemana přihrávku do pravého kruhu, kde si nachystal puk a zápěstím jej vystřelil do levého horního rohu! Asistence: Chris Wideman, Cole Caufield – 1:1!

24:11

Montreal si zahraje přesilovku. Na dvě minuty za držení hole byl vyloučen Alexandre Carrier.

22:16

Přečíslení Montrealu dva na jednoho, Caufield vzal akci na sebe a střelou z levého kruhu trefil jen brankáře Sarose.

21:59

Ostrá bitka mezi Borowieckim a Pezzettou u Allenovy branky. Oba hráči dostali za bitku pětiminutový trest. Začalo to nepříjemným zákrokem u mantinelu, na který Pezzetta narazil jednoho z domácích hráčů.

19:59

Obrovská šance v samém závěru třetiny! Hosté ujeli do situace dva na brankáře Sarose, ale Toffolimu nezbýval čas, proto zvolil střelu k levé tyči, kterou Saros vyrazil!

18:50

Josi kroužil před Suzukim s pukem, ten neudržel nervy a soupeře zahákoval. Následují dvě minuty pro hráče Montrealu a přesilovku Nashvillu.

16:15

Velká šance Cousinse, který se dostal mezi kruhy k odražené střele, ale puk poslal k levé tyči, kam se stihl Allen přesunout a puk si srazit do těla.

12:21

Přesilovku si zahrají hráči Montrealu. Na dvě minuty za vysokou hůl byl vyloučen Ryan Johansen, který fauloval v útočném pásmu Savarda.

07:27

Při útočné akci domácích si před branku najel Granlund a Savard jej krosčekoval do branky. Jeden z rozhodčích tento čin viděl a hráče Montrealu vyloučil na dvě minuty za nedovolené bránění. Domácí si zahrají druhou přesilovku.

04:52

04:52 Eeli TOLVANEN - 1:0

04:52

Tak to byl nečekaný gól! Kunin zavezl puk do útočného pásma, před soubojem u mantinelu přihrál na modrou čáru Ekholmovi, který dělovkou vymetl pavučinu v levém horním rohu Allenovy branky! Střelu ještě tečoval EELI TOLVANEN! Asistence: Mattias Ekholm, Luke Kunin – 1:0!

00:28

Hned v první minutě si domácí zahrají přesilovou hru. Hoffman v útočném pásmu podrazil u mantinelu Tolvanena a čeká ho dvouminutový trest.

4:3

Branky a nahrávky: 5. Tolvanen (Ekholm, Kunin), 38. Jeannot (Ekholm, A. Carrier), 51. Kunin (Johansen, Benning), 65. F. Forsberg (Mikael Granlund, Josi) – 25. Suzuki (Ch. Wideman, Caufield), 31. Dvorak (D. Savard, Toffoli), 44. Kulak (Caufield, Toffoli)

Nashville Predators: Saros (Rittich) – Josi (C), Fabbro, Ekholm (A), A. Carrier, Borowiecki, Benning – F. Forsberg, Mikael Granlund (A), Duchene – Tolvanen, Johansen, Kunin – Trenin, Sissons, Jeannot – Cousins, Novak, Tomasino.
Trenér: Ducharme.

Montreal Canadiens: J. Allen (Montembeault) – Chiarot (A), Kulak, A. Romanov, D. Savard, Norlinder, Ch. Wideman – Lehkonen, Suzuki (A), Toffoli (A) – Drouin, Poehling, Armia – M. Hoffman, Dvorak, Caufield – Pezzetta, M. Perreault, Evans.
Trenér: Hynes.

Rozhodčí: South, Sutherland – Cherrey, Hunt.

Diváci: 17159

00:28 MTL 2 M. Hoffman, podrážení
04:52 NSH 1:0 Tolvanen (Ekholm, Kunin)