1:9
konec (0:3, 1:4, 0:2)
23.10.2021, 11:30 • Sedlčany, Zimní stadion • 10. kolo
Tatran Sedlčany – HC Slavoj Velké Popovice
1:9
konec (0:3, 1:4, 0:2)
Branky a nahrávky: 35. Růzha (Fairaizl) – 2. Valenta, 8. Malý (Imlauf), 15. Hotový (Řezáč), 26. Bejda (Alfery), 30. Václavů (Hrubý), 35. Kohoutek (Kohoutek, Václavů), 36. Hrubý (Kajuk), 56. Kohoutek (Řezáč), 59. Václavů (Kohoutek)
Karty:
Neproměněná penalta:
Tatran Sedlčany:
Náhradníci:
Trenér:
HC Slavoj Velké Popovice:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Tomáš Novotný, Jakub Pokorný
Diváci: 30
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
1:35 | VPO | 0:1 | Valenta | |
1:35 | VPO | 0:1 | Valenta | |
7:31 | VPO | 0:2 | Malý (Imlauf) | |
7:31 | VPO | 0:2 | Malý (Imlauf) | |
8:11 | TAS | 2 | Sosnovec, sekání | |
8:11 | TAS | 2 | Sosnovec, sekání | |
14:44 | VPO | 0:3 | Hotový (Řezáč) | |
14:44 | VPO | 0:3 | Hotový (Řezáč) | |
18:44 | TAS | 2 | Vrbický, podrážení | |
18:44 | TAS | 2 | Vrbický, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
25:33 | VPO | 0:4 | Bejda (Alfery) | |
25:33 | VPO | 0:4 | Bejda (Alfery) | |
29:10 | VPO | 0:5 | Václavů (Hrubý) | |
29:10 | VPO | 0:5 | Václavů (Hrubý) | |
31:13 | TAS | 2 | Hájek, podrážení | |
31:13 | TAS | 2 | Hájek, podrážení | |
34:11 | TAS | 1:5 | Růzha (Fairaizl) | |
34:11 | TAS | 1:5 | Růzha (Fairaizl) | |
34:29 | VPO | 1:6 | Kohoutek (Kohoutek, Václavů) | |
34:29 | VPO | 1:6 | Kohoutek (Kohoutek, Václavů) | |
35:56 | VPO | 1:7 | Hrubý (Kajuk) | |
35:56 | VPO | 1:7 | Hrubý (Kajuk) | |
39:36 | VPO | 2 | Imlauf, podrážení | |
39:36 | VPO | 2 | Imlauf, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
40:23 | TAS | 2 | Chomát, hákování | |
40:23 | TAS | 2 | Chomát, hákování | |
45:10 | VPO | 2 | Hrubý, vražení na mantinel | |
45:10 | VPO | 2 | Hrubý, vražení na mantinel | |
55:40 | VPO | 1:8 | Kohoutek (Řezáč) | |
55:40 | VPO | 1:8 | Kohoutek (Řezáč) | |
58:10 | VPO | 1:9 | Václavů (Kohoutek) | |
58:10 | VPO | 1:9 | Václavů (Kohoutek) | |
Konec | ||||
Konec |
Olomouc – Slavia 12:00 4:2
Motor ČB – Zlín 12:00 2:4
Třinec – HC Litvínov 12:00 4:2
Havířov – Chomutov 12:00 7:0
Mladá Boleslav – Pardubice • po s.n. (2:1) 13:00 3:2
Plzeň – Kladno 13:00 7:0
Vítkovice – Jihlava 13:00 8:4
Salzburg – Kometa Brno 14:30 2:6
Liberec – Mountfield HK 17:00 1:3
K. Vary – Sparta • po prodl. 17:00 2:3
Zlín – Třinec 12:00 0:5
Liberec – Kladno 12:00 5:2
PZ Kladno – Hvězda Praha 12:00 2:7
Slavia – Pardubice 12:00 5:0
Přerov – Havířov 12:00 0:3
Vsetín – Poruba 12:00 5:4
Mountfield HK – Jihlava 12:15 3:6
Tábor – Technika Brno 12:30 4:2
K. Vary – HC Litvínov 13:00 6:4
Sparta – Havlíčkův Brod 13:00 6:1
Olomouc – Vítkovice 15:15 4:6
Plzeň – Třemošná 16:30 10:1
Kobra – Motor ČB 17:30 0:8
HK MD Šumperk – Kometa Brno 18:00 1:6
45:10
45:10
40:23
40:23
39:36
39:36
31:13
31:13
18:44
18:44
8:11
8:11