5:3
konec (2:0, 1:2, 2:1)
23.10.2021, 09:00 • Frýdlant, Zimní stadion • 8. kolo
HC Frýdlant – HC Turnov 1931
5:3
konec (2:0, 1:2, 2:1)
Branky a nahrávky: 12. Piňevský, 19. Závěta, 32. Gudas (Podhorský), 44. Podhorský (Piňevský), 52. Novák – 24. Jindra (Soumar), 34. Jindra (Trosberg, Marx), 58. Brunclík (Soumar)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Frýdlant:
Náhradníci:
Trenér:
HC Turnov 1931:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Petr Beran, David Ječný
Diváci: 31
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
9:01 | FRY | 2 | Piňevský, nedovolené bránění brankáři | |
9:01 | FRY | 2 | Piňevský, nedovolené bránění brankáři | |
11:20 | FRY | 1:0 | Piňevský | |
11:20 | FRY | 1:0 | Piňevský | |
18:02 | FRY | 2:0 | Závěta | |
18:02 | FRY | 2:0 | Závěta | |
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
23:49 | TUR | 2:1 | Jindra (Soumar) | |
23:49 | TUR | 2:1 | Jindra (Soumar) | |
28:32 | FRY | 2 | Podhorský, krosček | |
28:32 | FRY | 2 | Podhorský, krosček | |
29:40 | TUR | 2 HL | příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Volfová | |
29:40 | TUR | 2 HL | příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Volfová | |
31:27 | FRY | 3:1 | Gudas (Podhorský) | |
31:27 | FRY | 3:1 | Gudas (Podhorský) | |
33:32 | TUR | 3:2 | Jindra (Trosberg, Marx) | |
33:32 | TUR | 3:2 | Jindra (Trosberg, Marx) | |
36:35 | TUR | 2 | Pachota, podrážení | |
36:35 | TUR | 2 | Pachota, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
43:42 | FRY | 4:2 | Podhorský (Piňevský) | |
43:42 | FRY | 4:2 | Podhorský (Piňevský) | |
46:55 | FRY | 2 | Matějka, podrážení | |
46:55 | FRY | 2 | Matějka, podrážení | |
49:57 | FRY | 2 | Matějka, hrubost | |
49:57 | FRY | 2 | Matějka, hrubost | |
49:57 | TUR | 2 | Dubeš, hrubost | |
49:57 | TUR | 2 | Dubeš, hrubost | |
51:20 | FRY | 5:2 | Novák | |
51:20 | FRY | 5:2 | Novák | |
57:32 | TUR | 5:3 | Brunclík (Soumar) | |
57:32 | TUR | 5:3 | Brunclík (Soumar) | |
58:37 | FRY | 2 | Piňevský, hákování | |
58:37 | FRY | 2 | Piňevský, hákování | |
Konec | ||||
Konec |
Olomouc – Slavia 12:00 4:2
Motor ČB – Zlín 12:00 2:4
Třinec – HC Litvínov 12:00 4:2
Havířov – Chomutov 12:00 7:0
Mladá Boleslav – Pardubice • po s.n. (2:1) 13:00 3:2
Plzeň – Kladno 13:00 7:0
Vítkovice – Jihlava 13:00 8:4
Salzburg – Kometa Brno 14:30 2:6
Liberec – Mountfield HK 17:00 1:3
K. Vary – Sparta • po prodl. 17:00 2:3
Zlín – Třinec 12:00 0:5
Liberec – Kladno 12:00 5:2
PZ Kladno – Hvězda Praha 12:00 2:7
Slavia – Pardubice 12:00 5:0
Přerov – Havířov 12:00 0:3
Vsetín – Poruba 12:00 5:4
Mountfield HK – Jihlava 12:15 3:6
Tábor – Technika Brno 12:30 4:2
K. Vary – HC Litvínov 13:00 6:4
Sparta – Havlíčkův Brod 13:00 6:1
Olomouc – Vítkovice 15:15 4:6
Plzeň – Třemošná 16:30 10:1
Kobra – Motor ČB 17:30 0:8
HK MD Šumperk – Kometa Brno 18:00 1:6
58:37
58:37
49:57
49:57
49:57
49:57
46:55
46:55
36:35
36:35
29:40
29:40
28:32
28:32
9:01
9:01