3:4

po prodl. (0:1, 2:1, 1:1 - 0:1)

05.11.2021, 02:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Vojtěch Adamek

Tipsport: 2.06 4.11 2.99 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Mockrát Vám děkuji za pozornost, z mé strany je to pro dnešek vše. Doufám, že se uvidíme u dalšího utkání nejlepší hokejové ligy na světě. S přáním hezkého rána, Vojtěch Adamek. (05:02:04)
Kdo se postavil do brankoviště?
Jacob Markstrom (CGY) – 0+1, 24 zákroků, 4 OG, 85,7 % úspěšnost, odchytal 62:39, 2 TM
Přesilovky/využití: 5/1 : 4/1
V dnešním utkání jsme viděli skvělých 7 branek! Byli jsme svědky velmi vyrovnané partie, která má šťastné rozuzlení pro hostující celek. Hosté rozhodně byli lepším celkem v první polovině utkání, ale následně se do hry stále více a více dostávalo kanadské Calgary. Domácí si zejména ve třetí periodě a v samotném prodloužení dokázali vytvořit několik gólových příležitostí, ale byli to hosté, kterým se efektivně podařilo skórovat z jediné akce v prodloužení. Konkrétně se o to postaral kapitán Dallasu, Jaime Benn. Vzhledem k závěru utkání by extra bodík byl spravedlivý v rukou Calgary, i přesto se z něj ovšem radují hostující hokejisté.

62:54

62:54 Jamie BENN - 3:4

62:54

Dallas právě vstřelil branku!
Poprvé v prodloužení se dokázali hosté dostat na polovinu soupeře a hned je z toho vítězná branka! Akci načal Joe Pavelski, ale ke střele se odhodlal kapitán hostujícího celku, JAIME BENN, který tak získává druhý bod pro Dallas. Asistence: Joe Pavelski a John Klingberg

62:30

Nyní se do rozehrávky zapojil také domácí gólman, nutno říci, že i pod tlakem zvládl celou situaci na jedničku.

62:09

Hosté se pořádně ke kotouči ještě nedostali, domácí se je snaží naprosto vymazat ze hry.

61:38

Domácí hokejisté kombinují ve svém vlastním obranném pásmu, zatím vyčkávají na zaváhání ze strany hostujícího celku.

61:10

U kotouče jsou i nadále domácí hokejisté, ti se snaží vymyslet další kulišárnu, kterou by překvapili bránicí trojici hostujícího Dallasu.

60:41

Elias Lindholm vyslal velmi jedovatý pokus na branku svého soupeře, gólman Anton Chudobin měl s touto střelou obrovské problémy, ale nakonec ji zvládl dostat pod kontrolu.

60:07

Domácí vyhráli úvodní vhazování v prodloužení.

60:01

3:4

Branky a nahrávky: 36. Lucic (Zadorov, Gudbranson), 39. M. Tkachuk (E. Lindholm, R. Andersson), 57. Zadorov (Kylington, Markström) – 15. Gurjanov (M. Heiskanen, R. Suter), 40. Comeau (M. Raffl, M. Heiskanen), 42. Seguin (A. Radulov, M. Heiskanen), 63. Jamie Benn (Pavelski, J. Klingberg)

Calgary Flames: Markström (Vladař) – R. Andersson, Hanifin, Ch. Tanev, Kylington, Gudbranson, Zadorov – M. Tkachuk (A), E. Lindholm, J. Gaudreau – T. Pitlick, Backlund (A), Coleman – Mangiapane, D. Dubé, Lucic – T. Lewis, Monahan (A), B. Richardson.

Dallas Stars: Chudobin (Holtby) – R. Suter, J. Klingberg (A), Lindell, M. Heiskanen, Hakanpää – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Jamie Benn (C), Seguin, A. Radulov – M. Raffl, Faksa, Gurjanov – Kiviranta, Glendening, Comeau (A).

Rozhodčí: StLaurent, Kozari – Daisy, Cherrey

Diváci: 14 715

04:56 CGY 2 Mangiapane, podrážení
12:55 CGY 2 M. Tkachuk, nesportovní chování
14:09 DAL 0:1 Gurjanov (M. Heiskanen, R. Suter)
35:13 CGY 1:1 Lucic (Zadorov, Gudbranson)
36:50 DAL 2 Hakanpää, držení
37:43 DAL 2 Comeau, vysoká hůl
38:41 CGY 2:1 M. Tkachuk (E. Lindholm, R. Andersson)
39:54 DAL 2:2 Comeau (M. Raffl, M. Heiskanen)
41:34 DAL 2:3 Seguin (A. Radulov, M. Heiskanen)
47:46 CGY 2 M. Tkachuk, vysoká hůl
52:26 DAL 2 Glendening, podrážení
54:42 DAL 2 Jamie Benn, vysoká hůl
55:48 CGY 2 Markström, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
56:03 CGY 3:3 Zadorov (Kylington, Markström)
56:03 DAL 2 A. Radulov, sekání