Tipsport extraliga

Mountfield HK – Banes Motor České Budějovice

3:2

po prodl. (2:0, 0:2, 0:0 - 1:0)

05.12.2021, 16:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • 30. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 1.63 4.6 4.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

46:51

Po komerční přestávce ale může Motor zlomit utkání na svoji stranu. Radek Smoleňák (MHK) je za podrážení za hostující brankou vyloučen na dvě minuty.

41:16

Jan Štencel (CEB) zastavoval rozjetého Gaspara jenom za cenu podražení, proto jsou z toho dvě minuty pro budějovického beka.

30:38

Daniel Voženílek (CEB) zezadu zbytečně dohrál v obranném pásmu Oksanena. Rozhodčí tak okamžitě zvedají ruku a posílají budějovického útočníka na dvě minuty pryč. Klasifikace trestu napadení.

13:19

Jan Piskáček (CEB) sice nesouhlasí, ale stává se druhým vyloučeným hostem v duelu. Za souboj s Lalancettem v rohu kluziště inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

09:23

David Štich (CEB) je prvním vyloučeným hráčem Motoru v utkání. Po určitých slovních výměnách tělo na tělo se Smoleňákem vysekl domácímu kapitánovi hokejku z ruky a putuje na trestnou.

04:19

Pro Hradec ale přichází komplikace záhy. Kelly Klíma (MHK) ve středním pásmu zasáhl jednoho z Jihočechů hokejkou do obličeje, navíc tak, že mu způsobil krvavé zranění. Proto čtyřminutová přesilovka Motoru 5 na 4!

3:2

Branky a nahrávky: 5. Jergl (Perret, Jank), 19. Lamper (R. Pilař), 64. Lev (Jergl, Blain) – 34. J. Novotný (Holec, Piskáček), 35. Gulaš (Pech, Vráblík)

Mountfield HK: Kiviaho (Sajdl) – Nedomlel, Blain, Gaspar, F. Pavlík (A), Jank, McCormack – Smoleňák (C), Lev (A), Oksanen – Perret, Kevin Klíma, Jergl – Orsava, Lalancette, Kelly Klíma – R. Pilař, Koukal, Lamper.
Trenér: Tomáš Martinec

Banes Motor České Budějovice: Hrachovina (Strmeň) – Štich, Percy, Bindulis, Vráblík, Šenkeřík, Piskáček (A), Štencel – Vondrka, D. Voženílek, J. Ondráček – Holec, Pech (A), Gulaš (C) – Abdul, J. Novotný, M. Beránek – Venkrbec, M. Hanzl, Karabáček.
Trenér: Patrik Martinec

Rozhodčí: Hejduk, Úlehla – Gerát, Hynek