1:2

po prodl. (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)

03.12.2021, 17:30 • Ostravar aréna • 29. kolo • Monika Baloghová

Tipsport: 2.86 4.3 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V Ostravě už je dobojováno. Dnes tedy doslova. Dvě třetiny se hrálo bez branek, gólmani obou týmů kralovali. Během zápasu nebyl na ledě lepší a horší tým, hra byla hodně vyrovnaná až na přesilovky, ve kterých se přece jen lépe vedlo Mountfieldu. Ve třetí třetině otevřeli domácí skóre, ale hosté srovnali právě v přesilovce. Přetahovaná o led i o puk pokračovala i nadále, gólmani byli v permanentní pohotovosti a zápas tak dospěl až do prodloužení. V něm se necelé dvě minuty před koncem dostal do šance Kevin Klíma, který se neunáhlil, počkal si na spoluhráče, kterým byl Jergl a který urval pro svůj tým prémiový bod.
Z Ostravy je to pro dnešek vše, mějte příjemný zbytek večera a já se budu těšit brzy znovu na počtenou. (20:34:39)

Hradec právě vstřelil branku!
Hosté strhávají vedení na svou stranu a tím si zajišťují prémiový bod! Lalancette poslal puk na rychlíka Kevina Klímu, ten se v kruhu zastavil, počkal si na najíždějícího ALEŠE JERGLA, který z mezikruží propálil Stezku – 1:2. Asistence: Kevin Klíma, Christophe Lalancette.

62:01

Vítkovičtí znovu v pásmu, ale hosté hrají pozorně.

61:20

Lindbergova střela končí na Kevinu Klímovi, který padl na led.

60:50

Rozehrávka hostů končí na Kochovi, který okamžitě posílá puk do útočného pásma.

60:22

Hruška se dostal do kruhu, měl prostor, ale nemířil přesně.

60:06

Vítkovice vyhrály vhazování a putují k hostující kleci.

60:01

Vítkovičtí ve třetí části otevřeli skóre, hosté se ale nevzdali a srovnali po pěti minutách hry. Ta se i nadále přelévala ze strany na stranu, ale oba gólmani už znovu zamkli své branky a tak se body budou rozdělovat. V jakém poměru, uvidíme už za pár minut.
1/3 – 11:7
2/3 – 15:9
3/3 – 7:8

60:00

59:55

Nahození Janka nebude pro Stezku nijak rušivé.

59:47

Královehradečtí posílají puk do pásma, Galvinš se ho ujímá.

59:38

1:2

Branky a nahrávky: 44. Lednický (Chlán) – 49. Smoleňák (McCormack, Kevin Klíma), 64. Jergl (Kevin Klíma, Lalancette)

HC Vítkovice Ridera: Stezka (Dolejš) – Galvinš, R. Polák (C), Gewiese, Jakub Stehlík, P. Koch, L. Kovář, Plášil – L. Krenželok (A), J. Hruška (A), Lakatoš – R. Bondra, Lindberg, M. Kalus – Dej, Marosz, Roberts Bukarts – Lednický, Chlán, Fridrich.
Trenér: Miloš Holaň

Mountfield HK: Kiviaho (Š. Lukeš) – Nedomlel, Blain, Gaspar, F. Pavlík (A), Jank, McCormack – Smoleňák (C), Lev (A), Oksanen – Perret, Kevin Klíma, Jergl – Orsava, Lalancette, Kelly Klíma – R. Pilař, Koukal, Lamper – Miškář.
Trenér: Tomáš Martinec

Rozhodčí: Svoboda, Obadal – Frodl, Komárek

03:00 HKM 2 Kelly Klíma, držení
08:48 HKM 2 Kevin Klíma, nedovolené bránění brankáři
18:29 VIT 2 L. Kovář, hákování