7:3
konec (0:2, 4:0, 3:1)
23.10.2021, 11:00 • Plzeň - Košutka, KOOPERATIVA ARÉNA • 10. kolo
HC Pilsen Wolves – HC Sparta Praha
7:3
konec (0:2, 4:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 23. Popovych (Theodore), 29. Kurelović (Reisnecker, Slačík), 37. Majer (Černý), 38. Popovych (Albert), 43. Kurelović (Štolba, Kluev), 44. Kurelović, 59. Popovych (Albert) – 6. Novotný (Netušil), 16. Dufek (Příhodová), 47. Hlinka (Malínek)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Pilsen Wolves:
Náhradníci:
Trenér:
HC Sparta Praha:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ondřej Malý — Miroslav Janík, Lukáš Matys
Diváci: 44
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
5:15 | SPA | 0:1 | Novotný (Netušil) | |
5:15 | SPA | 0:1 | Novotný (Netušil) | |
5:15 | SPA | 0:1 | Novotný (Netušil) | |
10:34 | SPA | 2 HL | příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Příhodová | |
10:34 | SPA | 2 HL | příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Příhodová | |
10:34 | SPA | 2 HL | příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Příhodová | |
15:41 | SPA | 0:2 | Dufek (Příhodová) | |
15:41 | SPA | 0:2 | Dufek (Příhodová) | |
15:41 | SPA | 0:2 | Dufek (Příhodová) | |
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
22:11 | PLW | 1:2 | Popovych (Theodore) | |
22:11 | PLW | 1:2 | Popovych (Theodore) | |
22:11 | PLW | 1:2 | Popovych (Theodore) | |
23:57 | SPA | 2 HL | příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Sádlo | |
23:57 | SPA | 2 HL | příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Sádlo | |
23:57 | SPA | 2 HL | příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Sádlo | |
27:27 | SPA | 2 | Trachta, podrážení | |
27:27 | SPA | 2 | Trachta, podrážení | |
27:27 | SPA | 2 | Trachta, podrážení | |
28:46 | PLW | 2:2 | Kurelović (Reisnecker, Slačík) | |
28:46 | PLW | 2:2 | Kurelović (Reisnecker, Slačík) | |
28:46 | PLW | 2:2 | Kurelović (Reisnecker, Slačík) | |
29:16 | SPA | 2 | Netušil, podrážení | |
29:16 | SPA | 2 | Netušil, podrážení | |
29:16 | SPA | 2 | Netušil, podrážení | |
36:04 | PLW | 3:2 | Majer (Černý) | |
36:04 | PLW | 3:2 | Majer (Černý) | |
36:04 | PLW | 3:2 | Majer (Černý) | |
37:06 | PLW | 4:2 | Popovych (Albert) | |
37:06 | PLW | 4:2 | Popovych (Albert) | |
37:06 | PLW | 4:2 | Popovych (Albert) | |
38:51 | PLW | 2 | Varga, sekání | |
38:51 | PLW | 2 | Varga, sekání | |
38:51 | PLW | 2 | Varga, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
42:49 | PLW | 5:2 | Kurelović (Štolba, Kluev) | |
42:49 | PLW | 5:2 | Kurelović (Štolba, Kluev) | |
42:49 | PLW | 5:2 | Kurelović (Štolba, Kluev) | |
43:28 | PLW | 6:2 | Kurelović | |
43:28 | PLW | 6:2 | Kurelović | |
43:28 | PLW | 6:2 | Kurelović | |
46:19 | SPA | 6:3 | Hlinka (Malínek) | |
46:19 | SPA | 6:3 | Hlinka (Malínek) | |
46:19 | SPA | 6:3 | Hlinka (Malínek) | |
47:01 | PLW | 2 | Slačík, podrážení | |
47:01 | PLW | 2 | Slačík, podrážení | |
47:01 | PLW | 2 | Slačík, podrážení | |
47:51 | SPA | 2 | Tvrzník, zdržování hry / brankář – hraní puku mimo lichoběžník, odpyká Příhodová | |
47:51 | SPA | 2 | Tvrzník, zdržování hry / brankář – hraní puku mimo lichoběžník, odpyká Příhodová | |
47:51 | SPA | 2 | Tvrzník, zdržování hry / brankář – hraní puku mimo lichoběžník, odpyká Příhodová | |
51:24 | PLW | 2 | Mašek, nedovolené bránění | |
51:24 | PLW | 2 | Mašek, nedovolené bránění | |
51:24 | PLW | 2 | Mašek, nedovolené bránění | |
58:27 | PLW | 7:3 | Popovych (Albert) | |
58:27 | PLW | 7:3 | Popovych (Albert) | |
58:27 | PLW | 7:3 | Popovych (Albert) | |
Konec | ||||
Konec | ||||
Konec |
Olomouc – Slavia 12:00 4:2
Motor ČB – Zlín 12:00 2:4
Třinec – HC Litvínov 12:00 4:2
Havířov – Chomutov 12:00 7:0
Mladá Boleslav – Pardubice • po s.n. (2:1) 13:00 3:2
Plzeň – Kladno 13:00 7:0
Vítkovice – Jihlava 13:00 8:4
Salzburg – Kometa Brno 14:30 2:6
Liberec – Mountfield HK 17:00 1:3
K. Vary – Sparta • po prodl. 17:00 2:3
Zlín – Třinec 12:00 0:5
Liberec – Kladno 12:00 5:2
PZ Kladno – Hvězda Praha 12:00 2:7
Slavia – Pardubice 12:00 5:0
Přerov – Havířov 12:00 0:3
Vsetín – Poruba 12:00 5:4
Mountfield HK – Jihlava 12:15 3:6
Tábor – Technika Brno 12:30 4:2
K. Vary – HC Litvínov 13:00 6:4
Sparta – Havlíčkův Brod 13:00 6:1
Olomouc – Vítkovice 15:15 4:6
Plzeň – Třemošná 16:30 10:1
Kobra – Motor ČB 17:30 0:8
HK MD Šumperk – Kometa Brno 18:00 1:6
51:24
51:24
51:24
47:51
47:51
47:51
47:01
47:01
47:01
38:51
38:51
38:51
29:16
29:16
29:16
27:27
27:27
27:27
23:57
23:57
23:57
10:34
10:34
10:34