23.10.2021, 18:00 • Zimní stadion Žďár nad Sázavou • 10. kolo • Tomáš Michal

Tipsport: 2.1 4.5 2.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:34

Žďár právě vstřelil branku!
Hosté to zkoušeli bez brankáře, ale k puku se dostal ve své třetině MAREK PROKŠ a trefuje se přes celé kluziště do prázdné brány.

33:55

Domácí obránci mění skore. Martin Pleva zpoza branky našel na modré DAVIDA VÁŇU a ten při signalizovaném vyloučení hostů skóruje do růžku branky. Nutno podotknout, že Pleva dostal dost ran před brankou.

33:02

Opava právě vstřelila branku!
A teď hosté vyšachovali domácí obranu a PETR WOLF střílí do prázdné.

27:08

Akce od nejproduktivnějšího hráče domácích. JAN WASSERBAUER z poza brány nahazoval na Bureše, ale obránce si nahození srazil do branky bezmocného brankáře.

15:18

Hosté celkem rychle využívají přesilovku. Střela od modré byla několikrát tečována a Sláma byl bezmocný. Puk se dokutálel za jeho záda. Trefuje se PROKOP.

03:51

Domácí se dostali do třetiny a začala okupace hostující branky. Střela švihem končí za zády hostujícího hráče. Trefuje se domácí střelec LUKÁŠ BUREŠ.

4:2

Branky a nahrávky: 4. BUREŠ (Půža, Kovářů), 28. WASSERBAUER (Bureš), 34. VÁŇA (Pleva), 59. Prokš (Gregar) – 16. PROKOP (Kunc), 34. WOLF (Štindl)

SKLH Žďár nad Sázavou: Čáp(Sláma) – Pleva(C), Macek, Čermák, Váňa, Pražák, Lojek, Půža – Štola, Štěpánek, Jícha, Wasserbauer, Adam, Prokš, Gregar, Bureš, Kovářů, Malenovský

HK Opava: Piták(Baldík) – Zapletal, Kunc, Šindelář(C), Věntus, Prokop, Thiel, Zouhar – Wolf, Buršík, Krupa, Římský, Kadula, Beránek, Damašek, Peterka, Vašenka, Vojtovič, Malina, Štindl

Rozhodčí: Pokorný – Roupec, Štěrba

03:51 ZNS 1:0 BUREŠ (Půža, Kovářů)
11:34 OPA 2 Šindelář, nedovolené bránění
14:54 ZNS 2 Jan Čermák, podrážení
15:18 OPA 1:1 PROKOP (Kunc)
16:25 ZNS 2 Štěpánek, podrážení
24:48 ZNS 2 Prokš, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
27:08 ZNS 2:1 WASSERBAUER (Bureš)
33:02 OPA 2:2 WOLF (Štindl)
33:55 ZNS 3:2 VÁŇA (Pleva)
35:07 OPA 2 Zapletal, hákování
43:53 ZNS 2 Štěpánek, nedovolené bránění
44:44 ZNS 2 Lojek, vysoká hůl
51:07 OPA 2 Krupa, nedovolené bránění
58:34 ZNS 4:3 Prokš (Gregar)