4:2
konec (2:2, 1:0, 1:0)
23.10.2021, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • 13. kolo • Michal Jonáš
HC Olomouc – HC Slavia Praha
4:2
konec (2:2, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 5. Tarnoczy (Matašovský), 17. Ministr (Kočí), 22. Tomajko (Zapletal, Kučera), 59. Ministr – 11. Tichý (Labuzík, Kluch), 11. Strnad
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Olomouc:
Špunar (Kmec) – Kočí, Rajzík, Přecechtěl, Panáček, Stratil, Poledna – Tichý, Ministr, Kučera – Tomajko (C), Zapletal, Fasner – Matašovský, Handl (A), Mácha (A) – Tarnoczy, Ruda
Náhradníci:
Trenér:
HC Slavia Praha:
Pittr (Volevecký) – Krdlička, Stejskal, Němeček (A), Špinka, Kluch, Klatt, Brotánek – Štrombach, Strnad, Matuška – Míšek, Koblížek, Borodenko – Hofmann, Labuzík (C), Tichý – Kvasnička
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jiří Škach – Henrich Kráľ, Tomáš Bezděk
Diváci:
1. třetina | ||||
00:34 | SLA | 2 | Labuzík, faul loktem | |
02:04 | OLO | 2 | Matašovský, podrážení | |
04:01 | SLA | 2 | lavici., příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Kvasnička | |
04:38 | OLO | 1:0 | Tarnoczy (Matašovský) | |
05:13 | SLA | 2 | Míšek, vysoká hůl | |
08:23 | OLO | 2 | Handl, držení | |
10:06 | SLA | 1:1 | Tichý (Labuzík, Kluch) | |
10:34 | SLA | 1:2 | Strnad | |
16:29 | OLO | 2:2 | Ministr (Kočí) | |
18:26 | OLO | 2 | Tomajko, nedovolené bránění | |
18:47 | OLO | 2 | Panáček, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:56 | SLA | 2 | Koblížek, sekání | |
21:33 | OLO | 3:2 | Tomajko (Zapletal, Kučera) | |
29:43 | SLA | 2 | Špinka, podrážení | |
32:03 | SLA | 2 | Němeček, hrubost | |
38:39 | OLO | 2 | Rajzík, hrubost | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:34 | OLO | 2 | Tomajko, příliš mnoho hráčů na ledě | |
48:09 | OLO | 2 | Panáček, nedovolené bránění | |
56:25 | OLO | 2 | Kučera, hrubost | |
SLA | 2 | Koblížek, krosček | ||
58:41 | OLO | 4:2 | Ministr | |
59:38 | OLO | 2 | Handl, napadení | |
SLA | 2 | Strnad, hrubost | ||
Konec |
Olomouc – Slavia 12:00 4:2
Motor ČB – Zlín 12:00 2:4
Třinec – HC Litvínov 12:00 4:2
Havířov – Chomutov 12:00 7:0
Mladá Boleslav – Pardubice • po s.n. (2:1) 13:00 3:2
Plzeň – Kladno 13:00 7:0
Vítkovice – Jihlava 13:00 8:4
Salzburg – Kometa Brno 14:30 2:6
Liberec – Mountfield HK 17:00 1:3
K. Vary – Sparta • po prodl. 17:00 2:3
Zlín – Třinec 12:00 0:5
Liberec – Kladno 12:00 5:2
PZ Kladno – Hvězda Praha 12:00 2:7
Slavia – Pardubice 12:00 5:0
Přerov – Havířov 12:00 0:3
Vsetín – Poruba 12:00 5:4
Mountfield HK – Jihlava 12:15 3:6
Tábor – Technika Brno 12:30 4:2
K. Vary – HC Litvínov 13:00 6:4
Sparta – Havlíčkův Brod 13:00 6:1
Olomouc – Vítkovice 15:15 4:6
Plzeň – Třemošná 16:30 10:1
Kobra – Motor ČB 17:30 0:8
HK MD Šumperk – Kometa Brno 18:00 1:6
59:38
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Strnad – 2 min., hrubost). U střídaček došlo k šarvátce, rozhodčí posílají na trestnou lavici hráče obou týmů.
56:25
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Koblížek – 2 min., krosček).
48:09
40:34
38:39
32:03
29:43
20:56
18:47
18:26
08:23
05:13
04:01
02:04
00:34