2:3
po prodl. (0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)
23.10.2021, 17:00 • Rožnov pod Radhoštěm, Zimní stadion • 8. kolo
HC Rožnov pod Radhoštěm – HC Uničov
2:3
po prodl. (0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 45. Mikel (Tydlačka), 56. Mikel (Tydlačka) – 22. Kratěna (Kuba), 47. Kratěna (Husák), 61. Houdek (Kuba)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Rožnov pod Radhoštěm:
Náhradníci:
Trenér:
HC Uničov:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Zbyněk Novák — Jaroslav Štěpán, Rostislav Wanke
Diváci: 66
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
1:41 | UNI | 2 | Ovčačík, podrážení | |
1:41 | UNI | 2 | Ovčačík, podrážení | |
4:28 | ROZ | 2 | Kroupa, vysoká hůl | |
4:28 | ROZ | 2 | Kroupa, vysoká hůl | |
16:20 | UNI | 2 | Mrázek, podrážení | |
16:20 | UNI | 2 | Mrázek, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
21:49 | UNI | 0:1 | Kratěna (Kuba) | |
21:49 | UNI | 0:1 | Kratěna (Kuba) | |
27:11 | UNI | 2 | Halouska, nedovolené bránění | |
27:11 | UNI | 2 | Halouska, nedovolené bránění | |
29:54 | UNI | 2 | Fekiáč, krosček | |
29:54 | UNI | 2 | Fekiáč, krosček | |
39:49 | ROZ | 2 | Svozílek, držení | |
39:49 | ROZ | 2 | Svozílek, držení | |
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
44:27 | ROZ | 1:1 | Mikel (Tydlačka) | |
44:27 | ROZ | 1:1 | Mikel (Tydlačka) | |
46:42 | UNI | 1:2 | Kratěna (Husák) | |
46:42 | UNI | 1:2 | Kratěna (Husák) | |
47:55 | ROZ | 2 | Kroupa, hrubost | |
47:55 | ROZ | 2 | Kroupa, hrubost | |
48:40 | UNI | 2 | Ovčačík, vysoká hůl | |
48:40 | UNI | 2 | Ovčačík, vysoká hůl | |
55:22 | ROZ | 2:2 | Mikel (Tydlačka) | |
55:22 | ROZ | 2:2 | Mikel (Tydlačka) | |
Po 3. třetině | ||||
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
Prodloužení | ||||
60:37 | UNI | 2:3 | Houdek (Kuba) | |
60:37 | UNI | 2:3 | Houdek (Kuba) | |
po prodl. | ||||
po prodl. |
Olomouc – Slavia 12:00 4:2
Motor ČB – Zlín 12:00 2:4
Třinec – HC Litvínov 12:00 4:2
Havířov – Chomutov 12:00 7:0
Mladá Boleslav – Pardubice • po s.n. (2:1) 13:00 3:2
Plzeň – Kladno 13:00 7:0
Vítkovice – Jihlava 13:00 8:4
Salzburg – Kometa Brno 14:30 2:6
Liberec – Mountfield HK 17:00 1:3
K. Vary – Sparta • po prodl. 17:00 2:3
Zlín – Třinec 12:00 0:5
Liberec – Kladno 12:00 5:2
PZ Kladno – Hvězda Praha 12:00 2:7
Slavia – Pardubice 12:00 5:0
Přerov – Havířov 12:00 0:3
Vsetín – Poruba 12:00 5:4
Mountfield HK – Jihlava 12:15 3:6
Tábor – Technika Brno 12:30 4:2
K. Vary – HC Litvínov 13:00 6:4
Sparta – Havlíčkův Brod 13:00 6:1
Olomouc – Vítkovice 15:15 4:6
Plzeň – Třemošná 16:30 10:1
Kobra – Motor ČB 17:30 0:8
HK MD Šumperk – Kometa Brno 18:00 1:6
48:40
48:40
47:55
47:55
39:49
39:49
29:54
29:54
27:11
27:11
16:20
16:20
4:28
4:28
1:41
1:41