3:4
konec (1:1, 0:2, 2:1)
17.11.2021, 15:00 • Uralec Arena, Jekatěrinburg • Tomáš Kubečka
Tipsport: 1.49 5.39 5.01 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.49 - 5.39 - 5.01
Avtomobilist Jekatěrinburg – Neftěchimik Nižněkamsk
3:4
konec (1:1, 0:2, 2:1)
Branky a nahrávky: 19. Spooner (Blacker, B. Macek), 52. Šumakov, 60. S. Da Costa (Prince, Šumakov) – 17. Vicharev, 22. Ansel Galimov (Šafigullin), 31. J. Popov (D. Sexton), 53. Kupcov (Knot)
Karty:
Neproměněná penalta:
Avtomobilist Jekatěrinburg:
Galkin (Šikin) – Blacker, Trjamkin (C), Alexej Vasilevskij (A), Rylov, Zborovskij, Gurkin, Salov – Šumakov, S. Da Costa, Prince – B. Macek (A), Spooner, A. Makejev – S. Bočarov, P. Cormier, Chripunov – Romancev, P. Kulikov, Bělousov – Blednov.
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk:
Sudnicin (Tuohimaa) – M. Sidorov, Klok, K. Vorobjov (A), Knot, Petriščev, Berezin (A) – Chajrullin (C), Miťakin, Porjadin – D. Sexton, Ansel Galimov, J. Popov – Bikmullin, Čiviljov, D. Popov – Kupcov, Vicharev, Šafigullin – Vladislav Šutov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bukin, Spirin – Ponomarenko, Stroganov
Diváci: 1066
1. třetina | ||||
16:42 | NIZ | 0:1 | Vicharev | |
18:01 | NIZ | 2 | Knot, vysoká hůl | |
18:18 | JEK | 1:1 | Spooner (Blacker, B. Macek) | |
19:56 | NIZ | 2 | Čiviljov, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:32 | NIZ | 1:2 | Ansel Galimov (Šafigullin) | |
24:42 | JEK | 2 | S. Da Costa, držení | |
30:10 | NIZ | 1:3 | J. Popov (D. Sexton) | |
31:34 | NIZ | 2 | K. Vorobjov, vražení na mantinel | |
39:59 | NIZ | 2 | Berezin, hrubost | |
JEK | 2 | S. Da Costa, hrubost | ||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
50:25 | NIZ | 2 | Chajrullin, hákování | |
51:20 | JEK | 2:3 | Šumakov | |
52:24 | NIZ | 2:4 | Kupcov (Knot) | |
53:03 | NIZ | 2 | J. Popov, držení | |
59:27 | JEK | 3:4 | S. Da Costa (Prince, Šumakov) | |
Konec |
Toronto – Nashville 01:00 3:0
Florida – NY Islanders 01:00 6:1
Philadelphia – Calgary • po prodl. 01:00 2:1
Pittsburgh – Buffalo 01:07 1:2
NY Rangers – Montreal 01:10 3:2
St. Louis – Arizona 02:00 2:3
Winnipeg – Edmonton 02:00 5:2
Minnesota – San Jose 02:10 1:4
Dallas – Detroit 02:40 5:2
Vegas – Carolina 04:00 2:4
Anaheim – Washington • po prodl. 04:00 3:2
Jekatěrinburg – Nižněkamsk 15:00 3:4
Magnitogorsk – Chabarovsk 15:00 5:2
Čeljabinsk – Novosibirsk • po s.n. (2:1) 15:00 3:2
Minsk – Čerepovec • po s.n. (1:2) 17:10 3:4
CSKA Moskva – Dynamo Moskva • po s.n. (1:2) 17:30 2:3
Jokerit – Vladivostok 17:30 4:1
Kunlun – Omsk 17:30 1:4
Petrohrad – Jaroslavl 17:30 1:3
53:03
50:25
39:59
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Stéphane Da Costa – 2 min., hrubost).
31:34
24:42
19:56
18:01