HC Dukla Jihlava – Bílí Tygři Liberec

4:5

konec (2:2, 1:1, 1:2)

03.12.2021, 18:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • 22. kolo • Milan Horák

Dnešní souboj mezi Ježkem a Tygrem končí. Vítězně z něj dnes vychází Bílí Tygři, kteří dokázali potrestat chybu Dukly ve třetí třetině a ukořisťují tři body.

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy příště! (20:03:54)

59:44

Dukla právě vstřelila branku!
A přece tu máme ještě snížení. Menšík vypálil z modré, ale branku netrefil. Za brankou Vopravila si puk ale jako první dojel PATRIK ČERMÁK a po rychlém manévru dokázal dostat puk za brankovou čáru – 4:5!
Asistence: Matouš Menšík.

59:20

Dukla se ještě snaží o zvrat a opět Maláč putuje na střídačku.

59:00

Poslední minuta dnešního klání.

58:33

Liberec právě vstřelil branku!
Dukla to musela zkusit hrou bez gólmana. Do odkryté klece se trefuje PETR GAJDA a stvrzuje dnešní vítězství Bílých Tygrů.
Asistence: Adam Starý.

57:43

Nedorozumění za vlastní brankou spěje k inkasovanému gólu a to se už bude Dukle horko těžko dohánět. Za brankou se nepohodli obránci Dukly, kotouč vyplul před Maláče, kde ho našel Měchula, posunul na JAKUBA ZAJÍČKA a ten bekhendem zavěsil – 3:4!
Asistence: Adam Měchula.

56:43

Liberec je zpět v plném počtu.

55:43

Vyhrané buly, střela Rauše a opět Vopravil, který zneškodňuje akci soupeře.

55:40

Střelu z pravého kruhu likviduje Vopravil.

55:10

Liberec se osvobozuje vyhozením puku přes všechny čáry.

54:38

Dnešní utkání sleduje 105 diváků.

54:38

Oddechový čas pro domácí.

54:38

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Zajíček – 2 min., hákování).

52:40

Čermák skvěle projel kolem bránících Tygrů, dostal se až ke střele, ale Vopravil fantasticky likviduje akci lapačkou!

52:00

Liberec nyní pouze vyhazuje puk do pásma Dukly.

50:58

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Měchura – 2 min., hákování).

50:00

Za námi je polovina třetí třetiny a zatím vše nasvědčuje tomu, že se o vítězi dozvíme v prodloužení, respektive nájezdech.

49:15

Nyní to byl Vyhlídko, který prověřil Maláče z levého kruhu. Maláč likviduje střelu a přerušuje hru po zákroku lapačkou.

4:5

Branky a nahrávky: 1. Rauš (Jungwirth, Menšík), 20. Chvátal (Rauš), 31. Doležal, 60. Čermák (Menšík) – 7. Měchura (Nezbeda, Zajíček), 10. Zajíček (Nezbeda), 23. Měchura (Nezbeda), 58. Zajíček (Měchula), 59. Gajda (Starý)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Krejčí) – Chvátal, Číhal, Matějíček, Kerber, Sapík, Vovsík – Jungwirth, Menšík, Rauš – Čermák, Vyvial, Zdarsa – Peš, Pavelec, Doležal, Bulík, Bačkovský
Trenér: Michal Broš

Bílí Tygři Liberec: Vopravil (Krátký) – Starý, Hladík, Kollert, Culek, Patzelt – Zajíček, Nezbeda, Měchura – Gajda, Jenčovský, Pérez – Leden, Fiala, Kříž – Vyhlídko
Trenér: Richard Lobo

Rozhodčí: Čech, Skopal – Rampír, Roupec