DHL Extraliga juniorů

EC Red Bull Salzburg – HC Vítkovice Ridera

2:1

po s.n. (1:0) (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)

03.12.2021, 15:00 • RED BULL ACADEMY ARENA, Salzburg • 22. kolo • Klára Bártková

Dnešní utkání je u konce, viděli jsme dvě třetiny vyrovnaný hokej, v 10. minutě otvíral skóre zápasu Vinzens, za Vítkovice pak v čase 27:36 vyrovnal Kubík, ve třetí části měli sice převahu hosté, nicméně ze svých šancí nic nevytěžili a zápas šel do prodloužení, ve kterém byly oba týmy velice opatrné, nebezpečná střela přišla jen od Krejsy, jinak se nic moc nedělo. Proto musely rozhodnout samostatné nájezdy, v těch padl jediný gól, o ten se postaral Gschliesser. Domácí tak berou dva body, hosté si odváží jeden. Už zítra hostí Salzburg hokejisty z Olomouce a Vítkovice zavítají na led Českých Budějovic. (17:21:27)

V samostatných nájezdech zvítězil tým EC Red Bull Salzburg.
Utkání rozhoduje FABIAN GSCHLIESSER, který se prosadil jako jediný, když zakončil pod horní tyčku vítkovické branky.