po prodl. (2:0, 2:1, 0:3 - 1:0)

03.12.2021, 17:00 • 22. kolo • Adam Čuba

To je ode mne pro dnešek vše, přeji hezký víkend. (19:18:39)
No.....

těžko říci zda mohou být domácí ševci s dnešním zápasem spokojeni. Obrali sice jednoho z největších hráčů na mapě juniorské Extraligy o dva body, ale zároveň se sluší připomenout, že ještě v polovině základní hrací doby vedli Berani 4:0!

Sparta, ale naprosto opanovala druhou polovinu zápasu, především pak třetí třetinu a do zápasu se dokázala vrátit.

Nakonec je z toho bod, což také není pro druhý tým tabulky bůhvíjaká výhra.

Co je, ale pro juniory z Baťova města podstatné – dva body zůstávají na Moravě a žlutomodrým se v našlapané tabulce může zase o troch lépe dýchat!

Sparta – Zlín 5:4

63:00

Zlín právě vstřelil branku!
Berani nakonec přeci jen vítězí! ŠIMON FRÖMEL dostal skvělo přihrávku od obránce Tadeáše Talafy a sám uháněl směr hostující brankář. Frömel nakonec zvolil jako zakončení svižnou střelu a nemýlil se. . Asistence: Tadeáš Talafa.

62:37

Teď drží puk hosté, nicméně také se nikam neženou.

62:13

Velkou šanci Sparty z druhé vlny hasí precizní lapačka Dominika Šarmana.

62:03

Lukáš Heš znovu vyjel z pásma.

61:38

Puk mají znovu Berani, ale zatím neútočí.

60:55

Stahovačka na modré čáře se jednomu ze zlínských nezdařila a puk získává Sparta.

60:40

Ševci hrají s rozvahou nechtějí o kotouč přijít.

60:10

Berani uzmuli puk a mohou útočit. To je v prodložení velká výhoda.

60:01

No tak se podívejme, Sparta Praha se dokázala vrátit do téměř ztraceného zápasu a ze 4:0 vyrovnala na 4:4. Třetí třetina patřila vyloženě hostům a nás tak čeká atraktivní prodloužení tři na tři.

60:00

58:55

Sparta právě vstřelila branku!
Sparta minutu před závěrečnou sirénou vyrovnává! JAKUB ZEMBOL vystřelil krátce po vhazování a na hostující střídačce propukla čirá radost. Asistence: Tomáš Tomek.

58:46

Vinou několika diskutabilních zakázaných uvolnění ser na domácí střídačce budí vášně.

58:41

Šimon Frömel se pokusil vysunout spoluhráče na steč směr odkrytá klec, ale neporozuměli si správně a píská se icing.

58:13

Hosté to zkouší v šesti!

5:4

Branky a nahrávky: 4. Frömel (Chludil, Nábělek), 17. Laciga (Talafa), 24. Chludil, 27. Čechmánek (Heš, Kunst), 63. Frömel (Talafa) – 36. Zambol (Slavíček), 43. Fábry (Slavíček, Zembol), 54. Ducháč (Slavíček, Fábry), 59. Zembol (Tomek)

Berani Zlín: Šarman (Synek) – Kunst, Burian, Nábělek, Talafa, Velikovský, Riedl, Kráčalík – Tomeček, Martinec, Dědek, Masař, Heš, Frömel, Luža, Chludil, Čechmánek, Laciga
Trenér: Juraj Jurík

HC Sparta Praha: Hrabal (Kogler) – Tomov, Šindelek, Tůma, David,Tomek, Ducháč, – Senčák, Mácha, Hauser, Krupička, Slavíček, Fábry, Novák, Vitouch, Zembol
Trenér: Richard Žemlička

Rozhodčí: Hradil, Škach – Kučera, Bezděk

03:41 ZLN 1:0 Frömel (Chludil, Nábělek)
16:53 ZLN 2:0 Laciga (Talafa)
22:02 ZLN 2 Burian, držení