konec (0:0)

14.11.2021, 15:00 • Skupina H • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.37 4.78 10.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 7:1. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 12:10. (16:57:37)
Je konec! Slovinsko nakonec poráží Kypr na domácí půdě 2:1. Vše podstatné se dnes odehrálo po změně stran. Ve 49. minutě poslal domácí celek do vedení Miha Zajc. Další branku domácích přidal pět minut před koncem Gnezda Čerin. V samotném závěru už jen stačil snížit krásnou střelou Kakoulis.

90+4

90+3

Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Žan Celar, přichází Blaž Vrhovec.

90+2

Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Andreas Avraam, přichází Matija Špoljarić.

90+1

Nastavují se tři minuty!

90

90. Andronikos KAKOULIS - 2:1

90

Kypr právě vstřelil branku!
Je sníženo! Kypr se v samotném závěru utkání dokázal prosadit. Nádhernou střelou z dálky překonal Jana Oblaka ANDRONIKOS KAKOULIS!

89

Sotiriou chtěl z pravé strany odcentrovat na malé vápno, jenže tam kraloval domácí stoper Bijol, který odehrál skvělé utkání.

87

Dnešní duel už se pouze dohrává. Domácí nadále drží míč na svých kopačkách a dohrávají duel s míčem.

85

85. Adam Gnezda Čerin - 2:0

85

Slovinsko právě vstřelilo branku!
Domácí Slovinsko potvrzuje svůj dnešní triumf! Na přihrávku za obranu si na hranici velkého vápna naběhl ADAM GNEZDA ČERIN a skákavý míč napálil do sítě!

85

Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Miha Zajc, přichází Leo Štulac.

84

Žlutou kartu dostává Grigoris Kastanos (Kypr).

83

Kypr zahrával svůj druhý rohový kop v utkání. Centr propadl k zadní tyči, kde bez problémů zasáhla defenziva Slovinska.

82

Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Fotis Papoulis, přichází Andronikos Kakoulis.

81

Miha Zajc táhl akci Slovinska po pravé straně, ale stáhl se k němu skvěle hrající stoper Laifis, který autora dosud jediné branky dokázal odzbrojit.

80

Slovinsko se deset minut před koncem usadilo na polovině Kypru a postupnou kombinací si hledá prostor pro zakončení.

79

Zajc se středem hřiště tlačil do pokutového území, ale místo zakončení zvolil ještě kličku na pravou stranu, kterou přečetl zadák Kypru.