Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HC Prešov

3:5

konec (0:0, 0:4, 3:1)

05.11.2021, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 14. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 1.38 5.97 6.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:22

Tak Popradčania si to v závere skomplikovali. Dávid Skokan je potrestaný dvomi minútami za hákovanie.

54:19

Presilovú hru si zahrajú hokejisti Prešova. Peter Bjalončík dostáva dve minúty za podrazenie.

31:37

Domáci si to komplikujú, hráčska lavica Popradu dostáva dve minúty za príliš veľa hráčov na ľade.

28:27

Poprad si zahrá presilovku. Ján Sýkora dostáva dve minúty za hákovanie.

18:20

Po predchádzajúcej šanci sa pred prešovskou bránkou odohrala menšia strkanica, Lalík s Dalhuisenom dostávajú po dve minúty za hrubosť.

12:10

Presilovku budú hrať Prešovčania. River Rymsha si odsedí trest za seknutie.

08:41

Prvú presilovku si zahrajú aj hráči Popradu. Albert Michnáč dostáva dve minúty za hákovanie.

03:47

Črtal sa prienik Bortňáka, Matej Paločko však fauloval a dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

02:36

Uvidíme prvé vylúčenie, presilovku si zahrajú hostia. Daniel Brejčák dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

3:5

Branky a nahrávky: 45. Skokan (Brejčák, Svitana), 49. Livingston (Brejčák, Skokan), 51. Šišovský (Bjalončík, Brejčák) – 25. Čacho, 27. Sýkora (Michnáč), 29. Šimun (Fekiač), 37. Lalík (Nauš, Čacho), 59. Zagrapan (Vas, Welychka)

HK Poprad: Rychlík (Valluš) – Drgoň, Brejčák, Dalhuisen, Ulrych, Rymsha, Novajovský, Demo – Svitana, Skokan, Paločko – Mešár, Bjalončík, Livingston – Vandas, Bortňák, Handlovský – Valigura, Jevoš, Šišovský – Stanček

HC Prešov: Bespalov (Petrík) – Rajnoha, Bakala, F. Fekiač, Ružička, Jendroľ, Turan, Bača – Welychka, Čacho, Charbonneau – Michnáč, Vas, Sýkora – Lalík, Zagrapan, Nauš – Klíma, V. Fekiač, Šimun – Miškuf

Rozhodčí: Štefik, Korba – D. Konc ml., Knižka

02:36 POP 2 Brejčák, vysoká hůl
03:47 POP 2 Paločko, nedovolené bránění
08:41 PEN 2 Michnáč, hákování
12:10 POP 2 Rymsha, sekání