2:3

konec (0:0, 2:1, 0:2)

05.11.2021, 17:30 • Budvar aréna, České Budějovice • 22. kolo • Pavel Mádl

Tipsport: 2.45 4.2 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je minulostí. V poslední třetině přišli Jihočeši o své vedení 2:1 a Pardubičtí dokázali během 55 sekund vstřelit dva góly a vítězí 3:2. Ode mne je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký večer. (19:59:04)

58:21

Hosté vyhodili puk, který si rukou zkrotil puk, bohužel pro domácí už byl puk ve středním pásmu.

57:56

Gulaš poslal šikovný pas na Pecha, ten ale při svém pokusu zlomil hůl.

57:28

Domácí riskují. Jaroslav Modrý odvolává z brány Hrachovinu.

57:28

České Budějovice si berou oddechový čas.

57:28

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Filip Koffer – 2 min., držení).

56:37

Motor teď hrozil před bránou Pardubic, ale Klouček žádnou práci neměl.

55:25

Domácí Gulaš z prostoru mezi kruhy střílel, ale pouze do hrudi Kloučka.

54:26

5/5.

53:42

Motoru se ale přesilovka vůbec nedaří. Stále se nedostali ke střele.

52:39

Domácím po ztrátě puku ale ihned přichází o pobyt v útočném pásmu.

52:26

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Lukáš Anděl – 2 min., držení).

51:03

Jihočeši po ošklivé minutě, kdy dostali dvě branky, opět útočí a tlačí se za vyrovnáním. Jedna z jejich šancí teď ale končí až v ochranné síti.

49:42

49:42 Matěj BLÜMEL - 2:3

49:42

Dynamo právě vstřelilo branku!
Pardubice se poprvé v utkání dostávají do vedení. Po zmatku v obranném pásmu Motoru se prosazuje MATĚJ BLÜMEL. Asistence: Robert Říčka a David Cienciala.

48:47

48:47 Lukáš ANDĚL - 2:2

48:47

Pardubičtí srovnávají! LUKÁŠ ANDĚL střílel od modré a je vyrovnáno. Asistence: Patrik Poulíček a Ondřej Roman.

48:33

Abdulovi se po budějovickém nahození nepodařilo včas vyjet z útočného pásma, a protože se kotouče dotkl, píská se ofsajd.

2:3

Branky a nahrávky: 28. Abdul (Valský), 40. Vondrka (Gulaš, L. Pech) – 39. R. Kousal (A. Musil, Nakládal), 49. Anděl (Poulíček, O. Roman), 50. Blümel (Říčka, Cienciala)

Banes Motor České Budějovice: Hrachovina (Strmeň) – Bindulis, Percy, Piskáček (A), Vráblík, Štich, Bučko, M. Jandus – Holec, L. Pech (A), Gulaš (C) – T. Šoustal, M. Hanzl, Karabáček – Vondrka, J. Novotný, M. Beránek – Abdul, D. Voženílek, Valský.

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Frodl) – J. Mikuš, Nakládal (C), D. Robertson, Košťálek, J. Kolář (A), Hrádek, O. Vála – Paulovič, Poulíček (A), Blümel – R. Kousal, A. Musil, Camara – Říčka, O. Roman, Cienciala – Koffer, Anděl, O. Rohlík.

Rozhodčí: Jeřábek, Sýkora – Lederer, Rožánek

Diváci: 6 005

18:13 CEB 2 L. Pech, podrážení
21:57 CEB 2 M. Jandus, hákování
23:59 PCE TS Blümel, sekání
27:13 CEB 1:0 Abdul (Valský)
32:45 CEB 2 Holec, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
38:35 PCE 1:1 R. Kousal (A. Musil, Nakládal)
39:37 CEB 2:1 Vondrka (Gulaš, L. Pech)
43:43 PCE 2 J. Mikuš, podrážení
48:47 PCE 2:2 Anděl (Poulíček, O. Roman)
49:42 PCE 2:3 Blümel (Říčka, Cienciala)
52:26 PCE 2 Anděl, držení
57:28 PCE 2 Koffer, držení