17:3
konec (8:2, 5:1, 4:0)
23.10.2021, 14:00 • Plzeň, LOGSPEED CZ Aréna • 10. kolo
HC Plzeň 1929 B – HC Domažlice
17:3
konec (8:2, 5:1, 4:0)
Branky a nahrávky: 5. Tománek (Pitter), 7. Sokol (Tománek), 8. Šmídl (Chasák), 10. Šmídl (Chasák), 14. Sokol, 15. Tománek (Pitter), 17. Sokol (Fiala, Šimánek), 20. Švábek (Tománek, Pitter), 25. Tománek (Vrábel), 26. Chasák (Švábek), 31. Sokol (Tománek, Šulan), 35. Sokol (Tománek, Pitter), 38. Sokol, 43. Tománek (Sokol), 44. Sokol (Tománek), 48. Šimánek (Šmídl, Fiala), 60. Sokol (Pitter, Šulan) – 11. Račinský (Sladký), 14. Wolf, 30. Sika (Kabourek)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Plzeň 1929 B:
Náhradníci:
Trenér:
HC Domažlice:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Denis Turhobr — Robert Schmiedt, Ondřej Hanzlík
Diváci: 47
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
3:24 | DOM | 2 | Látal, podrážení | |
3:24 | DOM | 2 | Látal, podrážení | |
4:24 | PNB | 1:0 | Tománek (Pitter) | |
4:24 | PNB | 1:0 | Tománek (Pitter) | |
6:11 | PNB | 2:0 | Sokol (Tománek) | |
6:11 | PNB | 2:0 | Sokol (Tománek) | |
7:47 | PNB | 3:0 | Šmídl (Chasák) | |
7:47 | PNB | 3:0 | Šmídl (Chasák) | |
9:11 | PNB | 4:0 | Šmídl (Chasák) | |
9:11 | PNB | 4:0 | Šmídl (Chasák) | |
10:52 | DOM | 4:1 | Račinský (Sladký) | |
10:52 | DOM | 4:1 | Račinský (Sladký) | |
11:32 | DOM | 2 | Sika, sekání | |
11:32 | DOM | 2 | Sika, sekání | |
13:24 | DOM | 4:2 | Wolf | |
13:24 | DOM | 4:2 | Wolf | |
13:43 | PNB | 5:2 | Sokol | |
13:43 | PNB | 5:2 | Sokol | |
14:44 | PNB | 6:2 | Tománek (Pitter) | |
14:44 | PNB | 6:2 | Tománek (Pitter) | |
16:21 | PNB | 7:2 | Sokol (Fiala, Šimánek) | |
16:21 | PNB | 7:2 | Sokol (Fiala, Šimánek) | |
19:01 | PNB | 8:2 | Švábek (Tománek, Pitter) | |
19:01 | PNB | 8:2 | Švábek (Tománek, Pitter) | |
19:17 | PNB | 2 | Fiala, držení | |
19:17 | PNB | 2 | Fiala, držení | |
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
23:45 | PNB | 2 | Pitter, sekání | |
23:45 | PNB | 2 | Pitter, sekání | |
23:45 | DOM | 2 | Látal, hrubost | |
23:45 | DOM | 2 | Látal, hrubost | |
24:20 | PNB | 9:2 | Tománek (Vrábel) | |
24:20 | PNB | 9:2 | Tománek (Vrábel) | |
25:42 | PNB | 10:2 | Chasák (Švábek) | |
25:42 | PNB | 10:2 | Chasák (Švábek) | |
29:39 | DOM | 10:3 | Sika (Kabourek) | |
29:39 | DOM | 10:3 | Sika (Kabourek) | |
29:59 | DOM | 2 | Látal, podrážení | |
29:59 | DOM | 2 | Látal, podrážení | |
30:43 | PNB | 11:3 | Sokol (Tománek, Šulan) | |
30:43 | PNB | 11:3 | Sokol (Tománek, Šulan) | |
34:40 | PNB | 12:3 | Sokol (Tománek, Pitter) | |
34:40 | PNB | 12:3 | Sokol (Tománek, Pitter) | |
37:28 | DOM | 2 | Sika, podrážení | |
37:28 | DOM | 2 | Sika, podrážení | |
37:45 | PNB | 13:3 | Sokol | |
37:45 | PNB | 13:3 | Sokol | |
38:46 | PNB | 2 | Chasák, nedovolené bránění | |
38:46 | PNB | 2 | Chasák, nedovolené bránění | |
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
40:32 | DOM | 2 | Kabourek, sekání | |
40:32 | DOM | 2 | Kabourek, sekání | |
40:32 | PNB | 2 | Dvořák, sekání | |
40:32 | PNB | 2 | Dvořák, sekání | |
42:33 | PNB | 14:3 | Tománek (Sokol) | |
42:33 | PNB | 14:3 | Tománek (Sokol) | |
43:13 | PNB | 15:3 | Sokol (Tománek) | |
43:13 | PNB | 15:3 | Sokol (Tománek) | |
47:28 | PNB | 16:3 | Šimánek (Šmídl, Fiala) | |
47:28 | PNB | 16:3 | Šimánek (Šmídl, Fiala) | |
51:10 | PNB | 2 | Šulan, napadení | |
51:10 | PNB | 2 | Šulan, napadení | |
57:12 | DOM | 2 | Klaus, podrážení | |
57:12 | DOM | 2 | Klaus, podrážení | |
58:26 | DOM | 2 | Kabourek, držení | |
58:26 | DOM | 2 | Kabourek, držení | |
59:19 | PNB | 17:3 | Sokol (Pitter, Šulan) | |
59:19 | PNB | 17:3 | Sokol (Pitter, Šulan) | |
Konec | ||||
Konec |
Olomouc – Slavia 12:00 4:2
Motor ČB – Zlín 12:00 2:4
Třinec – HC Litvínov 12:00 4:2
Havířov – Chomutov 12:00 7:0
Mladá Boleslav – Pardubice • po s.n. (2:1) 13:00 3:2
Plzeň – Kladno 13:00 7:0
Vítkovice – Jihlava 13:00 8:4
Salzburg – Kometa Brno 14:30 2:6
Liberec – Mountfield HK 17:00 1:3
K. Vary – Sparta • po prodl. 17:00 2:3
Zlín – Třinec 12:00 0:5
Liberec – Kladno 12:00 5:2
PZ Kladno – Hvězda Praha 12:00 2:7
Slavia – Pardubice 12:00 5:0
Přerov – Havířov 12:00 0:3
Vsetín – Poruba 12:00 5:4
Mountfield HK – Jihlava 12:15 3:6
Tábor – Technika Brno 12:30 4:2
K. Vary – HC Litvínov 13:00 6:4
Sparta – Havlíčkův Brod 13:00 6:1
Olomouc – Vítkovice 15:15 4:6
Plzeň – Třemošná 16:30 10:1
Kobra – Motor ČB 17:30 0:8
HK MD Šumperk – Kometa Brno 18:00 1:6
58:26
58:26
57:12
57:12
51:10
51:10
40:32
40:32
40:32
40:32
38:46
38:46
37:28
37:28
29:59
29:59
23:45
23:45
23:45
23:45
19:17
19:17
11:32
11:32
3:24
3:24